PDA

View Full Version : diskote4ki vav varna



anity666
09-22-2006, 14:18
zna4i imam edin vapros svarzan s diskotekite vav varna...ta osnovnoto e dali puskat nepalnoletni v diskotekite za6toto v bs tfa lqto po4ti ne puskaha petuk ili sabota...imam predvid ne sam mn malka smisal na 17 sam ama nz dali 6te ima nqkaf pr 4e sled 2 sedm 6te hodq vav vn i mi se iska da otida na disko...aaaa i o6te ne6to q kajete nqkoq hubava diskoteka tam az bqh 4ula ne6to za tra la la i planet...kakfa muzika puskat tam...ako ima nqkoi ot vn 6te sam mu mn blagodarna ako dade malko info \:D/ \:D/

09-22-2006, 14:41
zna4i imam edin vapros svarzan s diskotekite vav varna...ta osnovnoto e dali puskat nepalnoletni v diskotekite za6toto v bs tfa lqto po4ti ne puskaha petuk ili sabota...imam predvid ne sam mn malka smisal na 17 sam ama nz dali 6te ima nqkaf pr 4e sled 2 sedm 6te hodq vav vn i mi se iska da otida na disko...aaaa i o6te ne6to q kajete nqkoq hubava diskoteka tam az bqh 4ula ne6to za tra la la i planet...kakfa muzika puskat tam...ako ima nqkoi ot vn 6te sam mu mn blagodarna ako dade malko info \:D/ \:D/

te letnite gi zatvoriha si4kite
za zimnite neznam koi sa otvoreni za planeta i Xzit sam siuren ma ne sam im 4ak na programite koga kakvo e ina4e vav planeta si puskat qko 4alga ma praqt i retro partita za house neznam

anity666
09-22-2006, 14:57
ok mersi mn ...a po princip vav vn praqt li ti problemi na vhoda ako si nepolnoleten

In4iTu_
09-22-2006, 16:07
На Златните "Масай" и "Ароганс" са много добри. По принцип не пускат, ама само по принцип....Не вярвам да те спрат. :-k

HePBeH_goCagHuK
09-22-2006, 18:20
Снощи и клуб 69 също отвори врати.
Но каква музика ще пускат и дали ще проверяват за годинки незнам.
Но като че ли миналата година проверяваха, това лято в планета изобщо не пускаха под 18.

InHell
09-22-2006, 20:39
DownCity....май и в Ароганс съм виждал хлапетии.

WwanAdoO
09-22-2006, 22:31
Едно приятелка от Варна и разправях как съм си подправила ученическата карта нали за некви входове и тя направо ми се изсмя... та до колкото разбрах въобще никъде не и искат некви лични карти, простотии, а тя ходи предимно на хаус и техно партита, ам а тя е на 16 :::

09-23-2006, 10:51
Едно приятелка от Варна и разправях как съм си подправила ученическата карта нали за некви входове и тя направо ми се изсмя... та до колкото разбрах въобще никъде не и искат некви лични карти, простотии, а тя ходи предимно на хаус и техно партита, ам а тя е на 16 :::


emii to pr mi predimno na haus hodi i moji i na haus da re6i da otidem...a za tfa 4e e na 16...emi az sam na 17

rosskata
09-24-2006, 01:38
На партитата мисля, че по- малко ти трябва лична карта. Иначе... Дали ще ти поискат лична карта зависи от много работи. Те в дискотеките си знаят кога ще има проверки и тогава абсурд да влезеш, но иначе има много малко дискотеки, където винаги се проверяват карти. В Тралала например ,когато аз съм ходила винаги са проверявали. Знам също със сигурност, че в Екзит е по- вероятно да не те пуснат ако имаш 18 :lol: Така де, нямаш никакъв проблем за там 8)

aBeP4eTo
09-24-2006, 09:26
Снощи и клуб 69 също отвори врати.
Но каква музика ще пускат и дали ще проверяват за годинки незнам.
Но като че ли миналата година проверяваха, това лято в планета изобщо не пускаха под 18.

