PDA

View Full Version : Lubov ili ne????



KellyClarkson
09-23-2006, 17:13
Tai zna4i ot minalata godina haresvam mnogo edno mom4e,koeto e s dve godini po goqmo ot men(az sam momi4e).Sq ne e v na6eto u4ii6te ve4e,oba4e taka dosta 4esto idva.Ama nie ne se poznavame smisal toi znae koq sam i imeto mi,no dokolkoto znam toi ne znae 4e go haresvam,a moje i da znae.Pak i az ne znam negovite 4uvstva kam men.Imam pri4ini po koito da smqtam 4e e vluben v men ili 4e pone sam mu simpati4na taka da se kaje.Vsa6tnost imam dve pri4ini,ama ne sam sigurna 4e sa osnovatelni za tova 4e me haresva.Parvata e 4e dosta 4esto si sre6tame pogledite v smisal 4e dosta 4esto sam use6tala sam zabelqzvala da me gleda,pak i vsi4kite mi fr m kazvat tova.Oba4e za6to do sega ne se e zapoznal s men?Taka 4e ne moga da razbera 4uvstvata mu.Bih iskala az da se zapoznaq s nego,no ne iskam da se izagam,pak i maika mi me posavetva taka.(tq savsem slu4aino razbra 4e go haresvam,kato 4u kakvo si govorim s edna fr i re6i da mi iztarsi to4no tova :| ).Kajete i vie ne6to,ako moje me posavetvaite. :smt006

Amy_Lee^89
09-23-2006, 17:33
е, няма спор, майките винаги знаят как да ти скапят настроението ](*,) ](*,) аз да ти кажа, не мисля, че ще се "изложиш", ако се запознаеш с него. в крайна сметка, за това сме хора, за да се запознаваме и да общуваме :P ти няма още от първия път " да му се хвърлиш на врата", тъй че не виждам защо се притесняваш толкова...пък ако и той наистина те харесва, ми се струва, че само ще се радва :wink:

KellyClarkson
09-23-2006, 17:42
Dam prava si,ama nz o6te,6te iz4akam o6te mako za drugi mneniq,pak togava 6te vidim kvo 6te praq. :-k

iiirish
09-23-2006, 17:45
да ти кажа честно, не виждам защо мислиш, че той те харесва. какво от това, че те бил гледал или че погледите ви се били срещали?! :-s това не е от значение. ако те харесваше по-скоро би ти показал това с някакъв жест, би намерил начин да се запознаете. но той не прави крачка към теб. може и срамежливо да е момчето, но чак пък толкова?! :-s май най-добре да си останете само с погледите! :)

пък колкото до това, че приятелките ти говорят това че той постоянно те гледа... ми какво да ти кажа! мислят така, защото нали все пак трябва да се бъзикат с някоя. ако те бяха на твое място надали щяха да бъдат толкова сигурни!

CellyClarkson
09-24-2006, 12:30
Tova s pogledite sam go 4ela v edna kniga,no ne sam kazala 4e me haresva.I az misq 4e 6te6e da nameri na4in da se zapoznae s men,ama pak moje i toi da si misli tova,koeto i az si mislq i za tova da se zapoznava s men.

mon4eto
09-24-2006, 16:08
MI ...kato vijda6 4e ne6tata ne potragvat otidi i napravi ti parvata krachka pak ako stane stane ako pak ne ne :::

DeSsY`
09-24-2006, 16:32
Кво се чудиш?! Като дойде пак в даскалото ти иди при него и се запознайте. Измисли нещо там. Няма от какво да се притесняваш, нищо не губиш! Успех! ;-)

priti_kiti
09-24-2006, 18:52
аууу не недей.. ще те изяде! :smt011

Kimberly
09-24-2006, 19:31
аууу не недей.. ще те изяде! :smt011
Da be..ei mene me bqha izqli naskoro ma..izpliuha ma kato po chudo!
:smt005
A po temata - izmisli si nachin da se zagovorite be...toi ako e idva v daskaloto ti se sha se sabira s nqkoi tvoi poznat da kajem.Otivash uj pri tfa momche deto e do nego i go pitash neshto.Toi ako e dostatychno dosetliv sha vi zapoznae :P Moje predvaritelno da kajesh na nqkoi tvoi syuchenik ili priqtel koito poznava momcheto da napravite toq nomer...bi trqqlo da se poluchi :-k
Aide i uspeh!

koalka
09-24-2006, 20:30
Ами поеми ти инициативата и ти се запознай с него.Но недей да си изпускаш шанса.

LP_girl_14
09-24-2006, 21:00
Знаеш ли колко много момичета/момчета не са предприемали инициятивата точно защото не са сигурни в чувствата на отсрещния?Все пак той не те познава и няма как да умира от любов към теб,така че не си прави големи илиюзии.Просто направи първата крачка.Няма как да знаеш със сигурност какво му е мнението за теб(ако разбира се има такова)ако не го опознаеш,не чуеш какво мисли за теб от неговата уста.Така че просто го заговори,намери начин да поддържаш връзка с него и постепенно ще разбереш има ли смисъл да се бориш за него или не.ОПитай се,нищо не губиш :wink:

zoben_pitbul
09-24-2006, 21:40
Да е влюбен-определено не е :lol: А може да се помотка още малко време-какво чака!?Много са ми интересни тия екземпляри-нормално е,може да се срамува,ама не е особено мъжка постъпка заради едното срамуване да не смееш да предложиш.Ти си преценявай,ако искаш все пак да си с него поеми инициативата.

Mikohito
09-24-2006, 22:37
Един от двама ви трябва да направи първата крачка така че няма какво да чакаш.Отиваш и се запознавате.И след това с времето всичко ще се разбере.