PDA

View Full Version : Moderated: Приятелят ми не може от доста време да ме отвори



VersaTile
09-23-2006, 19:16
Priqtelqt mi ne moje ot dosta vreme da me otvori,praivim dosta opiti,no vse ne se polu4ava normalen sex,vuzmojno li e da mi ima ne6to ?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

09-23-2006, 19:18
На колко годинки си?

cS_LaMeRkA
09-23-2006, 20:12
XHaxhaxhAHXAhxahxA :lol: И така са без базик =P~ Може химана да ти е много здрав и да не може да ти го скъса... а може и да ти има нещо но с съгорност знам нещо :) !Че не съм аз тая която ще ти каже или пък помогне... от т'ва бъкел не разбирам! :lol:
И плс не ми казвайте "тогава що пускаш мнение"! [-X

gboy
09-24-2006, 00:45
***
а иначе - трябва да се отпуснете и наистива да се чувствате гоови, може и да отнеме време

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Без рекламации!

krem4et0
09-24-2006, 09:00
Ти консерва риба тон ли си,че не може да те отвори? Ебаси отношенито към първият те сексуален контакт!!!!!!А по темата-ние с моя се опитвахме с месеци,но стане рязко-търпиш на болката и това е.Ако при най-малката болка се дърпаш-ще боли.Приеми го като биене на инжекция-необходимо зло!

teen_girl4e
09-24-2006, 10:06
Ти консерва риба тон ли си,че не може да те отвори? Ебаси отношенито към първият те сексуален контакт!!!!!!А по темата-ние с моя се опитвахме с месеци,но стане рязко-търпиш на болката и това е.Ако при най-малката болка се дърпаш-ще боли.Приеми го като биене на инжекция-необходимо зло!
=D> =D> =D> savsem pravilno NIE NE SME KONSERVI 4E DA NI OTVARQT
i kak taka ne se e polu4ilo kvo ima6 predvid bole6e li te mi dai malko pove4e info vse pak ne sme vra4ki