PDA

View Full Version : Moderated: Боядисах се с черно, а сега искам карамелено...



haux
09-23-2006, 09:59
hora poprincip s1m svetlo kestenqva.. napravih se 4erna i sega mi omr1zna..iskam da s1m karameleno...mojete li da dadete snimki i da mi kajete koi nomer i boq e nai prepor14itelen..i kak da nakaram 4ernata boq da padne po b1rzo...4uvala s1m 4e s kiselo mlqko predi banq stavalo..ama nz ? molq vi. ..s1vet4e? :? :-s 8-[

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

i'm so excited!
09-23-2006, 10:01
да си мислила с главата си. черното не може да падне и ако се боядисаш сега изобщо няма да хване.
и аз сега чакам да израсте естествения ми цвят, за да мога да се направя червена :D

едит : .. освен ако не я изрусиш с блондор, но тогава косата ти ще заприлича на метла.

AAAAAAAAAAAAAAA
09-23-2006, 10:47
VIJDASH LI KVO SI PISAL/A ????? 4ERNOTO NE MOJE DA PADNE?????? FRED LI SI IZOB6TO.... AA PO NADOLU PISHESH 4E I TI 4AKASH DA 'PADNE' E NALI NE PADALO..PFF ZLETA...! A AZ PREDI SEDMICA SE BOQDISAH 4ERNA I SQ MI E DO POLOVINATA PADNALA!!!!!!! [-X

fake
09-23-2006, 11:04
не е фред, барни е :lol: :lol: :lol:
ти като си се боядисала с боя от 50 стотинки мноу ясно 4ешти е паднала, аз се боядисах преди един месец и освен, че ми е леко пораснала косата отгоре, надолу си е съвсем черно.

i'm so excited!
09-23-2006, 11:16
VIJDASH LI KVO SI PISAL/A ????? 4ERNOTO NE MOJE DA PADNE?????? FRED LI SI IZOB6TO.... AA PO NADOLU PISHESH 4E I TI 4AKASH DA 'PADNE' E NALI NE PADALO..PFF ZLETA...! A AZ PREDI SEDMICA SE BOQDISAH 4ERNA I SQ MI E DO POLOVINATA PADNALA!!!!!!! [-X
зле ше викаш на майка си, муци :D
не съм написала, че чакам да падне, а че чакам да израсте нова коса.
освен тъпа путка явно си и кьорава.
и верно вземи си някаква боя, по-скъпа от 3 лв. и ше видим дали ще 'падне' :-D