PDA

View Full Version : Moderated: При такова положение бихте ли се извинили?



serrenity
09-23-2006, 18:18
Ако някой на който държите ви се сърди за нещо за което ИЗОБЩО не сте виновни, но той не иска да го разбере, бихте ли се унижили да му се извините?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

MauMyHkaTa
09-23-2006, 18:28
Ами ако си 100% сигурен сам за себе си че си прав - не! Значи аз кво съм му виновна примерно на тоя човек че той е твърдоглав и не иска да повярва в истината, която аз му казвам?!? =; Ако пък чаак толкова държиш на него и ти е нужен - ами ако искаш се унижи, каот му се извиниш! Но аз лично бих го оставила да се подчинява на ината си и да не ми вярва - каквото си иска, това да мисли! Ти си знаеш че си прав! Това е!

serrenity
09-23-2006, 18:41
Знам че съм прав, въпреки това бих се извинил, но дори това няма да помогне сигурно:( Просто не искам да изгубя И този човек и то за най-голямата глупост...ех да си няма работа човек с твърдоглави хора :( :(

melani
09-23-2006, 20:43
Честно да си кажа,да бих се извинила,защото мразя да сам скарана с някой и да сам в лоши отношения с някои,на който даржа!но все пак при мен зависи от ситуацията и човека!

OPEL
09-23-2006, 20:49
Аз си имам достойнство. Аз не се извинявам, дори и много да искам. Чакам първо той/тя да ми се извини.

mechtaq_za_teb
09-24-2006, 07:21
az taka ve4e sam skarana s moi mnogo dobar priqtel meseci!mnogo pati mi e idvalo da otida i da mu se izvinq(vapreki 4e ni6to ne sam napravila),no vse se spirah!spored men ne e pravilno da se izvinqvash,na kogo i da e bilo za neshto,koeto dori ne si napravil.

IKisseDAGirL
09-24-2006, 10:58
мн ясно, че не - така все едно се признавам за виновна
по-скоро бих се опитала да му докажа, че греши по някакъв начин

white_chik
09-24-2006, 11:03
Пътите,в които съм се извинявала на някого,са адски малко и въпреки това бих се извинила,ако наистина държа на този човек,защото не си заслужава да губиш приятел,само заради инат

MiRaCuLiXbb
09-24-2006, 11:20
Не естествено. Закво ще се извинявам за нещо, за което не съм виновен. Пък и като се извиниш автоматично доказваш, че всъщност си виновен... Намери начин да му обясниш как стоят нещата и ако не ти вярва за какъв приятел говорим въобще.

sladoled
09-24-2006, 15:26
Според мен, ако кажеш "съжалявам" ипосле продължиш с кратко описание на ФАКТИТЕ, може да се счита, че хем си се извинил, хем си сапазил достойнство.На следващия етап е наложително да обясниш как се чувстваш в така създалата се ситуациа.Говориш само за себе си- без нападки и обвинения към другия.Това дава възможност другия да осъзнае ситуацията, да се дистанцира от емоциите си и превъзмогне обидата. :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-24-2006, 15:54
ako 100 % sum sig. 4e se surdi za neshto za koeto nqmam vina ne ne bih no ... zavisi i ot 4oveka koito mi se e razsurdil ako po nqkakva slu4ainost (sega to4no si mislq za edna ot nai dobrite mi fr s koqto se poznavame ot bebeta)mi se razsurdi za glupost koeto nqma da stane shte i kaja izvinqvai (samo tova ) ako tq preceni shte prieme izvinenieto ako ne.. prav i put ;-)

MauMyHkaTa
09-24-2006, 20:56
Пътите,в които съм се извинявала на някого,са адски малко и въпреки това бих се извинила,ако наистина държа на този човек,защото не си заслужава да губиш приятел,само заради инатА дали си струва пък тогава да продължавам "приятелството" си( :-s ) с този човек, който от тук на сетне след като съм му се подчинила и съм му казала:"Да,ок,ти си правия!" и после да ми се прави на високомерен и да ме тъпче за всяко нещо, за което АЗ съм права(отново) и съм сигурна в тфа?! :-k Замисли се дали това няма пък да го окуражи още повече и да си мисли че ако сега се признаеш за виновен, другия път няма да постъпи пак така. И това ще продължи да се повтаря - той ще си държи на неговото и така един,2,3,5 пъти и ти вече напълно ще му се подчиняваш!!! И ако за теб тфа е приятел... =; =; =;