PDA

View Full Version : tq me zarqza



m`l`l
09-22-2006, 16:55
zdraveite,

predi nqkolko dni momicheto koeto obichah i vse oshte obicham me zarqza i to v IRC )): . Kaza mi che ima chuvstva kym edno momche s koeto imala minalo, a vsyshnost toi e nai-dobriq mi priqtel, no toi nedava da q vidi. molq vi daite mi syvet dali da prodylja da se borq za neq i ako moje me posyvetvaite kakvo da pravq. po cql den mislq za neq i mnogo chesto placha ))):

OPEL
09-22-2006, 17:11
Сега си мислиш че губиш един приятел и една приятелка, но не е така. Ти печелиш истината за двамата. Не се отчайвай, отпусни се, не плачи, а стани и продължи напред. Все пак момче ли си или г*й. Аре стегни се малко.

sherry
09-22-2006, 17:16
ООО, остави я, след като то е зарязала, значи не иска да е с теб, значи има нещо към другото момче. Запази си достойнствто, остави я да живее както си иска и се откажи от нея. Боли те, но ще ти мине.

Lost_Kiss
09-22-2006, 18:33
6tqh da ti kaja da se bir6 za neq Oba4e kato se zamislq...Nqma smisal 6tom ti q kazala 4e ne iska da ste ve4e zaedno q ostavi da si prodalji prodalji i ti...

No_LiMiTe^f
09-22-2006, 20:35
Не се занимавай повече с нея!Не трябва да губиш достоинството си!Със сигурност ще ти е гадно и тъпо,но времето лекува!Дръж се и си хвани нова приятелка!

PLAMENKO
09-22-2006, 20:43
споко пич ела тука #club_na_razbitite_surca .. и аз съм кат тебе

09-22-2006, 21:09
Блъскай и главата в някоя маса за да се освести,че е зле горката.

IdiOtKa
09-22-2006, 21:13
самуубии се щото те е зарязала ..

koalka
09-22-2006, 21:57
Няма смисъл...ще си загубиш времето.Като не иска да е стеб-не иска.Няма какво да я търсиш и да се унижаваш.Разбирам,че я обичаш,но просто няма да постигнеш нищо.

tX
09-22-2006, 22:12
zdraveite,

predi nqkolko dni momicheto koeto obichah i vse oshte obicham me zarqza i to v IRC )): . Kaza mi che ima chuvstva kym edno momche s koeto imala minalo, a vsyshnost toi e nai-dobriq mi priqtel, no toi nedava da q vidi. molq vi daite mi syvet dali da prodylja da se borq za neq i ako moje me posyvetvaite kakvo da pravq. po cql den mislq za neq i mnogo chesto placha ))):
Намери си друго занимание.
Радвай се,че си сам -- пестиш си адски много ядове. 8-[

Lorraine
09-23-2006, 07:03
zdraveite,

predi nqkolko dni momicheto koeto obichah i vse oshte obicham me zarqza i to v IRC )): . Kaza mi che ima chuvstva kym edno momche s koeto imala minalo, a vsyshnost toi e nai-dobriq mi priqtel, no toi nedava da q vidi. molq vi daite mi syvet dali da prodylja da se borq za neq i ako moje me posyvetvaite kakvo da pravq. po cql den mislq za neq i mnogo chesto placha ))):ОМГ ..момче да плаче :shock: ..леле уникат си =D> !Един съвет-не се бори-това няма да помогне в никой случай..сега не ми се обяснява пак-просто ме послушай.. #-o

alkobalko
09-23-2006, 07:23
Щом не иска да е с теб, значи няма смисъл да се бориш за нея. Остави я да си живее живота, а ти също направи това.

black_rose_f
09-23-2006, 09:19
Ами гадно е ама остави я нен си струва

mechtaq_za_teb
09-23-2006, 10:46
shte povtorq drugite postove!prosto ne si struva da se borish za neq!prosto nqma za kakvo da se borish,shtom tq ve4e ne iska da ste zaedno q ostavi!znam 4e 6te ti e tejko,no shte otmine.

Mike-Jones
09-23-2006, 14:01
mnogo gadna ku4ka ;] napravo acki gadna rabota i to v irc epten marsha da sa ebe ku4kata

Krem4eto
09-23-2006, 14:09
Аз по принцип бих ти казала като всички да я забравиш и т.н., но като си помисля ще ти кажа само едно:ПОСЛУШАЙ СЪРЦЕТО СИ!!!УСПЕХ

TraPPed
09-23-2006, 16:11
Ako vqrva6 v bog,6te ti kaja ne6to.,"Gospod zatvarq edna vrata,no otvarq druga!",a i 4akai,vloji pove4ko turpenie!Uspeh!

leko_otkachena
09-23-2006, 16:28
dobre de Lorraine zashto da ne plache momcheto ne vsichki momcheta sa bez chuvstva tova che ima nqkoi koito sa sus surca ot kamuk neznachi che i toi e takuv suvsem normalno e momche da strada!!Milichuk zarejiq da si troshi glavata v kraina smetka tq po-kusno shte razbere kakvo e izgubila!

m`l`l
09-26-2006, 20:26
mersi na vsichki ((; vse oshte sym obyrkan kakvo da pravq zashtoto tq iska pak da si izlizame i da sme 2mata i ... prosto veche nz

