PDA

View Full Version : SLU4I SE NAI NEJELANOTO....



Malka_Taina
09-22-2006, 10:08
XORA SLU4I MI SE NE6TO MN KOFTI .....VLUBIX SE V MOM4E KOETO ZAMINA ZA DR DARJAVA I NQMA DA GO IMA NQKOLKO MESECA ...KAKVO DA PRAVQ TRQBVA6E DA GO IZBEGNA TVA S VLUBVANETO OBA4E NALI ZNAETE KOLKOTO POVE4E IZBQGVA6 NE6TO TO TI SE STOVARVA NA GLAVATA!!I TAKA DE NZ KAKVO DA PRAVQ SEGA MN MI E KOFTI A ZNAM 4E I TOI ME XAR MNOGO NO RAZTOQNIQTA SA GOLEMI ........DA PRODULJAVAM LI NZ VE4E

Atika
09-22-2006, 10:20
Виж просто не си прави каквито и да е планове, остави се по течението , времето ще си покаже дали да го чакаш или не

priti_kiti
09-22-2006, 10:53
ми.. кофти е верно,ама нищо не моежете да направите..
приемаш го и толкоз,живота продължава все пак,нали? :) а и не вярвам да си 16+.. така че споко и в други момчета ще се влюбиш ;)

П.П. Изкючи си капс лок-а

iiirish
09-22-2006, 10:54
месеците не значат години, нали така! за момента вие сте необвързани още, което автоматично ти отнема правото да го рувнуваш или да се тревожиш за него. когато имате връзка, тогава вече можеш да мислиш

gery_to
09-22-2006, 10:57
Прави това което сметнеш за добре,остави се по течението както казаха и другите а като се върне и имаш същите чувства ще му мислиш!

piska_
09-22-2006, 10:58
месеците не значат години, нали така! за момента вие сте необвързани още, което автоматично ти отнема правото да го рувнуваш или да се тревожиш за него. когато имате връзка, тогава вече можеш да мислиш
:wink:

09-22-2006, 11:58
ми.. кофти е верно,ама нищо не моежете да направите..
приемаш го и толкоз,живота продължава все пак,нали? :) а и не вярвам да си 16+.. така че споко и в други момчета ще се влюбиш ;)

П.П. Изкючи си капс лок-а
hmm suglasna sam s teb prosto tva e edin ot mnogoto bude6ti ;)

No_LiMiTe^f
09-22-2006, 12:09
По-добре си намери някой който ще е до теб,а този по някакв начин се опитай да го забравиш!Сигурно наистина ти е гадно,но съм сигурна,че няма да е последната ти любов!