PDA

View Full Version : Въпрос за скайпа



09-23-2006, 16:17
Понеже много хора от моя компютър влизат с тяхната си регистрация в скайпа и се чудя как мога да ги махна тези регистрации,да не се показват като си изляза от мойта регистрация да не ми се показват техните,защото се изнервям :( ,ако има начин моля ви ми го кажете...
Благодаря Ви предварително...!!!

MauMyHkaTa
09-23-2006, 17:55
Да, и аз искам да попитам как се маха такъв потребител от собствения ти Скайп? Много е неудобно, въпреки че на моя компютър стои само още една такава регистрация. Но пак е гадно. :? Търсих навсякъде в програмата дали може да се премахне по някакъв начин, но нищо не открих. :-k

09-23-2006, 18:45
МАй никой не знае #-o :-k :(

MauMyHkaTa
09-23-2006, 19:04
МАй никой не знае #-o :-k :(Mай, май... :(

Bisollini
09-24-2006, 01:46
Nie ne ZNaem tekifa prostotii Mn li e Iznervq6to da sa 2 ili 3 ili da go napi6e6 na novo !

Enjoy_yourself
09-24-2006, 17:44
az imam otgovor na vaprosa vi :} pone ako pravilno sam vi razbrala trqbva da napravite slednoto

vlizate v My computer C:\Program Files\Skype\Phone i tam bi trqbvalo da si vi napisani vsi4ki nikove s koito e vlizano prez va6iq skype iztrivate tiq nikove koito ne vi trqbvat ostavqte samo va6ata i v e ok :)

09-24-2006, 19:18
az imam otgovor na vaprosa vi :} pone ako pravilno sam vi razbrala trqbva da napravite slednoto

vlizate v My computer C:\Program Files\Skype\Phone i tam bi trqbvalo da si vi napisani vsi4ki nikove s koito e vlizano prez va6iq skype iztrivate tiq nikove koito ne vi trqbvat ostavqte samo va6ata i v e ok :)

Нещо не можах да видя къде са написани,след като вляза в Phone и натисках всичко,което имах,но не ми се показаха,MauMyHkaTa ако успееш да го направиш ще ми кажеш ли как?

MauMyHkaTa
09-24-2006, 20:43
az imam otgovor na vaprosa vi :} pone ako pravilno sam vi razbrala trqbva da napravite slednoto

vlizate v My computer C:\Program Files\Skype\Phone i tam bi trqbvalo da si vi napisani vsi4ki nikove s koito e vlizano prez va6iq skype iztrivate tiq nikove koito ne vi trqbvat ostavqte samo va6ata i v e ok :) Това ми звучи правдиво, но и при мен също няма никове. Дори и моя си не виждам. :-k Там в тази папка имам само 4 файла, от които никакви никове...

Bisollini
09-24-2006, 22:38
Pi4 takova ne6to nqma

Bisollini
09-24-2006, 22:39
Ti si Mn otvoren na tema skype ama ne obqsnqva6 kato horata bass lova 4e ima na4in ama ti nemoje6 d ago obasni6 kato pri temata " kak da si Pusna dva skyp-a" ;) nau4i se da obqsnqva6 i posle Pi6i

09-28-2006, 07:28
ami predi taka stava6e sa pri novata versiq trqbva da e po porazli4en na4in kato go otkriq 6te vi go obqsnq po dobre :-)

Axxxel
09-28-2006, 10:44
Тц...нито един верен отговор до сега...
C:\Documents and Settings\Юзъра\Application Data\Skype
Триеш ненужните профили и си 6 точки ;-) ...Самтата папка "Application Data" е скрита...за да влезеш в нея или трябва да напишеш пътя до нея (както по-горе) или да разрешиш показването на скрити файлове и папки...Мдам...и 2 скайп абоната могат да влизат едновременно, но трябва друг софтуер...който търси в гугъл, намира :wink: .Все още не съм го пробвал, защото от доста време не съм стъпвал на моя си компот, но като се прибера ще го пробвам ;-)

09-28-2006, 19:42
Тц...нито един верен отговор до сега...
C:\Documents and Settings\Юзъра\Application Data\Skype
Триеш ненужните профили и си 6 точки ;-) ...Самтата папка "Application Data" е скрита...за да влезеш в нея или трябва да напишеш пътя до нея (както по-горе) или да разрешиш показването на скрити файлове и папки...Мдам...и 2 скайп абоната могат да влизат едновременно, но трябва друг софтуер...който търси в гугъл, намира :wink: .Все още не съм го пробвал, защото от доста време не съм стъпвал на моя си компот, но като се прибера ще го пробвам ;-)

