PDA

View Full Version : Moderated: На 18, а съм още девствена. Има ли нещо срамно?



wow_girl
09-23-2006, 21:21
to nz dali e to4no problem ama nz kak 6te vi prozvu4i kato vi kaja 4e sam na 18 godoni i sam o6te devstvena?i ima li ne6to sramno v tova 4e o6te ne sam go pravila poneje niakoi ot priatelite mi mi se podigravat.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

piska_
09-23-2006, 21:23
Няма нищо срамно, според мен :wink:

Бръмче
09-23-2006, 21:23
Остави ги! По-нормално ли е да си правил секс на 13?! Имам приятелки на по 18-19 дето са девствени. И какво? Според мен пък не е срамно

wow_girl_
09-23-2006, 21:27
mi i az mislai 4e kato si devstvena tva ne zna4i 4e si ne6to po dolno ot ostanalite ili pak 4e si polovin 4ovek

Бръмче
09-23-2006, 21:29
В никакъв случай не си по-долно, стига се филмира :)

NAT LA GITANE
09-23-2006, 21:30
ooo be q se uspokoi,na men za 1 put mi be6e na kato bqh na 18.i trqq ti kaja 4e ne sujalqvam ni nai malko!!!!be6e super qko,i se 4ustvah dostatu4no zrqla i znae6ta po vuprosa za da go napravq.i 2-to e 4e be6e s 4ovek s koito mn se obi4ahme,ne sme zaedno sega ama o6te mn si se uvajavame de..kakto i da e..ta misulta mi e 4e nqma ot kvo da se pritesnqva6 we,radvai se,6te vidi6 4e 6te se 4ustva6 po dobre posle.

maily
09-23-2006, 21:31
V tova nqma ni6ty sramno,daje mn dobre si postapila 4e vse o6te si devstvena!:)

09-23-2006, 21:38
to nz dali e to4no problem ama nz kak 6te vi prozvu4i kato vi kaja 4e sam na 18 godoni i sam o6te devstvena?i ima li ne6to sramno v tova 4e o6te ne sam go pravila poneje niakoi ot priatelite mi mi se podigravat.МОМИЧЕ АКО ИГРАЕШ WOW-World of Warcraft е мн добре да спреш защото ти промива мозъка не мислиш за нищо друго освен тоя уоу! и аз бях тка ! УОУ е БОлеСТ ! не я играйте тая игра трудно се отказва ! 1 година я играх едва е отказах ! но дано греша че играеш уоу....Wow_girl

tX
09-23-2006, 21:39
to nz dali e to4no problem ama nz kak 6te vi prozvu4i kato vi kaja 4e sam na 18 godoni i sam o6te devstvena?i ima li ne6to sramno v tova 4e o6te ne sam go pravila poneje niakoi ot priatelite mi mi se podigravat.
И какво от това ?! :-s

__
09-23-2006, 21:41
gre6i6 4e igraia wow ama nz kak da se pi6a

tainstvenata
09-23-2006, 21:48
nqma ni6to sramno spored mene.. nqma zna4enie koga 6e go napravi6 a s kogo .. i dali 6e si si sigurna taka 4e badi spokoina :wink:

WILD__BOY
09-23-2006, 21:57
Зависи защо си девствена - заради липса на кандидати или защото ти си решила така?

09-23-2006, 22:47
Да,срамно е.Ела да ти премахна срама.

Sexapilna_kukla
09-23-2006, 22:51
"Priqtelite ti" ti se podigravat........che te ako sa ti istinski priqteli nqma da pravqt takova neshto,ne mislish li,puk i osven tova nqma nishto losho v tova,che si na 18 i si devstvena.Prosto qvno oshte ne si namerila podhodqshtiq chovek,no spokoino-za vsichko si ima vreme,taka che nedei da priburzvash samo,za da ne ti se "podigravat priqtelite",a go napravi,kogato sreshtnesh podhodqshtiq chovek i se pochuvstvash gotova :wink:

тъп
09-23-2006, 23:22
За жалост повечето моммичета точно заради такива "приятели" се почват толкова малки, друго е като си разпечатана - добиват някакво самочувствие и се чувстват пораснали. А интелектуалното развитие остава настрани.

