PDA

View Full Version : vapros



kozio_ot_selo_polqnica
09-22-2006, 12:35
zdraveite!Minalata sedmica baba mi ot selo mi zvunna da otida da i pomogna da prekopaeme nivata i az trqbva6e da otida. Na susednata niva ima6e nqkakvo momi4e - dosta hubavo, s neinata baba, koqto se okaza da poznava moqta. Zagovoriha se i po edno vreme te otidoha da iz4istqt obora i ni ostaviha sami s momi4eto. Tq doide pri men, razkop4a mi pantalona i zapo4na da mi pravi svirki. Tova hubavo ama po edno vreme nqkva zmiq izleze ot nqkude i q zahapa za guza. Onaq kato izpi6te i me zahapa za huq. Az durpam, tq ne puska, az durpam, tq ne puska. 6e i eba maikata si vikam. Kato po4nah BOI BOI BOI TUPALKI po mucunata pa barem da pu6ti taq patka predi da q e otkinala. Taq ne pu6ta i po edno vreme mi otkina huio. Kato se nervirah i kat q podfanah s motikata - glavata na kiopalo i napravih - tq i bez tva mai si be6e deformirana. Izvadih si huq ot ustata i i otivam burzo da tursq babite da go za6iqt 4e si ebalo maikata. Namerih gi v obora da si prikazvat a pa tiq kato me videha, po4naha da se vaikat, ama im nabih 6amarite i se opraviha. Za6iha mi huq i sega stoi kaji re4i nared,mnooogo malko e krivnal taka 4e imam pitane - SPORED VAS TRQBWA LI DA OTIDA NA LEKAR DA MI GO PREGLEDA???

WinHater
09-22-2006, 12:39
абе трябва да идеш на лекар ....ама на психиатър.... или да пораснеш малко....аман от келеши които се правят на голямата работа [-(

sladoled
09-22-2006, 13:27
:smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

OPEL
09-22-2006, 13:53
Оле... брато. Бягай веднага на лекар. Не ама не на обикновения. Има спецялна клиника за тези проблеми. Бягай бързо, преди да напишеш следващата тема е****а. Айде успех, и дано се излекуваш, че си много загазил :D

ProstoAz
09-22-2006, 15:56
7 и 11 точка от правилника!