PDA

View Full Version : Превод на изречения



priti_kiti
09-23-2006, 13:03
Така..всички знаят за затрудненията ми по руски,та.. искам малко помощ за превод на едни изречения от български на руски..нека тези.които са на ти с езика да помогнат,моля..

Живея в София,на половин час от центъра.
Той е много сладък и обича да си играе.
И двамата ми родители са лекари,но майка ми работи във фирма.
В свободното си време обичам да излизам навън,да ходя на кино и да слушам музика.
В училище уча руски и английски език.Искам да уча и френски също.
Нямам домашен любимец,но преди имах куче.
Половината от ваканцията прекарах в София,защото ходих на уроци.Останалата половина ходих на планина със семейството си и на море с приятели.

Благодаря предварително. :|

09-23-2006, 17:48
Живея в София,на половин час от центъра. -Я живу в Софии,на пол часа из центре.(не съм сиг за окончанията обаче..)
Той е много сладък и обича да си играе. -он очень сладкь'й и любит играться..
И двамата ми родители са лекари,но майка ми работи във фирма.- Обе мои родители врачи,но моя мама работает в фирме.
В свободното си време обичам да излизам навън,да ходя на кино и да слушам музика.-В свободное время я люблю гулять,смотреть кино и слушать музь'ку.
В училище уча руски и английски език.Искам да уча и френски също. -В школе я изучаю русский и английский,но хочу изучать тоже франзуский.
Нямам домашен любимец,но преди имах куче.- У меня нету домашнее жь'вотное,но у меня бь'ла собака.
Половината от ваканцията прекарах в София,защото ходих на уроци.Останалата половина ходих на планина със семейството си и на море с приятели.-Половину каникул я бь'ла в Софии,потому что у меня бь'ли уроки.Осталь'ной части времени я провела вместе с семей в горь' и вместе с друзями на море.

priti_kiti
09-23-2006, 18:03
Мерси.. златна си!
Спасяваш ми живота както винаги :D