PDA

View Full Version : Някой работил ли е



seaside_girl
09-22-2006, 10:07
като разпространител на в.Седмична поща да сподели коректни ли са и как е работата като ''разпространител''?

teenkopele
09-22-2006, 11:06
Веднъж помогнах на един приятел, че имаше бая да разнася.
Иначе той преди работеше там, вече не, и разправяше, че имало много ходене- логично, като се сметне, че във всяка пощенска кутия трябва да сложиш вестник.
Дават ти определен район, в който да го разпространиш, но е хубаво да не пропускаш, да не хитруваш много много, защото имат познати или де да знам какви, които проверяват дали си сложил или не.
Плаща се на 1 резнесен вестник или на час, не съм сигурен. Най-добре се свържи с вестника и питай.
Успех. :wink:

09-22-2006, 11:11
сигурен ли си че ти дават определен район или примерно според квартала дето живееш там?тва е много тъпо аз като живея в центъра и ме пратят в Дружба :roll:

WILD__BOY
09-22-2006, 11:36
сигурен ли си че ти дават определен район или примерно според квартала дето живееш там?тва е много тъпо аз като живея в центъра и ме пратят в Дружба :roll:
Кво против друбжа бе? Ела и ще томбиме

09-22-2006, 11:43
е нищо протифф ма е далече

teenkopele
09-22-2006, 11:49
сигурен ли си че ти дават определен район или примерно според квартала дето живееш там?тва е много тъпо аз като живея в центъра и ме пратят в Дружба :roll:

Зависи как се ряазбереш с тях.
Моят приятел примерно живее в квартаал ми, Лозенец, но е имало случай да разнася в "Иван Вазов". Обади им се и питай. :wink:

09-22-2006, 12:11
ами мерси за информацията,ще им звънна,но сега нали са почивни дни и чак другата седмица,а на този твоя приятел имаш ли идея колко време му отнема да ги разнесе-цял ден ли го прави това или примерно след училище ли де да знам или като има време?щото в обявата пише ,че заплащането е в зависимост от разнесения тираж...значи колкото разнеса толкова няма определена бройка?

NiKOLAN
09-22-2006, 13:20
сигурен ли си че ти дават определен район или примерно според квартала дето живееш там?тва е много тъпо аз като живея в центъра и ме пратят в Дружба :roll:ти гледай да не те пратят в обеля. и то обеля 2! ;-) :wink:

ето пример колко съм далече, сега гледам Forecast на файърфокса и weather watcher-а и на двете за софя е "Partly Sunny 17~C"
а при мен в обеля две термометъра на балкона показва 10~C вали и гърмят гръмотевици