PDA

View Full Version : Посвещаване в друга религия



martin69
09-22-2006, 07:15
Имам един проблем - не харесвам религията си. Няма значение каква е тя, но искам да се "прекръстя". Ако някой може да ми даде линк за сайт с такова съдържание, а именно как се сменя религия. Наистина мн се рових и ако има човек, който знае или ще намери такъв сайт наистина много ще му бъда благодарен.

SinisterDoll
09-22-2006, 09:00
:shock: Сори,ама ти не си добре..Как може да се захващаш за такива неща..какво и има на религията ти ? #-o

martin69
09-22-2006, 09:48
Еми просто не ми харесва. Искам да вярвам в това което ми харесва, а не е хубаво когато си кръстен християнин когато не си знаел какво ти правят. Ама ако няма свещенник това учение в което искам да се посветя. Трябват ми материали. Мерси предварително.

teenkopele
09-22-2006, 10:01
Еми просто не ми харесва. Искам да вярвам в това което ми харесва, а не е хубаво когато си кръстен християнин когато не си знаел какво ти правят. Ама ако няма свещенник това учение в което искам да се посветя. Трябват ми материали. Мерси предварително.

В кое ти харесва да вярваш? :wink:

Bonbonenata
09-22-2006, 10:03
Вярвай в каквото си искаш! :!: Вярата е в сърцето и в душата ти!

RoyTheReaper
09-22-2006, 16:57
Еми просто не ми харесва. Искам да вярвам в това което ми харесва, а не е хубаво когато си кръстен християнин когато не си знаел какво ти правят. Ама ако няма свещенник това учение в което искам да се посветя. Трябват ми материали. Мерси предварително.

един ритуал с поливане с вода и един сертификат нищо не означават. религията ти е тази в която вярваш - много е просто. нищо не ти пречи да вярваш в това което ти харесва. и аз съм покръстен но по убеждение съм силен атеист и това че съм кръстен не ми пречи ни най-малко, защото знам че е направено без моето съгласие.

martin69
09-23-2006, 13:44
Бих искал да уточня , че няма религия за атеисти. Така, че и 40 пъти да си кръстен ако си атеиска се тая, а аз вярвам не в това в което съм кръстен и просто въпрешно не ми е приятно да знам че не изповядвам на "сертификат" това кото искам.