PDA

View Full Version : търся си психоложка любовна.



elf4o
09-23-2006, 16:54
сигурно ши ми са смеите ама ми трябва някои любовна психоложка по точно да мога да си споделя с нея проблемите............. съвсем сериозно ако някои знае някоя случаино да ми даде някъф саит или емаила и , и да не ми иск пари щото нямам :)

Lola^6emeta
09-23-2006, 16:58
сигурно ши ми са смеите ама ми трябва някои любовна психоложка по точно да мога да си споделя с нея проблемите............. съвсем сериозно ако някои знае някоя случаино да ми даде някъф саит или емаила и , и да не ми иск пари щото нямам :)
аз собствените си проблеми не мога да оправя ама инак съм добър психолог ако имаш скайп дай го да те намеря ще се постаря да ти помогна а иначе безплатни психолози няма-освен тия в даскало

sladoled
09-23-2006, 17:24
Отиди на psihologia.start.bg В дясно има каре "психотерапия" и там има варианти за теб.Дано ти свърщи работа.

Lorraine
09-23-2006, 17:48
xa..potyrsi me ako iska6 ..6te se opitam da ti pomogna :smt006

maybelline
09-23-2006, 17:53
psy-help.org
Това ти трябва

Lola^6emeta
09-23-2006, 17:54
а някой ще ми помогне ли да спра цигарките че вече почвам сама на себе си да писвам

Lorraine
09-23-2006, 17:58
а някой ще ми помогне ли да спра цигарките че вече почвам сама на себе си да писвамтрябва ти силна воля..ако си упорита-давай и ще има резултат,мила! :-)

Lola^6emeta
09-23-2006, 18:07
а някой ще ми помогне ли да спра цигарките че вече почвам сама на себе си да писвамтрябва ти силна воля..ако си упорита-давай и ще има резултат,мила! :-)
еми надявам се да се спарвя

Lorraine
09-23-2006, 18:20
а някой ще ми помогне ли да спра цигарките че вече почвам сама на себе си да писвамтрябва ти силна воля..ако си упорита-давай и ще има резултат,мила! :-)
еми надявам се да се спарвястискам палци..знам че можеш :smt016 :) O:) :smt006

Lola^6emeta
09-23-2006, 18:22
а някой ще ми помогне ли да спра цигарките че вече почвам сама на себе си да писвамтрябва ти силна воля..ако си упорита-давай и ще има резултат,мила! :-)
еми надявам се да се спарвястискам палци..знам че можеш :smt016 :) O:) :smt006
и аз мнооого се надявам ако има некъф резултат ще ви уведомя[/b]

elf4o
09-23-2006, 19:00
трябва ми на някоя която е завършила психология,психоложка да е ........ че да говоря с нея някакви не знам по емаили ли или skype или icq без значение само да се разберем щото намерих тука едни ама те не отговарят
:((((((( пък като ги гледах за 1 час кфи пари искат са отказах да ходя :((((((

Lorraine
09-23-2006, 19:04
трябва ми на някоя която е завършила психология,психоложка да е ........ че да говоря с нея някакви не знам по емаили ли или skype или icq без значение само да се разберем щото намерих тука едни ама те не отговарят
:((((((( пък като ги гледах за 1 час кфи пари искат са отказах да ходя :((((((не съм психоложка,но може би ще мога да ти помогна..просто кажи..

OPEL
09-23-2006, 19:12
трябва ми на някоя която е завършила психология,психоложка да е ........ че да говоря с нея някакви не знам по емаили ли или skype или icq без значение само да се разберем щото намерих тука едни ама те не отговарят
:((((((( пък като ги гледах за 1 час кфи пари искат са отказах да ходя :((((((
Майка ми е завършила психология, ама повярвай по добре приятел, отколкото такъв. Иначе покрай нея съм се научил да разбирам хората. Мога да помагам!

xa..potyrsi me ako iska6 ..6te se opitam da ti pomogna
Ти да помагаш за любов... ти "любовен психолог"... ти на себе си не може да помогнеш, а пък на друг... просто смях.

OPEL
09-23-2006, 19:14
а някой ще ми помогне ли да спра цигарките че вече почвам сама на себе си да писвам
Може да си помогнеш само ТИ. Силна воля и самонавиване че не ги харесваш. Може да останеш един ден сама и остави запалката и цигарите срещу теб и ги гледай, без да взимаш. Майка ми така ги е отказала. Айде успех и дано се отървеш от този лош навик.

Lola^6emeta
09-23-2006, 20:08
трябва ми на някоя която е завършила психология,психоложка да е ........ че да говоря с нея някакви не знам по емаили ли или skype или icq без значение само да се разберем щото намерих тука едни ама те не отговарят
:((((((( пък като ги гледах за 1 час кфи пари искат са отказах да ходя :((((((
еми нармално нали ти казах мога само да ти препоръчам една светла вардарова мнооого е добра наистина пък и и харесва да работи с деца и на мен не ми взимаше пари

Krem4eto
09-24-2006, 11:31
трябва ми на някоя която е завършила психология,психоложка да е ........ че да говоря с нея някакви не знам по емаили ли или skype или icq без значение само да се разберем щото намерих тука едни ама те не отговарят
:((((((( пък като ги гледах за 1 час кфи пари искат са отказах да ходя :((((((

Е хайде нека си поговорим :) аз обичам да помагам :P Е аз имам мейл и е написан :)

Напиши ми лично аз там ще ти кажа къде влизам!

Lola^6emeta
09-24-2006, 11:45
а някой ще ми помогне ли да спра цигарките че вече почвам сама на себе си да писвам
Може да си помогнеш само ТИ. Силна воля и самонавиване че не ги харесваш. Може да останеш един ден сама и остави запалката и цигарите срещу теб и ги гледай, без да взимаш. Майка ми така ги е отказала. Айде успех и дано се отървеш от този лош навик.пробвах се веднъж и ги отказах цяло лято-това лято бях мноооого горда със себе си но един път така здраво се изнервих че пак посегнах към старите приятелчета,аз нямам чак такъв проблем да ги откажа но след време като се случи нещо пак ги почвам ей това ми е тъпото на мене