PDA

View Full Version : a long love story



Lola^6emeta
09-23-2006, 11:15
mnoogo mi trqbva 4ovek ot koito da polu4a suvet za6toto situaciqta
mi e mnoogo slojna ili pone ot moite o4i mi se vijda takava, no tova ne me kara da spra da mislq 4e moje bi sum namerila lubovta v liceto na
edin 4ovek no vsi4ko ni deli 4e dori i razstoqnie.Na mnoogo xora im se strva mnooogo stranno tova 4e 15 godi6no momi4e moje da govori za lubov,
no az si go pozvolqvam za6toto sum po4ti sigurna 4e sum q sre6tnala!Boli me za6toto ne moga da sum s mom4eto koeto obi4am vsi4ki mi kazvat 4e ima o6te mnoogo drugi mom4eta na zemqta i 6te namerq nqkogo s kogoto da go zamenq no kolkoto pove4e se opitvam,tolkova pove4e se ubejdavam 4e tova ne e taka!!!Predi 2 godini i polovina se sre6tnax s nego bqxme zaedno i dvamata mnogo se obi4axme no edin den prosto ei taka toi me ostavi ne go priex tolkova seriozno,no posle razbrax 4e ozenqva6 stoinostta na ne6to 4ak togava kogato si go zagubil i eto 4e az razbrax kolko mnoogo go obi4ax a i toi go be6e osuznal,no prekaleno kusno.Zapo4naxme da dvijim v suvsem razli4ni kompanii a negovite priqteli ne me xaresvaxa osobeno i taka ostanaxme samo s lubovta koqto ni durje6e videxme li se nqkoga po ulicite se podminavaxme kato neposnati bole6e me a i nego su6to i edin den,to4no togava kogato bqx zagubila nadejdata i bqx uspqla da si vtulpq 4e ve4e ne ozna4ava ni6to za men otnovo se subraxme starata kompaniq i nie se otzepixme ei taka bez da obru6tame vnimanie na dugite celuvaxme se be6e tolkova xubavo be6e kakto predi,no estestveno nikoi drug ne trqbva6e da razbere za slu4kata i taka na sledva6tiq den bqxme napulno nepoznati no v posledstvie vormiraxme edna nova kompaniq v koqto bqxme kakto az taka i toi i eto 4e ne6tata se povtarqxa otnovo ot vreme na vreme ni dava6e 6ans koito nie vseki put izpolzvame no za pred drugite bqxme prosto biv6i gajeta i ni6to pove4e a ve4erite prekarani zaedno si ostavat samo mejdu nas.Sledvat dulgi telefonni razgovori v priznaniq sms koito razkrivat 4uvstvata kazvame si kolko mnoogo se obi4ame no po telefona ne e tolkova istinsko kolkoto trqbva da e v su6nost.Boli me za6toto ne moga da buda s edinstveniq 4ovek zaradi kogoto surceto mi e iztruvalo mnogokratno,boli me za6toto ot mnogo vrme se borim za edna izgubena kauza i se nadqvame nqkak si spomenite da se vurnat ot minaloto,no tova nikoga nqma da se slu4i.Mnogo 6te sum vi blagodarna ako dadete nqkakuv suvet ili pone da mi kajete da se otkaja li
ili da produlja s glavata napred…

Lorraine
09-23-2006, 11:51
1.пиши на кирилица,щото едва те разбрах..
2.какъф е проблема ако той иска да е с теб..защо не се съберете и не бъдете щастливи? [-(
3.ако не се получи..продължавай..не че времето ще помогне,то е ясно че ще остане един красив спомен в сърцето ти,но само дотук..

П.П. сори ако мнението не е както трябва..но най-малко сега мога да говоря за любов..

HopeLesss
09-23-2006, 12:20
Само не можах да разбера защо не можете да бъдете заедно??? Проблема ти според мен е че сравняваш всичко с това как е било преди. Остави спомените в миналото. Всяко изживяване е уникално и неповторимо и е глупаво да искаш нещата да бъдат както преди - те или могат да бъдат по хубави или по лоши. Ако наистина искаш да бъдеш с това момче, бори се за него. Ако борбата е безсмислена, просто се откажи. Прекалено малка си, за да загърбваш щастието и любовта, която със сигурност можеш да откриеш в някой друг. Не вярвам на тия глупости, че любовта се среща само веднъж. Човешкото сърце е толкова голямо, че може да побере много любов. Ти си обичала бившия си приятел и той винаги ще остане в сърцето ти, но това не значи, че вече не можеш да обичаш друг. Ти сама си избираш какво да правиш с живота си, но един съвет от мен - не пропилявай най-хубавите и безгрижни дни от живота си в напразни сълзи и страдания по миналото, което така или иначе никога не може да се върне!

iiirish
09-23-2006, 12:28
не виждам защо казваш, че каузата ви е изгубена. и двамата знаете, че се обичате и че искате да сте заедно. тогава кое е нещото, което ви пречи?! не вярвам да са предрасъдъците, че една връзка не може да бъде подновена. но явно има причина! и мисля, че и ти и той знаете много добре каква всъщност е тя.

с тези скрити целувки и срещи вие губите време. времето в което можете да бъдете истински щастливи без да се страхувате и да се криете от околните. говорете искренно! постави въпроса точно и ясно и изискай от него също толкова точен и ясен отговор: ще бъдете заедно или не!

gery_to
09-23-2006, 12:56
Аз също не разбрах къде ви е проблема?Нали се обичате и двамата,чувствата ви са взаимни,тогава защо трябва да се криете и другите да не разбират за това?щом се обичате не трябва да се съобразявате с никой,трябва да сте заедно!

fashionable_girl
09-23-2006, 13:50
Аз също не разбрах къде ви е проблема?Нали се обичате и двамата,чувствата ви са взаимни,тогава защо трябва да се криете и другите да не разбират за това?щом се обичате не трябва да се съобразявате с никой,трябва да сте заедно!

mdamm
a i az sa6to ne razbrah za6to ne mojete da ste zaedno???
Ako obqsni6 nqma da e zle ;)

Lola^6emeta
09-23-2006, 14:05
1 sprry 4e ne moga da pi6a na kirilica no na klaviaturata mi nqma bg bukvi4kite a 6te mi otneme dosta vreme da gi nalu4kvai
ne moje da sme zaedno 6tot na nikogo nqma da mu e izgodno da se suberem otnovo i onobeno edin negov priqtel pravi vsi4ko vuzmojno a ne se suberem a na moito mom4e mu e kofti za negoviq priqtel za6toto maika mu i ba6ta mu po4inaxa perdi vreme v katasrova i sega toi e sam s brat si i toi go sujalqva ta zaradi ednoto sujalenie kum nego ne moje da sme zaedno...a nai-golemiq 6it e 4e ili az trebe da se otkaja ot pove4eto si priqteli za da sum s nego ili toi...oba4e nikoi kat ne iska da se otkazva i zasiklqme na tva polojenie v koeto iskrenostta e samo po telefona!Nz nqkoi mi kazvat zaebi taq istoriq ni6to nqma da izleze no az sum tvurdogalava i produljavam da vqrvam 4e nqkoi den 6te sme zaedno i vsi4ko 6e e idealno kato pesni4ka ama dali 6te e taka ne zanam......