PDA

View Full Version : Moderated:Срамните ми устни са зачервени и имам парене...



09-22-2006, 19:00
zdraveite hora molq vi za smisleni mneniq otnosno moqt vapros zna4i situaciqta e slednata dne s bqh s priqtelq mi i se vuzbudihme mn ne pravihme sex no toi pronikna v men s prast4eta drug pat ne mi se e slu4valo no sega sramnite mi ustni sa za4erveni i imam leko parene pri urinirane molq vi za kompetentni mnemiq na vas slu4valo i vi se e?trqbva li da se pritesnqvam?



Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

InitialD
09-22-2006, 19:20
Значи ако това не е ебавка..бих казал че е имало нещо гнило по пръстите му!Я му прегледай ноктите и по-добре ама наистина добре се подмий!!!Ако ли пък това не стане бих казал че небезизвестния "Лимонов Крем" ще помогне сериозно това помага за кво ли не!!!

The.Hard.Way
09-22-2006, 19:31
Преди да проникне в теб не се е хигиенизирал и може би това е причината да са ти зачервени, промии се хубаво.

cecko_boy
09-22-2006, 20:40
ili ot mrusni prusti ili neshto te e proturkal ot pronikvaneto i za tova da te boli i da e za4erveno

siXt_senSe
09-22-2006, 22:08
Аз съм по-склонна да вярвам че е нещо протъркано както казва ™.::CeCkO®BoY::.™

Charlotte_the_Harlot
09-24-2006, 05:09
Много е вероятно да си закачила някаква бактериална инфекция. И на мен ми се случи веднъж. Иди на гинеколог. Той ще ти вземе секрет за изследване и ще се разбере със сигурност какво ти е. Ако имаш такава инфекция, подмиването няма да помогне. Можеш да си свариш отвара от смрадлика и да се измиеш с нея, обаче много ще се измъчиш, особено ако си девствена. А лекаря ще ти изпише антибиотик и вагинални таблетки и ще се излекуваш за 10 дни. Дотогава правете секс само с презерватив, иначе ще се наложи и приятеля ти да гълта антибиотик! И по време на лечението никакъв секс.

The_Terminator
09-24-2006, 08:14
Ми сигуро както казали други те потребители сигурно бил с мръсни пръсти и за това те пари измийсе много добре !!!