krem4et0
09-24-2006, 09:06
Че аз спах за първи път с момече на 20 и изобщо не се срамувам от това.Не е било от липса на желание или кандидати-все пак си имах гадже отдавна,а просто защото така се получи.И да ти кажа,че няма нищо лошо-даже е похвално.Най-добрите ми приятелки са били девствени до 18-20 години и до сега са имали 1 партньор.И това не са единици,а доста голяма част от тях.Иначе и аз съм бил в среда,в която са ме мислили за забутана и задръстена,защото не правя секс,но не ми е пукало.Голяма работа-аз си имам акъл и си решавам сама.Не си половин човек-ти си повече човек от тези,които не могат да си съберат краката от е...не още на 15.

CrazyWitch
09-24-2006, 09:20
Бе ко им обръщаш внимание. Моята най-добра приятелка.. и още една са така ама да съм тръгнала да им се подигравам? => Не.
Това е адски тъпо.

09-24-2006, 09:22
nqma ni6to sramno!TI daje trqbva da se gordee6 4e ne si zapo4nala da go prai6 na po 13-14 god a si re6ila da iz4aka6 podhodq6oto vreme i 4ovek!Ne se sramuvai A hodi po ulicite s gordo vdignata glava :wink:

09-24-2006, 09:32
Iskam da vi pitam poneje kazvate che na 18 ne bilo sramno.Az imam edin priqtel deto e na 24 i oshte ne go e pravil sus momiche tova sramno li e spored vas (da si na tolkova godini i oshte da ne si go pravil).Ami ako stane na 28/9 i oshte ne go e pravil mislite li che kato si nameri priqtelka i tq razbere moje da se razdelqt samo shtoto e devstven.

krem4et0
09-24-2006, 09:42
Глупости-като е девствен ще прави секс 1 път и няма да е.Пък и мъжката девственост се разбира по-трудно от женската!!!

09-24-2006, 11:34
Няма нищо срамно!!!!

09-24-2006, 11:54
to nz dali e to4no problem ama nz kak 6te vi prozvu4i kato vi kaja 4e sam na 18 godoni i sam o6te devstvena?i ima li ne6to sramno v tova 4e o6te ne sam go pravila poneje niakoi ot priatelite mi mi se podigravat.МОМИЧЕ АКО ИГРАЕШ WOW-World of Warcraft е мн добре да спреш защото ти промива мозъка не мислиш за нищо друго освен тоя уоу! и аз бях тка ! УОУ е БОлеСТ ! не я играйте тая игра трудно се отказва ! 1 година я играх едва е отказах ! но дано греша че играеш уоу....Wow_girl
Оле нямаш си и напреддстава колко си прав вече 1 године не мога да я откажа се я трия тарпа 1 седмица макс и пак я качвам и ве4е на ко да права :shock: :shock:

The_Terminator
09-24-2006, 11:58
Ми няма нищо срамно :)

NiKOLAN
09-24-2006, 12:38
Да,срамно е.Ела да ти премахна срама.само като прочетох темата и ми беше ясно че ще има такова мнение.....

boteca
09-24-2006, 12:53
az sum pochti na 19 i sum devstven xhaha :lol:

Th3WildAng3l
09-24-2006, 13:29
Нищо срамно няма. Даже напротив. Да не си мислиш, че на пиклите правили секс на по 13 години им прави някаква чест. Когато си готова и си намерила човек, в който си сигурна, тогава прави секс. Недей да избързваш, само защото някой си ти се подиграва.

09-24-2006, 14:59
Глупости-като е девствен ще прави секс 1 път и няма да е.Пък и мъжката девственост се разбира по-трудно от женската!!!

