PDA

View Full Version : Бригада 2



Бригада
09-22-2006, 21:20
Някой да е чул нещо за "Бригада 2"? Излязло ли е? Ако е, може ли линк? :)

Elektra_x
09-23-2006, 10:16
Някой да е чул нещо за "Бригада 2"? Излязло ли е? Ако е, може ли линк? :)
Сериозно ли?Бригада 2?
сериалчето много ми хареса...ако наистина има 2-ри сезон ще е супер

Bonbonenata
09-23-2006, 10:51
Да бе... Сигурно са го осрали. И казаха, че актьорът дето е Саша е сменен.

cvetityy
09-23-2006, 10:59
Да бе... Сигурно са го осрали. И казаха, че актьорът дето е Саша е сменен.


аааа тогава изобщо няма да го гледам ако нямя той да играе ролята на Саша Белов [-X [-X [-X

brain_stew
09-23-2006, 11:03
Да бе... Сигурно са го осрали. И казаха, че актьорът дето е Саша е сменен.


аааа тогава изобщо няма да го гледам ако нямя той да играе ролята на Саша Белов [-X [-X [-X

Абе вие чувате ли се?Как ше са го осрали?Книгите си продължават сериала също!В момента снимат Бригада 2!И ше си играе Сергей Безруков!Никой не може да изиграе Саша Белия както той го играе!Пък и втория сезон е много интересен!Няма смисъл да сменят Сергей Безруков!Той бая пари взема от този сериал!

Elektra_x
09-23-2006, 11:13
Да бе... Сигурно са го осрали. И казаха, че актьорът дето е Саша е сменен.


аааа тогава изобщо няма да го гледам ако нямя той да играе ролята на Саша Белов [-X [-X [-X

Абе вие чувате ли се?Как ше са го осрали?Книгите си продължават сериала също!В момента снимат Бригада 2!И ше си играе Сергей Безруков!Никой не може да изиграе Саша Белия както той го играе!Пък и втория сезон е много интересен!Няма смисъл да сменят Сергей Безруков!Той бая пари взема от този сериал!
Ехааааа супер кога го пускат O:)

Da_Bitch
09-23-2006, 13:59
Май ше има Бригада 2 на филм , не на сериал..

brain_stew
09-23-2006, 21:02
Май ше има Бригада 2 на филм , не на сериал..

Ох!Сериал ще бъде!Много ми е интересно как следващите 4-5 книги ще съберат в някъв филм!Май бяха 6-7 книгите не съм сигурна!Обаче е сто процента сигурно че е сериал, даже знам кво ще се случи....

Elektra_x не знам точно кога ще пускат филма!Снимките се бавят!Но сигурно ще е догодина.Не мога да кажа точно. :wink:

Da_Bitch
09-25-2006, 13:20
Еми като знаеш какво ще се случи , може да споделиш :lol: никой няма да ти се разсърди

09-25-2006, 13:37
saglasen absolutno napalno sas brain_stew

a tozi/tazi deto kaza 4e e smenen Belov moje da se barka sas Palnometrajniq film "Brigada"na koito vsi4kite aktiori sa drugi no kato seriala 2ri nqma .4uh 4e go snimat filma dori bqh 4ul 4e go ima vav rusiq prodaval se vav ruskite saitove onlyne no vav bg koga 6te pristigne ............ :-k

*Poli*
09-25-2006, 16:20
nz 6to, ama ne vqrvam da ima prodyljenie.. vse pak pove4eto geroi sa ubili...

malone
09-25-2006, 19:43
Доколкото знам наистина има втори сезон :arrow: но надали скоро ще го купят бнт :cry:

brain_stew
09-25-2006, 21:09
nz 6to, ama ne vqrvam da ima prodyljenie.. vse pak pove4eto geroi sa ubili...

Досега са снимани само първите две книги!За по-внимателните и наблюдателните сигурно сте забелязали, че в края на първия сезон в последната серия, когато Саша изпраща Оля и Ваня на летището точно преди да свърши серията се чува изтрел!Правят покушение над Белов и го изхвърлят в едно бунище с мисълта че е умрял!Но той всъщност не е (естетсвено) и там оцелява някак си и почва да отмъщава на всички наред!И аз си мислех че са го убили ама не е така!Поне така пишеше в книгите, но не ми се вярва да са променили нещо!

