PDA

View Full Version : Moderated: Все пак се притеснявам дали може да съм забременя



09-23-2006, 10:30
abe hora golqma sym panika..pri nai malktoo ne6to i se panikiosvam..osobeno ako staa vypros za sex..znachi s priqtelq mi go pravim vseki den..daje ponqkoga i po 2 pyti..v tva nqq nishto losho za sq..znachi vseki pyt sme s prezvyrvativ...do sega ne se e kysal..kogato useti che svyrshva priqtelq mi go izvajda i svyr6va v prezyrvativa..no vse pak se pritesnqqm dali moe sym zabremenqla..makar che naistina mn se pazim..???? :roll:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Infatuated Inside
09-23-2006, 10:39
Тфа с ваденето преди да свърши е гадно. (:

Иначе, просто no way да си.. забременяла? о.0

krem4et0
09-23-2006, 10:40
Ако така действате всеки път-няма да има проблеми.На колко години си?Ако си по-голяма пий хапчета!

stoilov
09-23-2006, 11:22
Ако верно използвате презарватив според мен няма никаква вазможност да забременеш но ако имаш упасениа че си земи си един тест за бременост :)

malka_kukla
09-23-2006, 11:40
EMI SAMA KAZVA6 4E SI PANIKA,ZA6TO SE PRITESNQVA6 NEZNAM.DEISTVATE PO NAI SIGURNIQ NA4IN,NQMA MQSTO ZA PRITESNENIQ.

sexmaster
09-23-2006, 11:41
vinagi moje da ima malka dup4ica v kondoma i dori i edin spermatozoid da mine 6te stane belq... izpolzvai jenski prezervativ. su6to moje6 da pravi6 sex samo v anusa, tam nqma kak da zabremenee6

Lorraine
09-23-2006, 12:03
vinagi moje da ima malka dup4ica v kondoma i dori i edin spermatozoid da mine 6te stane belq... izpolzvai jenski prezervativ. su6to moje6 da pravi6 sex samo v anusa, tam nqma kak da zabremenee6анален? :shock: [-(

IdiOtKa
09-23-2006, 12:25
abe hora golqma sym panika..pri nai malktoo ne6to i se panikiosvam..osobeno ako staa vypros za sex..znachi s priqtelq mi go pravim vseki den..daje ponqkoga i po 2 pyti..v tva nqq nishto losho za sq..znachi vseki pyt sme s prezvyrvativ...do sega ne se e kysal..kogato useti che svyrshva priqtelq mi go izvajda i svyr6va v prezyrvativa..no vse pak se pritesnqqm dali moe sym zabremenqla..makar che naistina mn se pazim..???? :roll:
ти маи се хвалиш че праш мно често секс аа ....

тъпаааа си !

Lorraine
09-23-2006, 12:27
abe hora golqma sym panika..pri nai malktoo ne6to i se panikiosvam..osobeno ako staa vypros za sex..znachi s priqtelq mi go pravim vseki den..daje ponqkoga i po 2 pyti..v tva nqq nishto losho za sq..znachi vseki pyt sme s prezvyrvativ...do sega ne se e kysal..kogato useti che svyrshva priqtelq mi go izvajda i svyr6va v prezyrvativa..no vse pak se pritesnqqm dali moe sym zabremenqla..makar che naistina mn se pazim..???? :roll:
ти маи се хвалиш че праш мно често секс аа ....

тъпаааа си !по-спокойно ве мацка :wink:

09-23-2006, 12:31
ne e hora..ne iskam vi se hvalq..prosto vi kaam kak stoqt neshatat mi az sym na 15 godini..i sym malka za hapcheta..apyk i ne vijdam obesnenie kak moje dori i edin sprermatozoid da vleze v men pri polojenie che toi ne se izhvyrlq v men a pyrvo gi izvajda i togava..;]

qfo
09-23-2006, 12:46
ne e hora..ne iskam vi se hvalq..prosto vi kaam kak stoqt neshatat mi az sym na 15 godini..i sym malka za hapcheta..apyk i ne vijdam obesnenie kak moje dori i edin sprermatozoid da vleze v men pri polojenie che toi ne se izhvyrlq v men a pyrvo gi izvajda i togava..;]
тогаа за кво пишеш темата като сама си отговори на въпроса???
знаеш че нема начин а кажи ми деба за кво пусна тая тема? немаш ли си др работа

sladoled
09-23-2006, 12:53
Проблема ти е по-скоро психически.Трябва да потърсиш начин да го решиш- не може докато си жива и правиш секс все да се притесняваш.Това ще ти донесе много други проблеми.
Моят съвет е да се обърнеш към психолог-ако има в училище и му се доверяваш.Или в училищния здравен кабинет- ако мислиш, че ще се отнесат с разбиране.Ако можеш да си осигуриш частен психолог, който се занимава с такива проблеми, можеш да ми пишеш на лични, ще ти дам телефон за София/дано си от там/.

Sexapilna_kukla
09-23-2006, 16:34
Ami kato chak puk tolkova mnogo se pritesnqvash zashto pravish sex be?!?Za da si spokoina spirash sexa i tova e :lol:

Lola^6emeta
09-23-2006, 16:44
ne e hora..ne iskam vi se hvalq..prosto vi kaam kak stoqt neshatat mi az sym na 15 godini..i sym malka za hapcheta..apyk i ne vijdam obesnenie kak moje dori i edin sprermatozoid da vleze v men pri polojenie che toi ne se izhvyrlq v men a pyrvo gi izvajda i togava..;]лолллллл
на 15 и имаш такъф полов живот.....че те магистралките не се орвят толкова често
btw няма почти никаква вероятност да си забременяла но все пак имай едно на ум

Real`love
09-23-2006, 18:16
лолллллл
на 15 и имаш такъф полов живот.....че те магистралките не се орвят толкова често



Хах..на 15 ако е със сериозен приятел не виждам защо я сравняваш с "магистралките"?