PDA

View Full Version : lubov luubov



09-22-2006, 10:58
Daite mi savet molqq :( sega sam v novo u4ili6te i adski mn si haresah edno mom4e ot moq klas, problema oba4e e 4e toi e dosta golqm jenkar i nw znam kvo da pravq. moje li ne6to da se polu4i spored vas ?

piska_
09-22-2006, 10:59
Възможно е, но по-добре не си давай големи надежди :wink:

iiirish
09-22-2006, 11:01
както бях писала и в друга такава тема, между вас може и да стане нещо, но дори и да е така, най-добре не възлагай големи надежди за сериозна връзка. приеми го просто като флирт и увлечение, но не и като любов

priti_kiti
09-22-2006, 11:16
женкар? мисля че тфа е достатъчно и сама да се откажеш от 'сериозна' връзка с него,тъй като такава не би могло да има..

gery_to
09-22-2006, 11:18
чудя се защо всички момичета се влюбват или в някви нахакани футболистчета или в някви гъзарчета някви дето се правят на лоши момчета или пък такива дето са уж големите женкари!незнам дали имаш шанс с него,пробвай се но сама знаеш какъе е няма да приеме връзката ви за сериозна,така че и ти не се вживявай много! :D

Lost_Kiss
09-22-2006, 13:04
както бях писала и в друга такава тема, между вас може и да стане нещо, но дори и да е така, най-добре не възлагай големи надежди за сериозна връзка. приеми го просто като флирт и увлечение, но не и като любов
To4no!! :D

mon4eto
09-22-2006, 13:40
Mi samo ot teb si zavisi dali 6te izlelze ne6to :-k

DevilWish
09-22-2006, 14:57
Наскоро бях с такъв не се занимавай - ще се зарибява по теб най-много 3 дни!

sladkata_hilary
09-22-2006, 16:39
остави го по-добре ако не искаш след няколко дни да си с разбито сърце :-)

Nightmare
09-22-2006, 16:43
Можеш да пробваш. Нали знаеш, всеки рано или късно си намира майстора. Но трябва да си подготвена за два варианта. Ако си неговия майстор добре, но има голяма вероятност да не излезе нищо сериозно.

Th3WildAng3l
09-23-2006, 18:42
Преди месец приключих връзка с женкар. Мога да ти кажа - ако си себе си и ако го приемаш такъв какъвто е, без да се опитваш да го променяш, той ще се чувства добре с теб .. и може сам да се промени. С върпосния женкар ходех 1 месец. Скарахме се много нелепо, след което самият той се опита на няколко пъти да се съберем.... Моят съвет е да опиташ - може да се получи.

Amy_Lee^89
09-23-2006, 19:11
чудя се защо всички момичета се влюбват или в някви нахакани футболистчета или в някви гъзарчета някви дето се правят на лоши момчета или пък такива дето са уж големите женкари!незнам дали имаш шанс с него,пробвай се но сама знаеш какъе е няма да приеме връзката ви за сериозна,така че и ти не се вживявай много! :D

ами, не всички :P аз никога не съм си падала по такива например. а за авторката на темата - ти сигурна ли си че това момче си заслужава, или просто те кефи как изглежда или как всички в новия клас си падат по него... :-k не знам, сигурно не това искаш да чуеш, но според мен не се занимавай с него. едва ли ще загубиш кой знае какво :P

09-23-2006, 21:21
ми, мила аз също съм така в момента. Виж темата: Толкова много го харесвам. Нещо от тоя род е. Ми сега станах гадже с него. Не съм го виждала от няколко дена. Сега може да е навсякъде. Честно да ти кажа, те са много съмнителни, аз му нямам доверие, но здраво съм хлътнала по него и...незнам ко да прая

09-23-2006, 21:35
Daite mi savet molqq :( sega sam v novo u4ili6te i adski mn si haresah edno mom4e ot moq klas, problema oba4e e 4e toi e dosta golqm jenkar i nw znam kvo da pravq. moje li ne6to da se polu4i spored vas ?ne

IKisseDAGirL
09-24-2006, 10:14
въпросът е не дали може да се получи нещо, защото шанс винаги има, а колко дълго ще трае това "нещо".. :-k

Lola^6emeta
09-24-2006, 10:29
според мен би могло да
се получи нещо но това ще е
само забивка или мноого кратко връзка
ако искаш да си с него то тогава
го направи само за да ти е кеф а не за да
търсиш любовта в неговото лице защото няма да
я намериш сама каза че той е женкар

DeSsY`
09-24-2006, 10:34
А той появявал ли е някакъв интерес към теб?