PDA

View Full Version : Moderated:Той ме бие, защото обича да вия от болка ...



Lonely^F
09-22-2006, 17:16
Da zapo4nem ot samoto na4alo.Hodeh s 20 godi6no mom4e(Az sum s 4 godini po-malka.Vsi4ko be6e 4udesno dokato edin den toi zapo4na da se durji stranno.Ednq ve4er izlqzohme na diskoteka i toi ei taka me udari prez liceto.Ustnata mi se razkurvi.Popitah go kakvo mu stava a toi kaza 4e uj sum gledala negoviqt priatel.Kakto i da e trugnahme si no az mu kazah da pomisli sledva6tiqt put kogato meudari.Na 3 den sled skandala toi mi se obadi v 23 4aza i mi kaza 4e se e promenil i 4e ima iznenada za men.Pomoli me da izlqza pred bloka.Taka i napravih.No o6te 6tom otvorih vratata polu4ih purviqt udar.Prebi me jestoko a posle zapo4na da me celuva i kaza 4e"obi4al kogato viq ot bolka"Izkop4ik se ot r1cete mu i se pribrah.Dobre 4e na6te ne me vidqha,Iskupah se cqlat bqh v sini i kr1v.Za da ne razbere mama trqbva6te da stavam v 6 za da se nagrimiram.Na vsi4koto otgore trqbva6e da hodq na u4ili6te.Edna moq fr.zabelqza sininite v s1blekalnqta i me pri6pori.Razkazah i vsi4ko i dvete zapo4nahme da pla4em.Vednaga se zamislih kato kaza 4e obi4al da viq ot bolka dali ne e mazohist.Vseki den me 4eka pred u4ili6te no az minavam prez zadniq vhod.Molq kajete mi kakvo da pravq.Temata ne e ebavka.Molq vi daite mi savet.


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

sherry
09-22-2006, 17:21
Ако темата не е ебавка, то тогава много съжалявам за случилото се.
Има всякакви луди гора, явно приятелят ти не е добре... Не можеш да му позволяваш да се отнася така с теб! Не тръгвай пак с него, гледай си живота, а ако той те срещне някъде и отново поиска да те посегне, разкажи на семейството си за случилото се и потърси помощ!

Mikohito
09-22-2006, 17:26
Щом всичко това е истина по добре говори с вашите и им разкажи за станалото те сигорно ще успеят да ти помогнат.Може и да подадеш жалба в полицията за това че приятелят ти те бие.Много кофти ситуация.

lost_girl
09-22-2006, 17:28
Наистина е мн гадно!Как така ще те удря>? трябва да подадеш жалба срещу него или кажи на родителите си така ще е най-добре за теб!!!!

Lorraine
09-22-2006, 17:37
Миличка,с какъф човек си се забъркала бе?Как може да си позволи да те удари,мислиш ли че ако те обича би те наранил?Според мене не!Тегли му една майна и от мене запомни,че свястни момчета няма!!!

Krem4eto
09-22-2006, 17:47
Говори с родителите ти!Той е пълнолетен и това е подсъдимо...ТОВА НЕ ТРЯБВА ДА ПРОДЪЛЖАВА!!!ГОВОРИ С РОДИТЕЛИТЕ ТИ!!!УСПЕХ!

thirteen
09-22-2006, 17:54
Бахти изненадата!Ти си помислила,че ще се реваншира а то... фани тоя бой!На твое място бих го съдила!

mechtaq_za_teb
09-22-2006, 17:55
Говори с родителите ти!Той е пълнолетен и това е подсъдимо...ТОВА НЕ ТРЯБВА ДА ПРОДЪЛЖАВА!!!ГОВОРИ С РОДИТЕЛИТЕ ТИ!!!УСПЕХ!saglasna sam !ne mojesh da ostavish ne6tata taka !

