PDA

View Full Version : Рагга или Регге предпочитате



Eleonora
09-22-2006, 13:44
Аз повече харесвам реггето, успокоява ме повече :-({|= .Вие на кое се кефите повече?

i'm so excited!
09-22-2006, 13:55
раГа и реГе са различни стилове, мила. същото е като да питаш 'домат или ютия' , сещаш ли се ?
я кажи ти на какво реге по-точно се кефиш ? (боб марли не се брои в случая)
аз пък си падам по скинхед реге :-({|=

Elektra_x
09-22-2006, 13:58
Аз повече харесвам реггето, успокоява ме повече :-({|= .Вие на кое се кефите повече?
На бас че си нямаш и понятие от тия 2 стила...ама нали и двете почват с Р ....чакай да питам кое е по хубаво

Eleonora
09-22-2006, 14:20
Щом питам начи се пак се интересувам.И естествено, че знам, че са различни стилове :wink: .Обикновенно регге харесвам :wink:

Jamalska
09-22-2006, 14:41
обикновено се пише с 1 н.А необикновено реге не харесваш ли?
аз харесвам денсхол пък нъцки хахаха

i'm so excited!
09-22-2006, 14:48
Щом питам начи се пак се интересувам.И естествено, че знам, че са различни стилове :wink: .Обикновенно регге харесвам :wink:
обикновеНо реГе.
неграмотна елеонора.
добре де, кажи точно какво реге слушаш, разбрахме че не си падаш по необикновеното, но кажи имена някакви :D

NiKOLAN
09-22-2006, 14:55
аз се кефя на дръм енд бейс раге/рага - джънгъл му се вика

fti4ka
09-22-2006, 15:07
ragga

Deliquent Habits
Psycho Realm
Cypress Hill

то тва рага ли го водят или хип-хоп?

Jamalska
09-22-2006, 15:43
ragga

Deliquent Habits
Psycho Realm
Cypress Hill

то тва рага ли го водят или хип-хоп?
Според мен си е чист рап...


СпрАгА :lol:

Mo6nooo
09-22-2006, 17:29
ragga

Deliquent Habits
Psycho Realm
Cypress Hill

то тва рага ли го водят или хип-хоп?
Да бе аз чух и че Еминем бил реге...

Хаахахахахаха...

fake
09-22-2006, 17:40
да бе, верно ели, кажи имена...

и по дяволите реге е с едно г, не разбра ли!!!щ
и е...доста хубава музика:)

Jamalska
09-22-2006, 18:13
мда ако е решила случайно да забрави че пише на кирилица..тряаше да е реггае...
Ей,Марли...ко слушаш са

WwanAdoO
09-22-2006, 21:21
аз се кефя на дръм енд бейс раге/рага - джънгъл му се вика
me too, ма тва е отделно

хм, а думата "реге" може да се използва за всякаква ямайска музика...за ска, дъб, денсхол и т.н., включително и за рага... демек кефя се на реге хахахаха, не мога да кажа кое точно най-ме кефи, различни настроения, различни песни всеки ден :mrgreen: елеонорче я кажи верно кво слушаш, че ми стана интересно, току виж ни поразсмееш още малко

fti4ka
09-22-2006, 21:35
ragga

Deliquent Habits
Psycho Realm
Cypress Hill

то тва рага ли го водят или хип-хоп?
Да бе аз чух и че Еминем бил реге...

Хаахахахахаха...

аз съм писала рага не реге бе умник? и един ми каза че било рага а един друг че не е затова не бях сигурна... от къде такива разбирачи се навъдихте бе....

Mo6nooo
09-22-2006, 21:40
аз съм писала рага не реге бе умник? и един ми каза че било рага а един друг че не е затова не бях сигурна... от къде такива разбирачи се навъдихте бе....
Все тая...
но Псайхо Риълм и Сайпръс Хил са двете ми любими рап групи и мога да ти кажа, че нямат нищо общо с рагата (като изключим една песен на Сайпръс). Кажи ми как песни като Dust, Can't get the best of me, Trouble или концерта Live at the Filmore, албумът Black Sunday как си ги представяш като рага? :shock:

Е голям разбирач съм... :lol: