PDA

View Full Version : Колко ще ми струва...?



09-22-2006, 10:39
Колко ще ми струва да си направя пирсинг на пъпа?Имам 30 лв..Ще са ми достатъчни ли или ще ми трябват повече?

the_destiny
09-22-2006, 10:47
Определено няма да ти стигнат. Трябва да си купиш обица, а после и разните му там мазила. А и продупчването няма да е евтино, най-добре отизи в студио и попитай. Доколкото са ми разправяли изиза грубо казано около 100лв., но не съм сигурна. :D

reason
09-22-2006, 10:58
100 лв???Уау аз не мисля,че е толкова.Зависи къде отиваш де,но аз като ходих,една дойде и пита колко струва за пъпа и й казаха 30 лв...нз

Nightmare
09-22-2006, 11:53
Определено няма да ти стигнат. Трябва да си купиш обица, а после и разните му там мазила. А и продупчването няма да е евтино, най-добре отизи в студио и попитай. Доколкото са ми разправяли изиза грубо казано около 100лв., но не съм сигурна. :D

100 лева? Няма нищо общо с истината. Мен татуса ми е по евтин мацка.
Два пъти съм си пробивала пъпа и двата пъти не ми излезе повече от 30-40 лева с мазилото и обицата. Зависи пак от кой град си, но не вярвам да е повече от 50 лева.

naq
09-22-2006, 11:54
100 lv.. 30 lv..... pulni gluposti hora kvo govorite kat ne znaete nishto...
az si probih pupa minaloto lqto.
kupih si obica ima i za 10 lv.
i probivaneto e tolkova 10.
20 lv.. mazila ne ti trqbvat. sled probivaneto samo go chistish sus spirt vseki den i tva e.a a ako iskash vse pak da si kupish nqkvo mehlemche to sushto e max 10 lv.. no ne e nujno az ne sum si kupuvala...
30 lv sa napulno dostatuchni!!!!

NoseBleeD
09-22-2006, 12:02
100 lv.. 30 lv..... pulni gluposti hora kvo govorite kat ne znaete nishto...
az si probih pupa minaloto lqto.
kupih si obica ima i za 10 lv.
i probivaneto e tolkova 10.
20 lv.. mazila ne ti trqbvat. sled probivaneto samo go chistish sus spirt vseki den i tva e.a a ako iskash vse pak da si kupish nqkvo mehlemche to sushto e max 10 lv.. no ne e nujno az ne sum si kupuvala...
30 lv sa napulno dostatuchni!!!!
мамина златна
напраоо ви се чудя на акъла
пробивала се в някое гаражно "судио" за 10лв някфа пикла и тръгнала да дава акъл :shock:
1.Ако си от София по-добре се пробий в трип хаус,мания или мониката,.Пробиването няа да ти излезне пове4е от 30І40 лв.
2.Къф спирт бе???вие верну не сте у ред.Пиърс НИКОГА не се промива със спир,а САМО с антибактериален ссапун и/или кислородна вода.
3.Има най-ралични гелчета за пиърс които може да си закупиш от студиото(където ще ти кажат с аккво да се мажеш) или от аптеката някаф антибиотик-гентамицин,банеоцин,оксико рт..и тн
4.Като не сте запознати що изобщо си напрягате мозъчетата на давате някфи абсурдни мнения..

fti4ka
09-22-2006, 12:28
и аз мисля си правя такова.. а боли ли много?

OPEL
09-22-2006, 12:44
и аз мисля си правя такова.. а боли ли много?
Пробвай сама. Ако боли, значи ще боли! :-D

Th3WildAng3l
09-22-2006, 16:11
Аз си направих миналата година. Обаче ми се разрани и трябваше да го махна. За себе си мога да кажа че не боли. Само че нещо не се сещам колко пари дадах. Мисля че беше около 20 лева пробиването, но не съм сигурна. А обеца може да се намери както за 10, така и за 20+ лева.

lunnoto_momi4e
09-22-2006, 17:06
na edna moq fr sa i kazali 4e probivaneto e 25 lv sus obicata

ninsy
09-22-2006, 18:03
зависи каде отидеш,може и да ти стигнат..но боли мъничко

bodil4e_f
09-22-2006, 18:12
значи аз съм от Варна и се пробих в "На тъмно".Излезе ми около 30лв. пробиването+обицата+превръ зките и мазилата.Зна4и около 25лв е без превръзките и мазилата(но те ти трябват,за да не се получи инфекция!!!).Ако искаш ми пиши на mamynka@abv.bg ,за да ти обесня какво точно трябва да правиш,за да не ти се възпали,защото аз си спазвах всичко точно и нямах проблеми(както на повечето им се възпалява)

