PDA

View Full Version : zdraven problem li e tova ?



mamunka
09-22-2006, 22:25
здравейте на всички
искам да се обърна към вас за съвет и искам да знам дали си въобразявам или е нещо нормално.
Ходя с едно момче от 2 месеца и вчера за първи път му правих свирка.. досега не ми беше направило впечатление но когато се възбуди .. пуска някакъв секрет.. който не съм забелязала досега или поне не ми е направило впечатление при други момчета.. или по-скоро те не са отделяли такъв секрет.
Няма миризма.. но има малко неприятен вкус.
Дали проблема не е нещо при него ?... или има и други момчета които са така.. но аз просто не съм попадала на такъв

hforce
09-22-2006, 22:37
si4ki puskame takova, spoko

mamunka
09-22-2006, 23:07
e dobre... ama dosega ne sum popadala na drugo mom4e koeto da e otdelqlo takuv sekret ?
pri nego za purvi put use6tam takova ne6to.
Ako tova e normalnoto.. to kakvo sledva 4e tezi mom4eta predi.. te sa bili nenormalni li ili kakvo ?
A mejdu drugoto iskam da pitam ot kakvo se polu4ava tova. Ot golqma vuzbuda li e ili e ne6to dr ?
i znam naprimer 4e vkusa na Semennata te4nost se promenq sprqmo tova kakvo e qlo mom4eto.Dokato tova ne6to si e s 1 i su6ti vkus. 6tom i to e podoben sekret (dokolkoto znam) ne trqbva li i to da se vliae ot qdeneto ?

Bizness
09-23-2006, 00:28
Be jena ti na kolko godinisi ve ? dansi na 12 ..... sichki puskame takaz kloshariq nese boi nqma dati izgori
ustata !!!! [-X [-X [-X

Dita
09-23-2006, 00:36
Няма два еднакви организма, че да търсиш чак такова сходство. Навярно това са капки от жлезата на Каупър и служат за овлажняване. Нищо страшно. :roll: Сигурно и другите момчета са имали, но не си обърнала внимание.

DrSmurph
09-23-2006, 00:37
Ne e zdraven problem kategori4no. Dosta momcheta i maje otdeliat podoben sekret v razli4ni koli4estva.

malka_kukla
09-23-2006, 11:44
EMI NORMALNO,NARI4A SE PREDEREKCIONNA TE4ENOST.