PDA

View Full Version : Любовта не умира нали? Или ТРЯБВА да умре!???



killkot_f
09-23-2006, 15:53
искам мъничко съветче....моля ви!
значи ходих с едно момче доста дълго време и повярвайте ми, обичахме се..дори това е много слабо казано. но той беше с друго момиче, колкото и да съжалява за това..после аз имах време да помисля какво да правя и си внуших че чувствата са ми свършили и той не ми е нужен. но се оказа съвсем не така..той отново ми каза че страшно много съжалява че ме е наранил, но незнае дали да може да се надява на нещо от мен, а дори и да може, го е страх че може отново да сгреши и да ме нарани. а в мен всичко си бушуваше по старому. в крайна сметка уж се събрахме, но аз се държах гадно. след един разговор, съвсем откровен взаимно решихме окончателно да се разделим. Няма да казвам какъв плач имаше и от мен и от него...болеше страшно много. между нас явно има нещо много повече от любов..някаква връзка.
и разделихме се...но сега е същото. непрекъснато си казваме колко ни се иска да сме пак заедно, но знаем че не може. непрекъснато се гушкаме, но и двамата избягваме да се целуваме, да си казваме "обичам те", въпреки че сме се изпускали.
имаме желание да сме пак заедно..но просто нещо пречи, не можем точно да го обясним.
незнам за него, но аз незнам какво да правя...липсват ми онези моменти, липсват ми хубавите думи(въпреки че и сега ги получавам, но от предпазливост са по-рядко) и не мога д асе сдържам постоянно.
какво да правя??

iiirish
09-23-2006, 16:07
освен ти самата да си помогнеш, никой друг не може да ти помогне. това между вас не е любов, щом не можете да задържите една стабилна връзка по между си.

това положение в което сте е една такова никакво! не можеш да имаш подобни отношения с някого! вие или сте заедно или не сте!

HopeLesss
09-23-2006, 16:09
Какви са тия глупости??? :smt011 Защо си усложнявате живота, бе хора??? Като се обичате, бъдете заедно. Съвсем просто е. Какво само си измисляте глупави причини, за да ви е по-трудно. Разбирам да има нещо да ви разделя, а то и двамата се искате, а само се инатете... Пфффф детска му работа :D Айде земайте се :-({|=

koalka
09-23-2006, 16:09
Аз мога да ти кажа,че няма пречка.Вие си внушавате това.Ако се обичате няма пречки.Всеки човек греши,няма безгрешен,но недейте заради глупости да развалите една прекрасна любов.Простоне си струва.Говорете и се съберете.Ти го обичаш и той също.

killkot_f
09-23-2006, 17:00
добре, ясно е че с думи не мога да го обясня..или трябва да се види или трябва да ее почувства. аз като казвам че има чувства, значи има. като казвам че нещо пречи, значи пречи.
съжалявам че ви занимавам..ясно е че няма да получа адекватен и разбиращ отговор.
иии само за информация.... хората преживяват различни неща, дори и да не могат да си предадат чувствата на другите...това не означава че не съществуват различни ситуации.
но майната му..ще се оправя самичка...