Nifada_
09-22-2006, 17:55
Това, което пишеш е много сериозно и не трябва да го отминаваш ей така. Ако нещата стоят така, както го описваш, този човек е САДИСТ ( мазохист е когато обича на него да му причиняват болка), те са вид душевноболни хора. Избягвай на всяка цена да го срещаш и ако продължава да те търси говори с вашите и информирай полицията. Не крий това от родителите си - ти нямаш вина за нищо, а те трябва да знаят за да могат да те защитят ( дано не се налага ).

luda`flirtajika
09-22-2006, 17:57
Наистина е мн гадно!Как така ще те удря>? трябва да подадеш жалба срещу него или кажи на родителите си така ще е най-добре за теб!!!!

da tochno....kaji na nqkogo ne se ostaviai da te bie v nikakuv sluchai..kka taka shte te prebiva,a posle shte te celuva...kazvam ti TOI E LUD

LSD^Lady
09-22-2006, 17:59
Говори с родителите ти!Той е пълнолетен и това е подсъдимо...ТОВА НЕ ТРЯБВА ДА ПРОДЪЛЖАВА!!!ГОВОРИ С РОДИТЕЛИТЕ ТИ!!!УСПЕХ!


:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Nightmare
09-22-2006, 18:00
Ако наистина е така както пишеш това значи, че си се захванала с болен човек, който едвали ще те остави лесно. По добре сподели това с родителите си, които със сигорност ще ти помогнат да излезеш от тази ситуация.

Lost_Kiss
09-22-2006, 18:01
Щом всичко това е истина по добре говори с вашите и им разкажи за станалото те сигорно ще успеят да ти помогнат.Може и да подадеш жалба в полицията за това че приятелят ти те бие.Много кофти ситуация.

To4no!!!!!!Sloji to4ka na vsi4ko!!za6toto moje da stane i po-Zle!

koalka
09-22-2006, 21:54
Този батко е доста странен.По-добре се раздели с него,защото не те очаква нищо добро.

6emet4e
09-22-2006, 22:34
:shock: омг,къв е тоя ве?!?явно не е ок човека,но ти не трябва естествено да оставяш нещата така!може би няма смисъл да разговаряш с него,но говори с родителите ти...те трябва да ти помогнат!или както казаха и другите-подай жалба!

GLeZoRanA
09-22-2006, 23:28
По скоро да е садист а не мазохист.. както и да е .. едва ли знаеш значението .. та по темата ма ти тъпа ли си или да 0_o от тоя надалече и ако ти се обади и почне да ти се извинява не му се връзвай ПАК! Стой си далече...

fRe3$7yl3r
09-23-2006, 00:29
naprai sa na mutra izvikai nqkolko 4oveka da go prebiqt nego i mu kaji 4e kasate i tolkoz ne dei sa zanimava s nego!!!!!!!! YSPEH

GLeZoRanA
09-23-2006, 00:33
naprai sa na mutra izvikai nqkolko 4oveka da go prebiqt nego i mu kaji 4e kasate i tolkoz ne dei sa zanimava s nego!!!!!!!! YSPEH а е тва е :) дай да го пребие сама най яко ще е :)

arrr
09-23-2006, 00:42
не мога да повярвам, че ако си нормална си се хванала с тая утрепка... както и да е ако търсиш отмъщение или просто искаш да не те закача решението е едно(поне аз това бих направил въпреки, че съм момче): наемаш си бодигард и тъпака спира да ти създава проблеми.. ако реши да се прави на отворен, бодигарда го прави неспособен да посегне на дама през целия си мизерен живот... ако нямаш пари за бодигард винаги бъди в компания или поне с няколко яки момчета. сигурен съм, че ако им кажеш каква е ситуацията ще те защитят... поне аз така бих направилл ... успех

The`G_i_r_l
09-23-2006, 06:30
Ахм...Някоя вечер му се обади и му кажи,че искаш да го видиш и се обади на някои по корави пичове и когато доиде до го понатупат "малко" и после му кажи,че обичаш да вие от болка .. :-#

OPEL
09-23-2006, 06:38
Ти си непълнолетна. Той е пълнолетен. Той те бие, всеки ден чака пред даскалото ти, и прави секс с теб без твое желание. И още няма жалба??? Иначе кажи на някой твой по голям приятел да го набие и готово. Незнам на тея какво им харесва да мъчат момичетата.

TraPPed
09-23-2006, 11:51
Tochno nedei da vika6 nqkoi da go bie,takiva hora momentalno 6te doidat da se razpravqt s teb.Nai-malko da te pri4aka i pak da te nabie nakude,toi qvno e jivotno.edinstveniq na4in e da se obyrne6 kum roditelite si,te 6te ti dadat zakrila i lubov,sigurnost,a ako ti e neudobno ot tqh,kaji samo na po-blizkiq ti ot dvamata.pazi se mnogo za6toto takuv 4ovek moje da te presledva izvestno vreme za da ti otmysti za vsi4ki otkazi ot sre6ta ot tvoq strana i te 4aka nakude,oburni se kum va6ite.USPEH!

