PDA

View Full Version : дали и той ме харесва?



09-23-2006, 19:40
здравейте на вси4ки,аз съм нова във форума
Имам един проблем...
миналата година у4ех Английски в една група с едни мом4ета...към средата на у4ебната година запо4нах да харесвам единия ,но ме беше срам да му го кажа а и тогава не знаех какво да правя. Към средата на лятната ваканция разбрах 4е една моя фр харесва неговия фр с който у4еше с този който аз харесвам. Та по едно време не се стърпяхме и написахме на една пейка в сър4ица именета на тези двама юнаци ,изведнъж те се появиха и ние избягахме/което беше много тъпо щото така разбраха 4е ние сме написали тва/ същия ден те дойдоха при нас за да ни питат дали е вярно а ние пак избягахме /още една тъпа постъпка/! И от тогава са ни казвали няколко пъти 4е не ни харесвт ама виждам в о4ите му 4е харесва една от нас!
Наскоро запо4наха да идват при нас и да се заяждат. Тва беше от типа:
Той: ае станете от пейката /си4ки други бяха свободни/
АЗ:няма , сядайте си другаде
Той: ае де Жени 6е ти прата моя снимка...ае за тебе ще се снимам гол и ще ти я прата по мейла снимката

И такива идиотщини!!! :shock:

Сега нз дали ме харесва или не. Нз какво да гледам ...как да разбера?
а нз дали е много умно да отида при него и да говориме защото ве4е са ни казали 4е не ни харесват
Имам 4уството 4е си мисли 4е му се предлагам а не 4е го харесвам и искам да сме приятели
Някой да даде съвет преди съвсем да съм му загубила дирите защото тази година той се премести в друго у4илище и го виждам много рядко
ДАЙТЕ СЪВЕТ плссссссс #-o

09-23-2006, 19:46
Той: ае де Жени 6е ти прата моя снимка...ае за тебе ще се снимам гол и ще ти я прата по мейла снимката

И такива идиотщини!!! :shock:



малее аз за пред жените съм толкова любезен винаги.. даже и да не ги харесвам въобще . Щом е стигнало до там да говори с теб така .. значи въобще няма нищо към теб [-X

09-23-2006, 19:54
Мооля???? На тва любезност ли му викаш?????? Тва си е 4исто и просто подигравка/или поне аз така мисля/ а и той е 8ми клас а аз седми :|

Amy_Lee^89
09-23-2006, 19:55
скъпа, струва ми се че още няма смисъл да се впрягаш за такива неща. пък и ми се струва че цялата история е лееееко детинска. не казвам, че още си малка да изпитваш чувства към някого, но според мен няма смисъл да се занимаваш с това момче. ако не ти, тогава той, още просто не е дорасъл за любов...нека поумнее първо :P =;

09-23-2006, 20:01
На мен ми е така за първи път 4ак толкова а се занимавам с мом4е...вярно е 4е исорияте е детинска...аз съм на 13 и нещо а той на 14 и мн малко. И тва съм си го мислела 4е може той още да не е "поумнял" ама ми се стори смешно :)

А тва за него да си направи труда да дойде и да гоори с мен е просто велико постижение :) Ние като бяхме в английския по4ти не си говорихме.

iiirish
09-23-2006, 20:01
за такъв простак не си заслужава да си блъскаш главата! един нормален и принципен човек, с малко култура, никога нямаше да те унижава с подобни бъзици и натяквания за тая проклета пейка! не знам на колко сте и двамата, но това е ужасно лапешко! [-(

gery_to
09-23-2006, 20:23
Божееееее,как можеш да го харесваш след като се държи така с теб?Немога да ти кажа дали те харесва това си го знае само той,но едва ли.....А между другото той не е повече от 14 нали?

09-23-2006, 20:26
и аз се 4удя как може да гохаресвам ама простое така...и не не е на пове4е от 14,най-много да има 14 и 2-3 месеца

OPEL
09-23-2006, 20:27
Някой момчета се държат малко по грубо с тези които обичат. Аз не съм от тях.

white_chik
09-23-2006, 20:34
По постъпките и на двама ви си личи,че не сте на повече от 13-14 години ](*,) Еми от една страна неговото държание може да значи,че те харесва(въпреки че ако е така,го показва по супер селски начин) или другият вариант е да не те харесва изобщо и просто да те дразни

09-23-2006, 22:33
нз ту се държи добре ту по4не да ги дрънка едни
Просто си кажете мнението...то как той мисли е ясно 4е никой не знае ама вие как мислите искам да знам :)

kofti_nick
09-23-2006, 22:42
По постъпките и на двама ви си личи,че не сте на повече от 13-14 години Еми от една страна неговото държание може да значи,че те харесва(въпреки че ако е така,го показва по супер селски начин) или другият вариант е да не те харесва изобщо и просто да те дразни