За филма-нищо не мога да кажа!Преглеждам доста руски сайтове, обаждам се и в Русия от време на време и не знам за филм "Бригада"!Обаче ако има,ще ми го намерят и ще дам линка!
А докато чакаме втория сезон ан "Бригада" ще се наслаждаваме на Безруков в "Поцелуй бабочки"! :-D

cvetityy
09-25-2006, 22:09
nz 6to, ama ne vqrvam da ima prodyljenie.. vse pak pove4eto geroi sa ubili...

Досега са снимани само първите две книги!За по-внимателните и наблюдателните сигурно сте забелязали, че в края на първия сезон в последната серия, когато Саша изпраща Оля и Ваня на летището точно преди да свърши серията се чува изтрел!Правят покушение над Белов и го изхвърлят в едно бунище с мисълта че е умрял!Но той всъщност не е (естетсвено) и там оцелява някак си и почва да отмъщава на всички наред!И аз си мислех че са го убили ама не е така!Поне така пишеше в книгите, но не ми се вярва да са променили нещо!

За филма-нищо не мога да кажа!Преглеждам доста руски сайтове, обаждам се и в Русия от време на време и не знам за филм "Бригада"!Обаче ако има,ще ми го намерят и ще дам линка!
А докато чакаме втория сезон ан "Бригада" ще се наслаждаваме на Безруков в "Поцелуй бабочки"! :-D


дано дано давай така подробности че ми стана супер интересно

09-26-2006, 00:44
ave prestnete da go nari4ate 2ri sezon tova ne vie PRison Break ili Lost ili O.C

brain_stew
09-26-2006, 13:27
ave prestnete da go nari4ate 2ri sezon tova ne vie PRison Break ili Lost ili O.C

ок де не ме яж!Просто се води като 2ри сезон!Няма да го наричаме повече втори сезон, щом се дразниш!

И повече инфо за сега не мога да разкажа точно защото не съм сигурна колко ми е достоверна информацията!Но ако има нещо ново ще ви кажа! :-D

01-28-2007, 11:45
На мен ми разказаха за продължението на историята по другите две книги и общо взето Саша започва бизнес с алуминий отмъщавайки на всеки, който му е навредил в миналото, Ваня вече е пораснал и иска да вижда баща си и бяга от вкъщи, същевременно Саня прави "нова бригада" с хората, които са го спасили след изтрела(в края на 15 серия), ако не ме лъже паметта Оля се пропива, а Саша се жени повторно за ... аве не си спомням точно :? а иначе мисля че Оля изневерява на Саша с Шмид! Разказвам го бегло, но понеже на мен са ми го разказвали, хора чели книгите и за това! Иначе и от режисьора и от актьорите може да чуете само едно : "Бригада 2 не будет!", т.е. продължение на Бригада няма да има, иначе май се снима една серия, филм, в който ще се разкаже накратко за всичко случило се в 15-те серии на Бригада, наблягайки се на личния живот на героите! Ако някой има друга инф да пише на cuci4ka@abv.bg!

04-15-2007, 11:37
БРИГАДА 2 в роли Белого, Николай басков

JustStoqn
02-04-2009, 12:25
Какво стана в крайна сметка? Ще има ли втора част или не, или има вече? Някои ако има някаква информация, моля да пише!

safetyMode
02-04-2009, 17:38
ииихааааа ... чакаме си го :grin: :grin: :grin: :grin:

wateran
05-14-2009, 23:21
http://kino.ukr.net/news/13062007/5235/
Успокойте се накрая начии - който не разбира руски ето накратко - всички други актьори, освен Саша и Оля ще бъдат същите!
Безруков, актьорът играещ Саша, ще се съгласи само ако е същият режисьор и сценарият го бива!
Проблемът е там, че всичките почти герои от първата част са убити, и затова - ще бъде втората част - нещо като поглед към личния живот на героите!
И спрете филм ли ще е или сериал - ФИЛМ!!! ФИЛМ!!! ФИЛМ!!!
НЕ СЕРИАЛ!!! НЕ СЕРИАЛ!!! НЕ СЕРИАЛ!!!