Изтрих ги,благодаря ти много! :smt006

MauMyHkaTa
09-29-2006, 07:45
Тц...нито един верен отговор до сега...
C:\Documents and Settings\Юзъра\Application Data\Skype
Триеш ненужните профили и си 6 точки ;-) ...Самтата папка "Application Data" е скрита...за да влезеш в нея или трябва да напишеш пътя до нея (както по-горе) или да разрешиш показването на скрити файлове и папки...Мдам...и 2 скайп абоната могат да влизат едновременно, но трябва друг софтуер...който търси в гугъл, намира :wink: .Все още не съм го пробвал, защото от доста време не съм стъпвал на моя си компот, но като се прибера ще го пробвам ;-)
Евала ти за обяснението наистина ;) Но аз не успях да се справя :( Изкарва ми съобщение за грешка :-k Ако правилно съм разбрала на мястото на "Юзъра" си слагам тоа потребител, чийто ник искам да изтрия,нали така? Направих го няколко пъти, проверявах език и символ по символ, но нищо :( А със скритите файлове май съм забравила как става също... Бихте ли ми припомнили как беше номера? Спомням си че пишеше някъде "Show hidden files" но тва така и не можах да го намеря... Благодаря ви предварително за вниманието и хелпа!

Just_One_Girl
09-29-2006, 12:16
MauMyHkaTa от Show hidden files също не се показват. А за юзъра... не този, чиято регистрация ускаш да изтриеш, а името на твоя акаунт на компютъра - Administrator, Guest или както там си го кръстила. Моя се казва Blue_ например, но не това ми е скайп името. Надявам се да си ме разбрала :)

bulgarche
09-29-2006, 16:07
Ънинстал и после инстал ;)

Axxxel
09-30-2006, 00:47
Ънинстал и после инстал ;)Много хубава бъзик :wink: ...Който иска да си види скритите файлове и папки (щото и за тях се чудите виждам 8-[ )...Отваряте "Мy Computer", Горе бутона "Tools", после Folder Options, там на View и търсите Show hidden file and folders и готово...Въпросната Папка "Application Data" ще се вижда...Колкото до "Юзъра"...мисля че го обясниха...това е потребителят на компютъра.Примерно Моят е Blackend и съответно пътят до това, което ни трябва е:
C:\Documents and Settings\Blackend\Application Data\Skype
:wink:

lo6a_karma
09-30-2006, 18:27
spored men tezi registracii nemoat se mahnat ili mogat ako si preinstalni6 skypa e pone az mislq tai de ina4e nz

Axxxel
09-30-2006, 20:53
spored men tezi registracii nemoat se mahnat ili mogat ako si preinstalni6 skypa e pone az mislq tai de ina4e nz
Що не пробваш съветчето по-горе преди да пускаш излишни мнения?

MauMyHkaTa
09-30-2006, 21:32
Ахах, боже че съм зле :mrgreen: Сега разбрах за кой "юзър" иде реч! ;) Мерси много за поясненията ви! А "скритите" ми фаилове и папки там не бяха кой-знае колко "скрити", а само по-светли от останалите папки или файлове(за мое улеснение) ;) Обаче и като стигнах най-накрая до така желаната папка на Скайп, еми нямаше такива потребители и това си е! ](*,) По-точно нежелания потребител който исках да зтрия е един, но го нямаше. Само 4 папки с 2 мои регистрации и 2 на брата, от които оставих само тези, с които сме в момента. То се видяло че няма да мога да го махна, но както и да е. Знам че сигурно съм ви отегчила с неумението си да свърша нещо толкова просто на пръв поглед... Много ви благодаря за обясненията, наистина! =D>

02-19-2007, 11:24
ami predi taka stava6e sa pri novata versiq trqbva da e po porazli4en na4in kato go otkriq 6te vi go obqsnq po dobre :-) ](*,) :twisted: :arrow:

02-19-2007, 11:29
ami predi taka stava6e sa pri novata versiq trqbva da e po porazli4en na4in kato go otkriq 6te vi go obqsnq po dobre :-)