GLeZoRanA
09-26-2006, 20:27
Заеби я няма смисъл да се бориш

ABSOLUTme
09-26-2006, 20:31
zdraveite,

predi nqkolko dni momicheto koeto obichah i vse oshte obicham me zarqza i to v IRC )): . Kaza mi che ima chuvstva kym edno momche s koeto imala minalo, a vsyshnost toi e nai-dobriq mi priqtel, no toi nedava da q vidi. molq vi daite mi syvet dali da prodylja da se borq za neq i ako moje me posyvetvaite kakvo da pravq. po cql den mislq za neq i mnogo chesto placha ))):
Намери си друго занимание.
Радвай се,че си сам -- пестиш си адски много ядове. 8-[

:!:

aliq
09-26-2006, 20:32
Сега си мислиш че губиш един приятел и една приятелка, но не е така. Ти печелиш истината за двамата. Не се отчайвай, отпусни се, не плачи, а стани и продължи напред. Все пак момче ли си или г*й. Аре стегни се малко.

SeXy`t0
09-26-2006, 20:37
6tom ne iska da e s teb na4i ne osyznava naistina kakvo gubi!Ne q tarsi takova momi4e ne zaslijava sylzite ti pokaji i koi e muja 4e ne ti puka 6te q zaboli pove4e(ako pone malko te haresva)!A i 4ovek osyznava kakvo ima do sebe si sled kato naistina go zagubi!I az prostih ne6to podobno na priqtelq si no sled kato go pomy4ih dosta pokajii 4e ne moje da si igrae s teb!

09-26-2006, 20:38
Ми щом иска пак да излезете,значи другото момче не и връзва ... накарай я да се влюби в тебе ... Да и го върнеш излизай с нея стани гадже ама я карай да ревнува,карай я да и е хубаво с тебе подарявай и подаръци и не и казвай че я обичаш! Бръкни и в дупето с някой 'дразнене' от сорта че еди коя ти се обяснява или нещо такова :)
С времето самата тя ще разбере че те обича ако правиш това което трябва!

09-28-2006, 21:44
Milo mom4e nqma da habq vreme da te uspokoqvam da ti kazvam 4e jivota e pred teb i t.n samo 6te ti kaja 4e ni6to stranno i ne4uvano ne e tova koeto ti se e slu4ilo mili4uk.Da znae6 4e tova sa ne6tata ot jivota koito ni naranqvat no sa naistina nujni za da razgrani4avame krasivoto i dobroto.dali ako magnita nqma6e severen polus 6te 6e da ima ujen!?
Pla4i tova 6te ti kaja. taka 6te izkara6 otricatelnata energiq ot sebe si 6te se iz4isti6 ot vsi4ko mrusno v surceto si.Ne se pla6i ot sulzite te ti pomagat no ne go osuznava6. po princip zarqzvaniqta sa po va6ata 4ast po4ti vinagi vie ni zarqzvate.Sega e vreme da razbere6 4e nie malkite nevinni spored vaz tupi4ki momi4enca su6to mogat da sa gadni.Znae6 li 4e edno ot o4arovaniqta na ljibovta e bolkata! za sujalenie ti se sre6ta6 to4no s tova o4arovanie.Pak ti kazvam osamoti se v nqkoq staq i pla4iiiii.Posle si vzemi edna butilka vodka i se razmaji v nqkoq diskoteka s kompaniqta!!!
kakto imunnata sistema reagira na vseki virus taka i sulzite sa za6titnata reakciq na du6ata!!!!!Uspeh

09-28-2006, 21:47
Milo mom4e nqma da habq vreme da te uspokoqvam da ti kazvam 4e jivota e pred teb i t.n samo 6te ti kaja 4e ni6to stranno i ne4uvano ne e tova koeto ti se e slu4ilo mili4uk.Da znae6 4e tova sa ne6tata ot jivota koito ni naranqvat no sa naistina nujni za da razgrani4avame krasivoto i dobroto.dali ako magnita nqma6e severen polus 6te 6e da ima ujen!?
Pla4i tova 6te ti kaja. taka 6te izkara6 otricatelnata energiq ot sebe si 6te se iz4isti6 ot vsi4ko mrusno v surceto si.Ne se pla6i ot sulzite te ti pomagat no ne go osuznava6. po princip zarqzvaniqta sa po va6ata 4ast po4ti vinagi vie ni zarqzvate.Sega e vreme da razbere6 4e nie malkite nevinni spored vaz tupi4ki momi4enca su6to mogat da sa gadni.Znae6 li 4e edno ot o4arovaniqta na ljibovta e bolkata! za sujalenie ti se sre6ta6 to4no s tova o4arovanie.Pak ti kazvam osamoti se v nqkoq staq i pla4iiiii.Posle si vzemi edna butilka vodka i se razmaji v nqkoq diskoteka s kompaniqta!!!
kakto imunnata sistema reagira na vseki virus taka i sulzite sa za6titnata reakciq na du6ata!!!!!Uspeh

FuckBitch
09-28-2006, 22:00
Ъмм спомени ^^
Последния път така много яко изгаврих ме една...

Нали ти е приятел?
Защо просто не я преебете O:)