PDA

View Full Version : От любов в омраза и после пак любов...



...|&|...
09-22-2006, 11:29
Сега ще ви разкажа за моят проблем.Значи наскоро се преместихме с една моя приятелка в нов квартал и всяка вечер излизаме и обикаляме, за да опознаем района както и момчетата и момичетата, които живеят тук.Един ден както си се разхождахме и точно срещу нас върви едно момче, което ние дори и не забелязахме ](*,) А той е страшно сладък.И вече беше на крачка от мен и ми каза "Здрасти", а аз го видях чак тогава(честно казано хареса ми ужасно много)...а той се оказа съсед на моята фр.И така всеки ден с нея първо по кафетата, по улиците и накрая до една градинка,където момчетата(включително и той) се събират да играят футбол или просто сядат на една пейка и си говорят.Ние всъщност бяхме там заради него, защото аз и ден не можех без да го видя.
В началото имаше големи свалки, големи погледи, голямо чудо...После обаче се появи едно момиче, което е много яко и той започна нарочно да се зарибява с нея.На мен ми стана много гадно, ама се правех, че не ми пука.Искам да подчертая,че досега сме имали много поводи да се запознаем, но това така и не е ставало, защото аз съм страшно притеснителна и срамежлива.Знам всичко за него, но от хора, които го познават.С нег сме си казвали единствено "Здрасти", "Как сме?" и подсвирквания и махане.Тва е!Плюс това той има отвратителни приятели, които като ме видят и само се бъзикат.Примерно виждат ме на улицата и казват "Ооооо, тая дето се зарибява с Венелин"
След няколко изречения от неговите приятели аз започнах да ги мразя ужасно много и покрай тях и него.Съжалявх, че съм се влюбила в такъв идиот.Мразих го към 3 седмици, след което пак се влюбих и така съм до сега.
Той не е бройкаджия и така нататък,защото много момичета, които са от онея дето се свалят на всеки, са се сваляли и на него, а той ги е отблъсквал.Той е човек, който гледа на първо място характела на човека до себе си, но и от голмо значение е и външността(за него)
Кажете ми какво да правя?Да продължавам ли да чакам той да се запознае с мен или....не знам и аз кво?Кажете ми плс! :smt008

priti_kiti
09-22-2006, 11:33
влюбила си се в човек,с който даже не си разговаряла? Интересно.

gery_to
09-22-2006, 11:41
i az sum se vlubvala vednaj v chovek koito ne poznavam i ostanah mnogo razocharovana,ti vse pak ne go poznavash,znaesh neshta za nego samo ot stranichni hora!saberi smelost i se zapoznaite!i malko e ludo tva tova da go obichash i posle da go mrazish i posle pak da si super vlubena-ili ednoto ili drugoto,no da g o mrazish e tupo!

No_LiMiTe^f
09-22-2006, 12:17
Всъщност наистина е възможно лшбовта да се превърне в омраза!Твоя случай е малко странен!Но според мен трябва все някога да преодолееш срамежливоста си и да го заговориш за нещо повече!Да излезете на кафе да го опознаеш и тогава ще прецениш дали наистина си влюбена!Но действай...не оставяй нещата така после да не съжаляваш!

Lost_Kiss
09-22-2006, 12:31
Liubovta da se prevarne v omraza...Ne!!Samozalagvala si se!!Prosto ili neznae6 kakwo e omraza ili neznae6 kakwo e liubow...Az predi mrazeh edno mom4e,a sega go obi4am,no nqma da spra i da zapo4na da go mrazq,prosto za6ttoto go obi4am,....
A ina4e zapoznai se s nego i taka kazvai dali go obi4a6 ili mrazi6,za6toto ti daje ne si mala edna tema za razgovor s nego,abe nz mn sa mi strani nqkoi hora...

iiirish
09-22-2006, 12:43
струва ми се адски глупаво това, че си го мразила! в крайна сметка не е било, защото той е направил нещо, а е било заради подигравките на приятелите му. ти на колко си, че разсъждаваш толкова тъпо?! :-s

колкото до запознаването, вземи си преодолей тая срамежливост и скованост, защото после да не съжаляваш. помоли приятелката ти или някой друг да ви запознае. останалото ще си дойде от само себе си!

leko_otkachena
09-22-2006, 13:07
spoko macko znachi vzemi se zapoznaite preodolei go toq sram(i as sum sramejliva da si priznaq)zashtoto ako ne poburzash toi mnogo lesno moje da si hvane druga(a ako predpoloji6 v momenta moje teb da chaka)+ tva ako se e svalql narochno s onova momiche,a predi tova e zabelqzal,che ti haresva moje da go e pravil narochno

09-22-2006, 13:12
ненормална работа...

leko_otkachena
09-22-2006, 13:15
ненормална работа... seki ima stranni problemi :wink:

mon4eto
09-22-2006, 13:32
:-k :-k :-k

Th3WildAng3l
09-22-2006, 15:32
Какво очакваш да постигнеш като даже не си говорила с него като хората? От "Здравей" "Как си?" и т.н. как очакваш да се получи нещо между вас. Направи малко впечетление на момчето ... Защо да трябва да чакаш той да те заговори. Заговори го ти ....

sladkata_hilary
09-22-2006, 16:34
хм.. :roll:

Lorraine
09-23-2006, 07:42
колко пъти си пуснала темата?

koalka
09-23-2006, 08:00
Еми...ок,казваш,че си се влюбила,но просто ми е странно как е станало това,като ти фактически не го познаваш,но няма да споря.Не мисля,че има значение характера повече от външността за него щом е дошла няква яка и веднага е почнал да се зарибява с нея.Да не е някой квартален сваляч?