PDA

View Full Version : За Dr.Smurph



момиче
09-22-2006, 17:32
Не знам защо,но когато много се притесня и ми се появяват някакви тикове на главата.Има ли основание да се притеснявам и дали ще мине с времето?На 18 съм,ако има значение.

Благодаря предварително

Nifada_
09-22-2006, 19:39
Всеки като се притесни организмът му реагира по някакъв начин. Може би трябва да отидеш на невролог като не го смятай като нещо страшно или срамно. Обясни спокойно за какво става въпрос копга се появяват тиковете и той ще ти каже какво трябва да правиш.
От мен съвет - не се връзвай на глупости. В повечето случаи се ядосваме и притесняваме за пълни простотии.

DrSmurph
09-23-2006, 00:12
Ima razlichni emocionalni tipove hora. Smiatam che e poveche ot normalno edna prevuzbuda da dovede i do tikove vkluchitelno. AKo principno problema te pritesniava,..... a toi kakto razbiram ne e fizicheski a psiho somatichen, ... poseti ne nevrolog a PSIHOLOG i pogovorete. Toi shte te izslusha, i shte te posavetva kakvo i kak da pravish. Ako jelaesh moje da mi dadesh podrobnosti na mail!

09-23-2006, 00:40
i az imah podoben problem.predi 2-3 godini trqbva6e da peq himna na bg pred celiq klas :oops: i povreme na izp1lnenieto(rezila)mi gornata mi usna vze da se b1zika s mene :lol: i na p1rvata mi poqva na scena be6e ne6to podobno.ama ve4e sviknah i problema go nqma \:D/