A ako primerno pravish sex sus momche koeto vse oshte ne go e pravil nqma li da ysetish che my e za purvi put.Taka che ne kazvai che nqma da se razbere zashtoto momcheto nqma da znae oshte kakvo da pravi i momicheto shte razbere i shte my stane mnogo neydobno ne mislish li ;)

noobari
09-24-2006, 15:08
с 1 дума не

KiLLeR_InSTiNkT
09-24-2006, 15:18
Остави ги! По-нормално ли е да си правил секс на 13?! Имам приятелки на по 18-19 дето са девствени. И какво? Според мен пък не е срамно
Ми аз познавам една мацка, която е на 22 и е девствена, така че въобще не се притеснявай. Наистина не би било нормално, ако беше почнала на 13 да речем, а на 18 да не си правила секс според мен няма нищо лошо. :wink:

doky
09-24-2006, 15:38
ужасно срамно е,незнам просто как си го допуснала,знаеш ли какви огромни последнствия има това че си девствена на 18,а?първо половият ти орган е плесенясал със сигурност,ако не се къпеш често и мухал също може да е хванал,веднага хукваи по аптеки също така и за препарати против молци.че и те са се навъдили,абе ужас ти казвам,дано всичко да е наред,успех :?

krem4et0
09-24-2006, 15:46
Глупости-като е девствен ще прави секс 1 път и няма да е.Пък и мъжката девственост се разбира по-трудно от женската!!!

A ako primerno pravish sex sus momche koeto vse oshte ne go e pravil nqma li da ysetish che my e za purvi put.Taka che ne kazvai che nqma da se razbere zashtoto momcheto nqma da znae oshte kakvo da pravi i momicheto shte razbere i shte my stane mnogo neydobno ne mislish li ;)
Аз съм спала с девствен мъж и повтарям,че е страхотно да си първата на някое момче.Един вид благоговее пред теб,мил,грижовен и нежен е.Не е егоист.Приема всеки твой жест в леглото като нещо необикновено.Въпросното момче беше на близо 21,когато това стана.Не съм го изпъдила заради това-нали има втори и трети и хиляден път!!!!

leko_otkachena
09-24-2006, 15:51
Ми няма нищо срамно :) i as mislq taka!!!!!!!!!!!!!!

romantichna^
09-24-2006, 16:43
nqma nishto ama nishto sramnoo!! nedei se vkarva v nekvi filmi. mnogo dobre si pravish 4e ne si po4nala ot 13-14 godini.evala =D>

09-24-2006, 19:49
emi zna4i i az sum na 18 i o6te sum devstvena i kato 4eta mneniqta vi se okurajavam malko po malko.no problema pri mene e tova 4e sum mn pritenciozna sprqmo mom4etata (sega sigurno 6te kajete emi togava 6te si ostane6 devstvena cql jivot) ne e taka.prosto moje da ne sum sre6tnala podhodq6tiq 4ovek nali? :roll:

KiLLeR_InSTiNkT
09-24-2006, 20:54
Точно това е не си срещнала подходящия човек и не мисля, че ще останеш девственица цял живот спокойно. Ще дойде и твоят човек :wink:

N.C.L
09-24-2006, 21:03
Жени като теб и да търсиш рядко се намирят трябва да се радваш даже :) лично като момче за мен няма нищо странно само така :) радвам се че не си се потдала

Nifada_
09-24-2006, 23:01
Ейй, мислех, че момичетата като теб са се свършили! На тези дето ти се подиграват им кажи, че нямат грам мозък в главата.
Няма такъв момент като "липса на кандидати". Има го момента "когато ти решиш , че го искаш и се почувстваш готова". И най-важното - с мъж, който знае какво прави с теб и как да ти достави удоволствие, а не да те кара да виеш от болка и после да пуска тук идиотски теми "дали е забременяла щот' не знам дали свърших или се изпиках".
най-важно е как се чувстваш ти и тегли една майна на така наречените ти приятели.

no0k1e
09-25-2006, 00:36
to nz dali e to4no problem ama nz kak 6te vi prozvu4i kato vi kaja 4e sam na 18 godoni i sam o6te devstvena?i ima li ne6to sramno v tova 4e o6te ne sam go pravila poneje niakoi ot priatelite mi mi se podigravat.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!