Ей начии - дойде един руснак, да ви изясни нещата, че тук три години спорове вадите от задния си джоб за това нещо...

Кат излезе - излезе... 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

lubby
09-04-2009, 10:12
http://sergeybezrukov.ru/2008/03/o-brigade-2/

Ето ви клипче от официалния сайт на Сергей Безруков.До колкото разбрах няма да има Бригада 2(не съм мноо добре с руския но не е трудно да разбереш 5 думи на кръст).
Твърде жалко е и мен страшномного ми допада сериалчето даже си го купих преди 2 години на дискове от едно списание,и в замунда го има качен сички серии.
Ако ше давате инфо давайте по-достоверна!Кофти ше е ако има втори сезон пък и Оля и Саша са разделени доста кофти даже :?:(

k0k0l1n40
10-16-2009, 13:57
Добри новини за феновете
Втори сезон ще ИМА със СИГУРНОСТ,но още не е обявена дата за премиера

Leetzorz
11-08-2009, 23:43
ТАКА САША БЕЛОВ ДО КОЛКОТО РАЗБРАХ НЕ ИСКА ДА СЕ СНИМА НО (ВИНАГИ ИМА НО) РЕЖИСИОРА ГО Е УБЕДИЛ ДА СНИМА САМО 1 СЦЕНА КАК ГО УБИВАТ И ВСИЧКО ПОЧВА ОТ НАЧАЛО В НЮ ЙОРК КАДЕТО Е ИВАН (СИНА МУ) ТОИ САЗДАВА НОВА БРИГАДА ЩЕ Е ИНТЕРЕСНО НО САША НЯМА ДА ГО СМЕНЯТ ИМА И ОЩЕ СКОРО ИЗЛИЗА НО ЕДНИ РУСНАЦИ КАТО ГОВОРИХ С ТЯХ КАЗАХА ЧЕ Е ИЗЛЕЗНАЛО НО НЕ ГО НАМЕРИХ В НЕТА ТАКА ЧЕ СКОРО ТАЗИ СТАТИЯ НЕ ПОМНИЯ КАДЕ Я ВИДЯХ МАИ НА ОФИЦИАЛНИЯ САИТ НА РЕЖИСИОРА ИЛИ НА ФИЛМА НО Е ТАКА ТОВА Е АКО ИМАТЕ ВАПРОСИ ПИТАИТЕ

nrjboyan
11-28-2009, 15:47
Няма да има Бригада 2 - Говори се, че ще има, но вече минаха няколко години откакто това е казано. А за такъв период от време могат да снимат 5 сезона Бригада ! Хубав филм, но ще трябва да се примирим няма как иначе.. :(

speedlover
02-11-2010, 11:45
Leetzorz искам само да те попитам за линк към официалните сайтове свързани с този филм :)

Bimmer
02-11-2010, 13:00
Eми тей като гледам 4-та година ще се снима тая бригада, е*ах ги в сроковете

speedlover
02-12-2010, 12:03
Добре де, хората които казвате че няма да има 2-ри сезон на Бригада, влезте в youtube и напишете Бригада 2 трейлър да видим какво ще кажете тогава :)

Bimmer
02-13-2010, 22:07
Виж сега, аз руски сериали гледам, старая се и руски филми да гледам, като цяло нацията много я уважавам, ама само забележи от коя година е тази тема...?

Iveta90
02-15-2010, 09:12
Книгите на А. Белов са шест! Дано да има продължение, но след такова забавяне...... много ме съмнява!

JCoutureJunkie
02-15-2010, 09:25
Добре де, хората които казвате че няма да има 2-ри сезон на Бригада, влезте в youtube и напишете Бригада 2 трейлър да видим какво ще кажете тогава :)
И какво ще кажем,че нещо не разбрах? :-o В ютюб нищо не намерих!Дай линк.

