PDA

View Full Version : Tupa Putka sum....



seksi_kote_f
09-22-2006, 09:57
Moqta iStoriq zapo4va taka v 4ata se zapoznah s edno mom4e i si 4atih me 1 mesec nakraq izleze 4e toi e poznat na biv6iq mi priqtel i jivee v edin grad i posledniq put kogato si 4atih me predi da trugnam toi po4na da mi vika ti si edinstvenoto momi4e koeto znae kakvo iska :-k i 6tql da me vzema za jena ama go kaza na maitap posle se vidqh me i pih me kafe i toi po4na da se zaka4a s men :mrgreen: i me izprati i se celunah me i trugnah me.Mn hubavo si prekarah me zaedno no momenta v koito az bqh v tqh i toi po4na da me vuzbujda no nakraq mi kaza emi nqma se sex i az ti ako ne6te6 6te otida pri drug i toi spe4i stana mu gadno no mn bqh iznervena zi zaredi tezi dumi sujalqvam o6te do sega ](*,) .Toi ne mi govori6e pone 30 mn nakraq go hvanah i mu vikai da da pogovorim i toi iskam da si pomislq gadno mi stana za tova koeto mi kaza i az izvinqvai ne sum go mislia prosto taka go kazah i toi vika ama dumite sa po bolezneni AZ HILQGA PUTI mu se izvinih i tio kaza da znaedno sme posle se naebahme be6e na edna vila za 2 den i na drugiq den ne se vidqh me za6toto nz si kakvo posle na drugiq den pak se skarah me za6toto ne se vidqh me i mu kazah ako iska6 nqma da se vijdamq ve4e i toi spe4i i mise rasurdi :smt009 posle ve4erta si govorih me i toi vika 4e ve4e ne e su6toto 4e mu bila mn gadno za deto sum go kazala onova :smt013 i 4e iska samo da sme fr aaz tova ne iskam mn go obi4kam molih mu se no ne uvi toi ne skloni i kaza za sega ne prosto iskal malko da mu mine ot dumite mi no az znam 4e s nego ve4e ni6to nqma da stane pls Pomognete mi molq vi :smt017 mn sum vi blagodarna

Obitax
09-22-2006, 10:04
slojna situaciq ... spored men varqntite za tva da ti se rasardi sa 2

1. iskal e samo sex ot teb i ako ne se saglasila toi se e rasardil
2.moje bi naistina mu e stanalo gadno ot dumite ti
kato na men li4no po vqrno mi se struva parviq varqnt ..

OtherDimension
09-22-2006, 10:20
spokoino
porednoto momichence-broika za nqkoi "pich"

svikni s misulta che ti prosto za nego si pod nomer 9 primerno

OPEL
09-22-2006, 10:28
spokoino
porednoto momichence-broika za nqkoi "pich"

svikni s misulta che ti prosto za nego si pod nomer 9 primerno
Taka e ама и момичетата като почнат да се превъзнасят...
Иначе се опитай да не мислиш за него. Както сама разбираш "...s nego ve4e ni6to nqma da stane..."

gery_to
09-22-2006, 11:36
Искал е само едно от теб,направило си е кефа момчето и това е!приеми го!

teardrop
09-22-2006, 12:40
Искал е само едно от теб,направило си е кефа момчето и това е!приеми го!

=D> има и други момчета :wink:

09-22-2006, 12:42
Верно ,много си тъпа!

Lost_Kiss
09-22-2006, 12:49
Ot edna strana si si vinovna.Ni6to ne moi6 da naprae6.Zabravi go.

No_LiMiTe^f
09-22-2006, 20:44
Може би не е трябвало да се държиш така и да му говориш така,като знаеш че е тънообиден!!Вярно той гадно те е остаил без секс!Ама и тъй като чета и направо си мисля че ти прави гадно за нещо и само се праи!Сложна работа!Дано да го забравиш скоро!

PLAMENKO
09-22-2006, 20:47
ти си зле....

IdiOtKa
09-22-2006, 21:23
приеми го ти си искала просто секс и тои ти го е дал ...но пък и тои е искал само това ... не тря ти е гадно защото в тва ня нищо лошо ... .