хахаха
няма от кво да се притесняваш
е са ще ти предложи некой да те отвори

Charlotte_the_Harlot
09-25-2006, 01:50
Ще има, ако го направиш с някой кретен, който едва познаваш. =D>
На 18г. и аз бях. И приятелките ми също. Въпрос само на личен избор е кога, с кого, къде и как. В тази последователност.

auuuuuu
09-25-2006, 07:23
az sym mom4e i sym na 18 i oshte ne sym go pravil... i ne mi dreme!!! O:)

skate_warrior
09-25-2006, 08:31
Няма нищо срамно ;)

DeSiTo0o
09-25-2006, 11:02
Естествено,че няма нищо срамно!Нека приятелите ти се подиграват,не им обръщай внимание!Не разбирам какво му е срамното да изчакаш докато срещнеш подохдящия човек... :wink:

noobari
09-25-2006, 11:09
Ne

koalka
09-25-2006, 11:39
Че аз спах за първи път с момече на 20 и изобщо не се срамувам от това.Не е било от липса на желание или кандидати-все пак си имах гадже отдавна,а просто защото така се получи.И да ти кажа,че няма нищо лошо-даже е похвално.Най-добрите ми приятелки са били девствени до 18-20 години и до сега са имали 1 партньор.И това не са единици,а доста голяма част от тях.Иначе и аз съм бил в среда,в която са ме мислили за забутана и задръстена,защото не правя секс,но не ми е пукало.Голяма работа-аз си имам акъл и си решавам сама.Не си половин човек-ти си повече човек от тези,които не могат да си съберат краката от е...не още на 15.Ами така е че има и такива,които не могат да си съберат краката.Но някои са изключение.Аз го напаравих на 15 с човека,който най много обичам и най-много ще обичам.Така че не мисля,че съм сгрешила в това.Но ако не го бях срещнала може би и аз щях да бъда девствена до 18 да кажем,в което няма нищо лошо.Трябва просто да знаеш,че това е човека,с който искаш да го направиш.Аз искам да имам само един партньр през целия ми живот и просто не ми трябват други!Така че не слагай всички под един знаменател!Айде като някое момиче го е нправило на 15 и едва ли не вече е к***а.

krem4et0
09-25-2006, 14:11
koalka-имах в предвид да са правили толкова секс докато направят 15,че да не могат да стоят мирно,а не че са почнали на 15.За мен 15 е рано.Снощи се разхождахме с гаджето по панаира в нашия град и гледаме разни на 13-14 се държат за ръка и се мляскат насред центъра.И знаете ли какво е-смешно.Та те още не са развити,имат детски физиономии,а вече кой съм аз!И 100% после те са отишли някъде да се ч*кат,докато ние големите хора се прибрахме,че от днес почвам лекции и трябваше да съм в леглото в 10.Та с гаджето си говорехме,че на тази възраст-под 18 е просто смешно.Той лично,когато е бил на 18 е имал приятелка на 16 и казва,че е малка и не е знаела какво иска.А какво остава за 14-15.За мен сексът се прави най-вече когато си отговорен и рял,за да изпиташ истинското удоволствие.А не 1 девойка да се чуди защо след 1 година секс не изпитва оргазъм,а някой "пич" да пита защо като види голо момиче свършва за секунди.Ами като си на 14-15-16 е така,скъпи деца.И скъпа ми,koalka-да ти кажа,че това че го правиш с 1 човек не е достатъчно оправдание за ранната възраст,в която си започнала сексуалният си живот.Прощавай,ама аз имах детство и на 15 не знаех почти нищо за сексът.не казвам,че е хубаво,но не се интересувах.Та аз на 15 не се бях целувала с момче и когато 1 ме помоли да го направя аз казах-не мога малка съм още и не съм готова.И говорим за целувка,а не за секс!!!!Аз съм за това децата да си имат детство-цял живот ще сте възрастни и ще ви се налага да поемате отговорности.По-хубаво от детството няма-безгрижие,веселие,забавлен ие.Изживейте го-ще съжеляате 1 ден!!!!