Мда една приятелка ходи и каза, че било кошмарно и пускали ужасна музика. Иначе 100% можеш да влезеш в Екзит, но като цяло не ти го препоръчвам :-D А някой каза за Ароганс и Масай на Златните на мене точно абсолютно никога не са ми искали лична карта :mrgreen: А Ароганс има във Варна :mrgreen: И все пак според мен Екстраваганца е най-добрия избор ;-)

LunaTriCk
09-24-2006, 13:57
На момичетата рядко правят проблеми за лична карта. В момента от зимните дискотеки са отворени Exit, Arrogance, Planeta Payner, Club 69, Тра-ла-ла и 4as-Pik. В Exit и Тра-ла-ла пускат предимно радио хитове. 69 и там предимно комерс, но има някви партита през седмицата. В Понеделник черно парти, а Четвъртък - хаус...май нещо такова беше. В Arrogance предимно хаус и имаше един ден за черно парти. Доколкото съм чувал, там ставало най-доброто черно парти. Planeta и 4as-Pik са си чалготеки и тук-там ретро парти.

sexita
09-25-2008, 14:20
На Златните "Масай" и "Ароганс" са много добри. По принцип не пускат, ама само по принцип....Не вярвам да те спрат. :-k
В Ароганс работих аз...Пускат под 18 само ако не ти личи или ако си с компания,но те са големи...
Ако се изтърсите цяла тайфа пубертетчета ше ви кажат "чао" още на входа...

Иначе чужденците нямат проблеми с входа...не знам защо.. :?

24white24
09-25-2008, 18:48
Иначе чужденците нямат проблеми с входа...не знам защо.. :? Защото имат пари.

як подпис :lol:А българите нямат, а хъх странно, ти имал ли си си работа с чужденци по заведенията по черноморието ? тук идват най-големите цървули, имали пари тия сядат 20 човека на шише уиски цяла вечер ако за теб тва е имане...

sexita
09-25-2008, 22:39
хаха..така е...като питат колко е входа
и като им кажеш 5 лв. и се бият в главата...
е за това търсят само някви мизерни барове и дискотеки с free entry или промоции...

24white24
09-26-2008, 06:08
Иначе чужденците нямат проблеми с входа...не знам защо.. :? Защото имат пари.

як подпис :lol:А българите нямат, а хъх странно, ти имал ли си си работа с чужденци по заведенията по черноморието ? тук идват най-големите цървули, имали пари тия сядат 20 човека на шише уиски цяла вечер ако за теб тва е имане...po cqlo lqto s1m na moreto s ba6ta mi i znam za kakvo stava na duma kato vse ima predvit 4e tuk idvat "bedni" toristi koito ustavqt vsqka ve4er po 50 lv na 4ovek v blizkata kr14ma mexana ili restorant.. kakvo da ti kaja mnogo zavisi ot toristite pone v sl1n4ev brqg e taka.. ima i takiva koito i 2 leva nqma da dad1t ama ima i takiva koito ne im puka usobeno i se xar4at..Колко са тия дето харчат, защото мой приятели стопанисват няколко заведения през летния сезон и малко чужденци се отпускат така ккато го прави българина, най-мразя това качество в обслужващия песрсонал, че са подлоги ! Лично съм бил свидетел в Мания в съни как чужденци си плащат биричките със стотинки е за тия ли трябва хората да се трепят да им сервират !?! Да не говориме, че се мусят когато им кажеш, че има вход или тн. и не говоря само за хората на възраст до 25 години, бях с родителите ми в Златни пясъци е кво да ти кажа като в ресторантите сядат чужденци 6 човека на 6 бири и 2 салати...

hahavteen
09-26-2008, 15:22
Прдполагам че за 2 години момичето все пак е намерило дискотека...
Темата е от 2006.

stunkaaaaa
07-29-2015, 00:16
Темата е стара, но все пак ще напиша , ако някой търси информация. Под осемнайсет не пускат в плаза, абсурд да влезеш, даже бащата на една приятелка се опитал да пробути 100 лв, но нищо не станало. В час пик съм ходил , на 15 съм, метър и 60 висок. Там ходят и 02 набори, които са по-високи. В премиум пускат също, но може би малко по-трудно. В екстраваганца пускат , ако изглеждаш по-голям , но пак по-трудно. На златните в арогансе пускат , но минимум 16 , поне тея съм ги видял във фб. За музиката: 4ас пик , премиум чалга и тук таме криско ;д( рап чалга) , в дебют също може да влезете , там не пусакт чалга , а по хитове.

kalpazanka
07-29-2015, 06:37
Стара тема.