PDA

View Full Version : Тя постоянно си мени настроението..



09-22-2006, 17:40
Запознахсе с едно момиче преди горе долу една седмица. Тя започна да ми прави намеци "имаш сладка усмивка" и т.н. и аз естесвено схванах за кво иде реч. Започнах и аз да флиртувам с нея, но тя се прави на недостъпна и това ме кара още повечедасе опитам да я спечеля, но не мога..Явно доста схвана и тя за какво става на въпрос и ми каза "нека не бързаме" и аз викам "добре", попитах я "имаш ли си приятел" и тя каза "ДА!" и аз викам добре..естествено не е добре за мен, но го казах така че да не разбере. Скарани са от 4-5 дена и вчера бяхме на кафе аз с голяма компания и тя през няколко маси беше седнала с нйяколко фр и се поглеждахме от време на време. Дойде приятелят й, от входа само я погледна и замина на друга маса. Не седна до нея, нито отиде да я види, нито да я целуне нито нищо. Разбрах, че от тук нататък съм аз и отидох да поговоря с нея малко. Говорихме и аз отидох при една др маса че ме викнаха там, както и да е. На обяд тя влезе в чата и се държа по съвсем др начин. Съвсем не беше на кеф - мн студено се държа и аз ест се ядосах, но не го показах а само си мълчах. Излязох, ходих на тренировки и разпуснах малко и след това започнахме да си пишем, но аз гледах да не е с мн свалки, а тя беше супер на кеф, въпреки че май са скъсали с приятеля си. Тва ме отблъсква много, че си мени постоянно настроението. Квото й да опитвам, не мога да говоря с нея на едно настроение..Другото е че аз я базикнах ' кога ще те вода на кафе ' а тя ' ми не знам ти прецени ' и аз ' ми ако искаш днес или утре ' и тя' не знам '..супер нерешителна е, а в даскало постоянно флиртуваме като се видим.. оф нз кажете си мнението и ако може дайте съвети

ПС - сорка че на някой дум няма разстояние, но space-a нещо не бачка) :)

LSD^Lady
09-22-2006, 17:54
Mi idi i q zavedi na kafe... pogovori s neq... kaji i kakvo misli6 kakvo 4yvstva6 i re6ete kvo da pravite... no spored men 6tom i tq flirtuva s teb zna4i i tq ima ne6to :) stiskam palci i posle kaji kvo stana :)

Lorraine
09-22-2006, 17:58
Попитай я дали е безразлична,ако каже не-действай! :)

Nightmare
09-22-2006, 18:05
Може би трябва да се замислиш, че си мени настроението, заради проблемите с приятеля и. Понякога разделите са болезнени все пак. По добре изчакай няколко дни, не и се качай на главата. След седмица примерно пак я покани на кафе без да овърташ и ако приеме евала.

Lost_Kiss
09-22-2006, 18:12
Taka kato 4etoh ...Tq mai e mnogo neseriozno,t.e. neznae kwo iska...Ama naistina kakto kazaha po gore moje v momenta da ne i e lesno , iz4akai nqkolko dni,ne flirtywai,i takiwa ne6ta,ostavi q malko da porazsajdawa...

maybelline
09-22-2006, 18:26
Прекарвай повече време с нея и не на пресекулки(видяхме се на обяд за малко,после чатихме за малко и т.н.).Опитай се да направиш така,че да сте заедно по-дълго време.Заведи я на кино.Като се видите за киното,докато отидете,докато вземете билетите,докато почне филма,докато свърши...ще имате поне 3 часа заедно.След киното не си тръгвайте,а я заведи на разходка,например в парка(действа успокоително на хора с променливо настроение и опънати нерви).След като сте били заедно вече 4-5 часа,ще знаеш дали(и ако да,по каква причина) си сменя често настроението.След като се опознаете по-добре,заведи я у вас(докато там няма други хора,защото пред тях момичето може да се притеснява),първо за няколко минути,следващият път за час-два,а после може и за по-дълго време.Там може да си пуснете филм на компютъра или да играете на нещо.Така ще прекарвате времето заедно и тя няма да има много поводи за смяна на настроението.Възможно е момичето да има семейни(или от друг род) проблеми,а това често води до такива смени на настроения.Прояви малко разбиране и й покажи,че може да ти има доверие.Успех!

No_LiMiTe^f
09-22-2006, 20:50
Аз пък мисля че точно сега е момента когато трябва да атакува!Да я хванеш уязвима!Но и какъв е смисъла като тя може днес да те харесва утре не!Много несериозна и объркана ми се вижда!Ама само ти можеш да си прецениш кой е най-удобния момент!