=D> =D> =D> =D> =D>

Jamalska
09-24-2006, 00:03
Както ти казаха и у другия форум 'после взехте ли си куклите?';)
по темата.при подобно поведение...аз изобщо не бих се занимавала...Имаш достатъчно време да попораснеш и да си намериш някое по-сериозно момче...ето отговора защо момичетата си търсят батковци;)
макар че и вие сте постъпили глупаво като сте се измъквали така от ситуациите...

alkobalko
09-24-2006, 08:31
Няма смисъл да се вкарваш в мисли за такъв простак.

teen™girl™
09-24-2006, 16:56
Mi kato slu6am toi e golqm idiot. Sr 4e ti go kazvam,ama az taka si mislq O:) nai-dobre 6te e da otide6 pri nego i da go pita6 za istinskot mu mnenie za teb, zn4e 6te ti e trudno,no tova eedinstveniq na4in da razbere6. obiknoveno mom4etata stavat samonadeqni kato razberat 4e nqkoi gi haresva i moje bi za tova se durji taka. A i sr 4e te pitam no toi na kolko e, 6toto i ot tova zavisi kak 6te se durji ako te haresva :)

teen™girl™
09-24-2006, 16:58
s tova sam napulno suglasna :) :smt061

09-25-2006, 08:21
на 14г и малко. Та как ще се държи ако ме харесва? ](*,)

koalka
09-25-2006, 11:24
По-добре не се занимавайте с тях!Доста са културни наистина...ако искаше да стане нещо между вас щеше да подходи по съвсем друг начин.

BeBencEto
09-25-2006, 12:42
propilqvash si vremeto....

Jeni
09-25-2006, 17:03
сигорни ли сте? А да говоря ли с него или просто да не му се меся ве4е?

10-01-2006, 17:02
днес питах една приятелка /тя е на 9 и никога не лъже/ дали го е виждала защото живеят в саседен блок. Тя каза 4е го била видяа с един негов фр и са говорили за нас!!!!! Каза 4е 4ула само наще имена ина4е и се били размазали другите думи .... според вас тфа 4е говорят за нас какво зна4и ????

Jeni
10-02-2006, 06:40
сори хора.... миналото мнение го написах пак аз ама забравих да си вляза с регистрацията :?
та какво мислите

delfin4eto
10-02-2006, 14:49
Прави се на недостъпен и на много по-важен от теб !Това е , защото е разбрал , че го харесваш и сега се прави , че не можеш да го имаш и , че не те харесва!Може и наистина да не те харесва , но ако има чувства кам теб , ВУЛГАРНОТО му държание , не е начин да ги покаже!Държи се отвратително (от това , което прочетох)и това само може да те отдалечи то него!не е лесно , но според мен трябва да се опиташ да го забравиш, защото не си заслужава!

cskamoni4ka
10-02-2006, 16:39
Според мен не те харесва.

detelina
10-02-2006, 16:46
spored men su6to ne te haresva i nqma za6to izob6to da se pita6 dali te haresva pove4e ot qsno e sujalqvam 4e ti go kazvam no spored men ako te haresva6e nikoga ne bi bil tolkova grub s teb a ako te haresva pokazva go po tvurde stranen na4in i 6tom go e napravil nqma izob6to kakvo da se zanimava6 s takuv glupak :smt018

Mikohito
10-02-2006, 23:26
Абе и на двамата постъпките са ви детински той да ти говори така а ти да бягаш.Значи според мен има някакви шансове момчето да те харесва дори и малко щом ти говори така иначе нямаше изобщо да ти обърне внимание.Вземете да си поговорите сериозно на тази тема без да бягаш!Това е задължително условие.Оточнете се дали и той те харесва.

10-03-2006, 16:24
ве4е съм по4ти сигурна 4е не ме харесва защото днес не бях на руски поради други при4ини и го видях да се прибира от у4илище и той като ме видя се обърна и ме гледаше с един такъв поглед "ти не се ли отказа ве4е ... не те харесвам" !!!!!
Незнам дали има смисъл да отида да говоря с него ... Ами ако ме сметнеза по голяма глупа4ка отколкото излиза 4е съм?
Незнам-мъ4но ми е НО трябва да имам и малко достоинство! Колко пъти съм се онижавала пред него а той никога !!!
Просто няма смисъл :(
Вие какво мислите?

Jeni
10-03-2006, 17:16
ох пак забравих с регистрацията ... горното е моето мнение

JaklinA
10-03-2006, 18:07
леле той както се държи с тебе аз никога нямаще да му обърна внимание :D