JustMySelf
02-17-2010, 12:20
Аз в момента чета третата книга , имам първатата и втората . Аз първо гледах филма след това четох книгата и ми направи впечетелние че всичко по филма е едно към едно с книгата не съм запознат дали книгатата е писана по филма или обратното :) Ако искате мога да ви разкажа какво е станало в третата :) който има интерес да ми драсне на skype xenergy1 ;) . Лично се надявам да пуснат сериал по книгите защото е супер историятата , и доколкото знам книгатата е писана по реална история и самия автор е с псевдоним Саша Белов , и пак доколкото знам никой не знае кой е :)

JustMySelf
02-17-2010, 12:24
Btw Имаше едно клипче в vbox7 в което се дава как Саша Белов спира на едно крастовище и говори с едно боксиорче и му иска афтограф , това е по-филм който няма нищо общо с Бригада , затова не се лъжете по видеото , аз лично се раздавах и после като изтеглих филма ми стана кофти :) 8-)

speedlover
05-20-2010, 15:45
http://www.vbox7.com/play:2b1fa62b eto vi treil1r koito ne varvq

lubaka9
10-10-2010, 20:25
Някой знае ли заглавията на книгите по този филм.... Ако има такива моля да ми кажете всички излезнали до сега книги ! благодаря предварителн :))))

lubaka9
10-10-2010, 20:31
Досега са снимани само първите две книги!За по-внимателните и наблюдателните сигурно сте забелязали, че в края на първия сезон в последната серия, когато Саша изпраща Оля и Ваня на летището точно преди да свърши серията се чува изтрел!Правят покушение над Белов и го изхвърлят в едно бунище с мисълта че е умрял!Но той всъщност не е (естетсвено) и там оцелява някак си и почва да отмъщава на всички наред!И аз си мислех че са го убили ама не е така!Поне така пишеше в книгите, но не ми се вярва да са променили нещо!

За филма-нищо не мога да кажа!Преглеждам доста руски сайтове, обаждам се и в Русия от време на време и не знам за филм "Бригада"!Обаче ако има,ще ми го намерят и ще дам линка!
А докато чакаме втория сезон ан "Бригада" ще се наслаждаваме на Безруков в "Поцелуй бабочки"! :-D[/quote]


ЗНаеш ли заглавията на излезлите до сега книги и ако знаеш може ли да ми ги кажеш... благодаря предварително :)

lubaka9
10-10-2010, 20:33
Колко книги има ... и как се казват.... ако някой зная плс да каже... искам да ги прочета... благодаря предварителноо (bow)

brokeninside13
10-11-2010, 08:33
:smt007 :smt007 :smt007 Обожавам го тоя филм...спомням си като малка го гледах и бях влюбена в Саша :)сега ще си го изтегля да го гледам пак...

kirchoko
10-13-2010, 23:14
А колко серий е сериала 15 мисля

ohluv
10-19-2010, 19:07
А дано де :)

hotxxmess
10-22-2010, 14:20
:smt007 :smt007 :smt007 Обожавам го тоя филм...спомням си като малка го гледах и бях влюбена в Саша :)сега ще си го изтегля да го гледам пак...

Paramour
10-22-2010, 20:54
Темата е от 2006, ако е имало нов сезон предполагам вече всички щяхме да разберем .

pecata9994
11-23-2010, 19:01
ами каквото и да е според мен няма да е качествено като бригада 1 а ще е само за пари Безруков на сайта си дава понякога пресконференции и като му задаваш въпроси и отговаря попитат ако има бригада 2 ще играе ли той каза категорично не според мен просто му писна да го асоциират с Саша Белия той има мн различни роли не се е вкарал в някъв образ на мафиот и само тва да го интересува дори като че ли се дразни щото мн въпроси и все за бригадата го питат ... сега си има други роли други по актуални филми ... с 2 думи мисля че без него Коса , Фил и Пчелата пълна боза ша е филма но ще го гледам ...

Momch0
11-23-2010, 19:11
Бригада 2 ще има ,но наистина Сергей Безруков няма да участва.Филма ще се разправя за сина на Саша и ще излезе пролетта на 2011

bummby
01-19-2013, 16:20
Наследникът излезна.. има ли доволни ??

xXxAngerfisTxXx
01-19-2013, 16:24
Да бе... Сигурно са го осрали. И казаха, че актьорът дето е Саша е сменен.

Участва само в началото, където го убиват! Разказва се за сина му - Иван. Има го в замундата.

bummby
01-19-2013, 16:30
Участва само в началото, където го убиват! Разказва се за сина му - Иван. Има го в замундата.

Пълни глупости .. това не е Сергей Безруков