PDA

View Full Version : Схващане на челюстта???



09-23-2006, 18:25
от 1-2 месеца ми се схваща 4елюстта.и ме боли,не мога да я отворя до край и ме боли.тогава трябва да я размърдам наляво надясно и се опраям,но като я затвоя пак се схваща.от какво мойе да е?какво ми има?кажете всички възможни при4ини моля ви. :(

Moderated by Tiffany
по т.1 от правилника.

Blackie
09-23-2006, 19:40
Ами преди имах една приятелка, която ми беше разказвала, че приятелка на майка и страда от същия проблем..Както си стои и изведнъж челюстта и се схваща и трябва да си я завърже с кърпа, за да се върне в нормалното си положение.. Тва е болест, и по-добре отиди на лекар. Не искам да те плаша(сигурно е вече късно), но наистина действай по-бързичко, защото според мен не е нещо маловажно. Успех!

MiRaCuLiXbb
09-23-2006, 22:03
Най-добре се консултирай с лекар.

dumbo_s
09-24-2006, 08:31
бтв на един приятел му се получава от обезводняване това... :shock:
и не е сериозно.. все пак да отиде на лекар

Да и е гадно като се чуе оот страни.Макар,че както каза не е опасно,но не е и за подценяване.

USRT
10-10-2006, 12:25
На мен всяка сутрин ми пука долната челюст но като я размърдам и се оправя :lol:

{Sweet_Dreams}
10-10-2006, 14:40
и аз го имам този проблем,да нещо като болест е,но мисля че при всеки е различно.Но със сигурност не е от обезводняване!Ходила съм по лекари казаха,че това не се лекува освен с операция.Също не съм много сигурна,но има някакви хапчета които намаляват болката.