PDA

View Full Version : Трябва ми съвет.



Mikohito
09-22-2006, 17:58
Здрасти на всички чувствам се адски объркано харесал съм си две момичета.Ще ги нарека "R" и "L".И с двете съм в супер отношения но проблема е в друго."R" скъса с приятеля си с който имаха сериозна връзка преди два месеца и малко след това започнаха свалките между нас.Но разбрах че ходи с друго момче което пък ще заминава за дълго време за чужбина а нещата не са сериозни между тях.Скоро ходихме на дискотека с нея и с голяма компания и през цялото време си говорихме и танцувахме заедно.И се чудя дали да не се пробвам.Но от друга страна "L" ми харесва повече като характер и като визия изцяло като човек с който бих искал да бъда.Тя също си има приятел но ми беше казала че тръпката я нямало вече,а ние с нея си флиртуваме постоянно.Но днес я видях с приятеля й и се целуваха и прегръщаха просто незнам какво да си мисля.От друга страна има едно момиче което ме харесва характера й е супер и е хубава "Но" защо винаги има едно но,не ме привлича така както тези две момичета.Незнам просто какво да правя много съм объркан в главата ми е пълна каша.Моля ви дайте ми съвет.

sunny_girl16
09-22-2006, 18:00
ami izberi tazi koqto nai-mn ti dopada i s koqto se chuvstvash po-dobre :-)

Lost_Kiss
09-22-2006, 18:04
WooW!!Naistina mn se obarkah...Neznam kakwo da te posavetvam...Sly6ai sarceto si...i dori to da ti kaje momi4e koeto si ima priqtel,bori se za neQ...Kasmet v izbora :-)

Lorraine
09-22-2006, 18:19
:lol: хихи ..браво,ве пич! :) ..хм..ами прецени с коя искаш да бъдеш,не си играй с тях така-избери и после сичко ще е ок,но според мене "Л" е най-добре 8-[

Obitax
09-22-2006, 18:21
vzimai gi i dvete i karai da e veselo :)))

Lorraine
09-22-2006, 18:26
vzimai gi i dvete i karai da e veselo :))) :lol: хах ..така не може обаче :wink:

Lost_Kiss
09-22-2006, 18:30
vzimai gi i dvete i karai da e veselo :)))
Nali znae6 4e kato sedi6 na dva stola nakraq moje da se ozove6 na zemqta :)

OPEL
09-22-2006, 18:38
Направете си 5-тица . Така ще бъде най добре. Иначе симпатизирам на Л. Щом си те кефи-давай. А пък ако те орежи, отиваш при Р. Тя ще бъде свободна, специално за теб. Айде де. Давай. Какво чакаш, да дойда с теб ли? Тръгвай !!!

Ако трябва да се изразявам с столове: когато седиш на два столо, падаш на земята. Затова, седни първо на първия стол (Л) ако се счупи или не ти е удобен, седни на втория (Р) Ясно!!!

Mikohito
09-22-2006, 18:42
:lol: хихи ..браво,ве пич! :) ..хм..ами прецени с коя искаш да бъдеш,не си играй с тях така-избери и после сичко ще е ок,но според мене "Л" е най-добре 8-[

Въпреки че "R" също ми харесва ми се иска да бъда с "L" но проблема е този който съм написал по горе.Има си приятел а незнам какво да правя в този случай дори и връзката им да е към края си.

No_LiMiTe^f
09-22-2006, 20:39
Ами сваляй и двете и която първа скъса с приятеля си взимаи я!Наистина ти е много сложна ситуацията!Успех!:)

Krem4eto
09-23-2006, 13:56
Здрасти на всички чувствам се адски объркано харесал съм си две момичета.Ще ги нарека "R" и "L".И с двете съм в супер отношения но проблема е в друго."R" скъса с приятеля си с който имаха сериозна връзка преди два месеца и малко след това започнаха свалките между нас.Но разбрах че ходи с друго момче което пък ще заминава за дълго време за чужбина а нещата не са сериозни между тях.Скоро ходихме на дискотека с нея и с голяма компания и през цялото време си говорихме и танцувахме заедно.И се чудя дали да не се пробвам.Но от друга страна "L" ми харесва повече като характер и като визия изцяло като човек с който бих искал да бъда.Тя също си има приятел но ми беше казала че тръпката я нямало вече,а ние с нея си флиртуваме постоянно.Но днес я видях с приятеля й и се целуваха и прегръщаха просто незнам какво да си мисля.От друга страна има едно момиче което ме харесва характера й е супер и е хубава "Но" защо винаги има едно но,не ме привлича така както тези две момичета.Незнам просто какво да правя много съм объркан в главата ми е пълна каша.Моля ви дайте ми съвет.

Според мене по-добре се пробвай за "L" , ти сам каза,че повече ти харесва,а според мене с нея шансовете ти са по-големи!!!УСПЕХ!!!

gorskata_feja
09-23-2006, 14:03
Ako tolkova mnogo iska6 da si s "L" prosto q popitai dali ima nqkakuv 6ans da ste zaedno ili tq iska da si ostane s priqtelq... i Uspeh vse pak :)

Obitax
09-23-2006, 14:10
vzimai gi i dvete i karai da e veselo :))) :lol: хах ..така не може обаче :wink:

moje moje s pove4e vaobrajenie staa vsi4ko :D

Tempestjuji
09-23-2006, 14:32
Щом с тази, която те харесва не става химията...значи я махаме....
"Л" си има приятел и нея я махаме...
"Р" е свободна...харесвате се....ДАВАЙ с нея пък да видим какво ще стане :P

koalka
09-23-2006, 14:46
Недей да се бъркаш в отношенията на двама души.Може би тя има чувства към приятеля си и иска да бъде с него.А и може да си навлечеш проблеми,ако той разбере,че я сваляш.Не е коректно.Опитай с първата,но ако не ти харесва...няма смисъл.

iiirish
09-23-2006, 15:21
казваш, че второто момиче те привлича повече и като характер и като визия... да, но тя не е свободна! и дори и да казва, че нещата между нея и приятеля й не вървят, тя все още е с него! според мен можеш да се опиташ, тогава когато връзката им окончателно приключи. ако изобщо приключи, защото някой момичета дори и да не искат да бъдат с някой човек, просто нямат смелост да кажат директно "край"

09-23-2006, 16:11
Послушай сърцето си!!! :) Помисли си коя най-много ти допада , с коя би се чувствал най-добре и така ще решиш по-бързо!

leko_otkachena
09-23-2006, 16:30
:lol: хихи ..браво,ве пич! :) ..хм..ами прецени с коя искаш да бъдеш,не си играй с тях така-избери и после сичко ще е ок,но според мене "Л" е най-добре 8-[ BINGO!!!! :P

Dharma
09-23-2006, 17:39
6te se 4udi6 duglo mai..... izberi tazi,s koqto misli6 po-malko za drugata!
......izberi R :-D

Mikohito
09-24-2006, 18:58
От последния път когато писах в темата ми се промениха много неща или по точно се случиха много неща.Относно "R" реших да се откажа от нея просто няма смисъл да се занимавам.Случиха се някои неща и просто реших да се откажа от нея.Пък и тук във форума някой беше дал съвета да избера тази с която мисля по малко за другата.За "L" започнах да хлътвам по нея все повече смятам че не съм и безразличен но ме тревожи факта че си има приятел.Дайте съвет какво да направя за да я спечеля.

^FaiNt^F
09-24-2006, 19:02
Заеби ги и трите и търси четвърта о.О Ако не-ми блъскай си главата.