BebChi
09-25-2006, 21:42
heh...sestra mi si probi pupa i i vzeha 45 lv s obecata:)

ultra-ta
09-26-2006, 01:30
NoseBleeD: КВО ГАРАЖНО СТУДИО?
Като чета кви луди цени и как бръснат ми става смешно...
Миналата година си пробих пъпа в Слънчев Бряг и студиото изобщо не беше ГАРАЖНО.Човека,който ми го направи в момента участва в "SURVIVOR"-тоя с многото татоировки.Взе ми ЦЕЛИ 10 лв.Имах си обица-сребърна,но ми възпаляваше пъпа и след 2 месеца си купих такава от бяло злато и повече нямам никакви проблеми.В специалнизираните студиа,като неговото се продаваха и такива със специално титаниево покритие.Можеш да си купиш и такива-т.н медицинско злато.На мен среброто не ми понесе.Цената и на среброто и тези с титаниевото са долу-горе една и съща-18-20лв.Мойта златната ми излезе към 50 лв-там зависи от грамажа и изработката(за мой късмет точно тогава златото много поевтиня :mrgreen: ).
На мен,точно татоировчика ми препоръча да си купя от аптеката едно спрейче за дезенфикциране.Не се сещам как се казваше,питайте в аптеките там ще ви кажат-то струва към 7 лв..Пръскаш си всеки ден мястото,някъде към месец.От там нататък е хубаво често да си почистваш обицата и пъпа с нещо пак дезифекциращо.Това е.Не е кой знае каква философия.И болката я сравнявам с такава,когато ти вземат кръв от вената.
Там където живея,ходих в един козметичен салон и ми казаха че ще ми струва 15 лв.и щяха да ми го правят с упойка,което е направо абсурдно глупаво.Още повече,че с тая упойка могат да те уморят ако си алергична към нея....

NoseBleeD
09-27-2006, 06:31
NoseBleeD: КВО ГАРАЖНО СТУДИО?
Като чета кви луди цени и как бръснат ми става смешно...
Миналата година си пробих пъпа в Слънчев Бряг и студиото изобщо не беше ГАРАЖНО.Човека,който ми го направи в момента участва в "SURVIVOR"-тоя с многото татоировки.Взе ми ЦЕЛИ 10 лв.Имах си обица-сребърна,но ми възпаляваше пъпа и след 2 месеца си купих такава от бяло злато и повече нямам никакви проблеми.В специалнизираните студиа,като неговото се продаваха и такива със специално титаниево покритие.Можеш да си купиш и такива-т.н медицинско злато.На мен среброто не ми понесе.Цената и на среброто и тези с титаниевото са долу-горе една и съща-18-20лв.Мойта златната ми излезе към 50 лв-там зависи от грамажа и изработката(за мой късмет точно тогава златото много поевтиня :mrgreen: ).
На мен,точно татоировчика ми препоръча да си купя от аптеката едно спрейче за дезенфикциране.Не се сещам как се казваше,питайте в аптеките там ще ви кажат-то струва към 7 лв..Пръскаш си всеки ден мястото,някъде към месец.От там нататък е хубаво често да си почистваш обицата и пъпа с нещо пак дезифекциращо.Това е.Не е кой знае каква философия.И болката я сравнявам с такава,когато ти вземат кръв от вената.
Там където живея,ходих в един козметичен салон и ми казаха че ще ми струва 15 лв.и щяха да ми го правят с упойка,което е направо абсурдно глупаво.Още повече,че с тая упойка могат да те уморят ако си алергична към нея....
оня ми е интересно с къф акъл се е навил да ти сложи сребърна обица :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: при това при пробиването
и мн важно че има обици с "титниево покритие",които са супер преебани
обицата е хубаво или да е титан или не,а не с някфи"покрития"
добре де обедих се че някъде дуп4ат и само за 10лв но тфа пак ми се вижда съмнително :lol:
ако ше ме дупчат за 10лж предпочитам сама да си се продупча :mrgreen:

SiMiLi_
09-27-2006, 15:17
Определено няма да ти стигнат. Трябва да си купиш обица, а после и разните му там мазила. А и продупчването няма да е евтино, най-добре отизи в студио и попитай. Доколкото са ми разправяли изиза грубо казано около 100лв., но не съм сигурна. :D


emii ba6 100 ne ama 70 tam nqkade

Mimka_sweet
09-27-2006, 18:06
O da ti imam akala da daam pari za takia gluposti!!!(imam predvid 4e na papa e mn 4algarsko,kakto i na nosa....)
Nai-lesno 6e e zima6 edna igla ot oneq kadeto si karpi6 s tqh 4orapite i prai6 kvoto trqa da prai6 :lol:

.:Marissa:.
09-27-2006, 18:21
оф страшно искам да си направя пиърсинг на носа или на пъпа но мама не ми дава :smt022 как да я убедя да ми даде???????????

Mimka_sweet
09-27-2006, 18:26
Mi puska6 nekoq 4algiq i kazva6 "Vi6 mamo,samo nadup4enite po nosa uspqvat"

IdiOtKa
09-27-2006, 19:47
Mi puska6 nekoq 4algiq i kazva6 "Vi6 mamo,samo nadup4enite po nosa uspqvat"
mnoo kwfiii6 !!!!

пробиването на пъпа е макс 40 лева ...на пъпа не ме кефи ..на носа сащо ... ! иначе пиърсингите мно ме кефат но няям за жалост ... :(

6okolad4eto
10-02-2006, 15:20
predi 2 sedmici si probix pupa v Na tumno(Sofiq).Vzexa mi 27lv 6ot si izbrax obica za 12lv ina4e moje i za 25.Probivaneto s obica i ne6to za mazane(kislorodna voda ili gel) ti izliza ne pove4e ot 30-35lv!Kvoto i da se govori za Na tumno az bix savetvala da se dup4i6 tam 6ot az si probix i pupa i pod ezika tam i dvete dupki sa mi perfektni!A za bolkata ne boli koi zn kolko mn...SPOX!!!