JuLiTo0o0o
09-23-2006, 13:24
kaji na roditelite si kakvo 4akash oshte!? :shock: podaite jalba sreshtu toq bolen mozuk!v protiven slu4ai purvo 4e nqma da te ostavi lesno i vtoro 6te narani i drugi hora!! :!:

JuBaCcA
09-23-2006, 16:13
Наистина е мн гадно!Как така ще те удря>? трябва да подадеш жалба срещу него или кажи на родителите си така ще е най-добре за теб!!!!

sladko_mimi
09-23-2006, 16:20
АУ! Това е лошо! Много лошо! Какви хора има само на тоя свят!!! По-най-бързия начин би трябвало да кажеш на вашите!!! Защо не каза още първият път? Защо не им сподели? Родителите винаги са готови да помогнат!!! Затова не се колебай! Ами им кажи!

leko_otkachena
09-23-2006, 16:22
Този батко е доста странен.По-добре се раздели с него,защото не те очаква нищо добро. taka e ako produljish s nego prosto nqkoi den taka shte te prebie che v bolnica shte trqbva da te karat i men me bi momche ne otdavna no po suvsem drug povod ama kakvi momcheta sa te te sa JIVOTNI!(ne sichki) :smt011

Amy_Lee^89
09-23-2006, 16:48
Зарязвай го тоя бе, момиче!!!! Ти трябва да мислиш преди всичко за собствената си безопасност, това не е като да сте се скарали или нещо такова... явно си имаш работа с някакъв маниак, тъй че колкото по-скоро го разкараш от живота си, толкова по-добре!! :smt018 :smt018 лелеее, какви хора имало...изроди!! историята ти звучи направо зловещо, но дано повече нямаш такива проблеми. и наистина,няма да е лошо да споделиш с ваште. В крайна сметка, те са ти родители и биха искали да се погрижат за теб. Успех и не се давай! :wink:

kofti_nick
09-23-2006, 17:14
Щом е над 18 е подсъдим ! СЪД !!! :smt013 :smt013 :smt013 Дай ми го на мен да му покажа как той ше вие от болка :smt013 :smt013

MimityYy
09-23-2006, 17:52
aaa .. gorkata :( nai-dobre govori s na6ite ..

Vaniushkata
09-23-2006, 18:05
moqta priqtelka e v sy6toto polojenie.Ama i tq kato tebe typa.Ne znam tolkova li e trudno da se spravi6.NAistina syjalqvam za teb,ama ima mn vyzmojnosti da se spravi6 s problema.Kazva6 na va6ite,otiva6 v policiqta,kazva6 na nqkvi qki myjagi da go prebiqt.Ima vyzmojnosti.Pyrvite dve mi se struvat nai - uda4ni.Moqta priqtelka ne kazva6e na nikoi 6tot pederaza q zapla6va6e, 4e 6tql da kaje na tqhnite, 4e q 4ukal.Kvo kato kaje,otri4a6 do posledno i tva e.Ako razberat 4e naistina si spala s nego kazva6 4e te iznasilil.6tom toi moje da prai mrysno i ti moje6.Nai6 kvo qko moje6 da go natopi6.xaxaxa basi prasetata.Az kato govora 4e myjete sa pederazi i typanari nikoi ne mi vqrva.

alkobalko
09-23-2006, 19:07
Ako някой нещастник ми погоди този номер и аз ще му се "реванширам" едно хубаво. Ще те удря, а ти му позволяваш. Веднага кажи на родителите си. Не оставай да му се размине.

ani_miss
09-23-2006, 19:15
Нямка ли начин, по който да се защитиш? Кажи на родителите си. Начинът, по който постъпва той въобще не доказва обичта му. Опитай се да се оттържеш от него, не може цял живот да живееш в страх. Повярвай ми, има кой да ти помогне, стига да направи първата крачка. И най-лошото е, че ако му позволиш това нещо ще се повтори. Моля те, поговори с някой, не оставяй нещата така. Колкото повече креш, толкова по-лошо става. И колкото и да твърди, че се е променил, знай че не е.