koalka
09-25-2006, 15:50
koalka-имах в предвид да са правили толкова секс докато направят 15,че да не могат да стоят мирно,а не че са почнали на 15.За мен 15 е рано.Снощи се разхождахме с гаджето по панаира в нашия град и гледаме разни на 13-14 се държат за ръка и се мляскат насред центъра.И знаете ли какво е-смешно.Та те още не са развити,имат детски физиономии,а вече кой съм аз!И 100% после те са отишли някъде да се ч*кат,докато ние големите хора се прибрахме,че от днес почвам лекции и трябваше да съм в леглото в 10.Та с гаджето си говорехме,че на тази възраст-под 18 е просто смешно.Той лично,когато е бил на 18 е имал приятелка на 16 и казва,че е малка и не е знаела какво иска.А какво остава за 14-15.За мен сексът се прави най-вече когато си отговорен и рял,за да изпиташ истинското удоволствие.А не 1 девойка да се чуди защо след 1 година секс не изпитва оргазъм,а някой "пич" да пита защо като види голо момиче свършва за секунди.Ами като си на 14-15-16 е така,скъпи деца.И скъпа ми,koalka-да ти кажа,че това че го правиш с 1 човек не е достатъчно оправдание за ранната възраст,в която си започнала сексуалният си живот.Прощавай,ама аз имах детство и на 15 не знаех почти нищо за сексът.не казвам,че е хубаво,но не се интересувах.Та аз на 15 не се бях целувала с момче и когато 1 ме помоли да го направя аз казах-не мога малка съм още и не съм готова.И говорим за целувка,а не за секс!!!!Аз съм за това децата да си имат детство-цял живот ще сте възрастни и ще ви се налага да поемате отговорности.По-хубаво от детството няма-безгрижие,веселие,забавлен ие.Изживейте го-ще съжеляате 1 ден!!!!1.Не искам да се оправдавам точно пред теб защо съм почнала да го правя на 15 и половина.2.За мен достатъчна причина е че обичам приятеля си,искам да съм с него,искам да изживея живота си с него.Аз мога да кажа за себе си,че не съм някоя глезла,която още на по 13-14 се е целувала с момче.3.И аз докато не срещнах него не се бях целувала и не бях имала гадже.4.И аз съм имала детсво.И за мен 15 е рано,но при много условия.5.Естествено,ако не бях срещнала любовта на живота си на 15(предполагам няма да си съгасна с моето твърдение,при положение,че ме мислиш за някоя дето е с момчета от 10-годишна,нямала детсво и т.н.,но няма да тръгна да те убеждавам в това),нямаше да го направя на 15-16, може би по-късно.Никога не бих искала първия ми път да е с момче,към което нямам чувства.Нямаше и да го направя.Сигурна съм в това.Приятелят ми никога не ме е карал да правя каквото и да било.Двамата стигнахме до взаимно съгласие да го направим на по 15 и половина.Това че някой го е направил на 18(не визирам теб),означава ли,че е по-зрял от мен да кажем,защото говоря от мое име.Може и да има такива,приемам,но това възраста не винаги е мярка за зрялостта.Естествено и при мен някой да дойде и да ми каже,че иска да го направим,няма да се съглася,защото не правя секс с всеки срещнат и още по-малко като съм на 15-16.Това,че бившата приятелка на гаджето ти не е знаела какво иска и предполагам не е имала толкова силни чувства като моите,означава ли че всички на по 16 не знаем какво искаме.Пубертета е възраст,в която малко или много ставаме вече възрастни,но това естествено не означава,че трябва да го правят на по 12-13,а дори и на 15 при някои обстоятелства.

doky
09-25-2006, 15:53
koalka-имах в предвид да са правили толкова секс докато направят 15,че да не могат да стоят мирно,а не че са почнали на 15.За мен 15 е рано.Снощи се разхождахме с гаджето по панаира в нашия град и гледаме разни на 13-14 се държат за ръка и се мляскат насред центъра.И знаете ли какво е-смешно.Та те още не са развити,имат детски физиономии,а вече кой съм аз!И 100% после те са отишли някъде да се ч*кат,докато ние големите хора се прибрахме,че от днес почвам лекции и трябваше да съм в леглото в 10.Та с гаджето си говорехме,че на тази възраст-под 18 е просто смешно.Той лично,когато е бил на 18 е имал приятелка на 16 и казва,че е малка и не е знаела какво иска.А какво остава за 14-15.За мен сексът се прави най-вече когато си отговорен и рял,за да изпиташ истинското удоволствие.А не 1 девойка да се чуди защо след 1 година секс не изпитва оргазъм,а някой "пич" да пита защо като види голо момиче свършва за секунди.Ами като си на 14-15-16 е така,скъпи деца.И скъпа ми,koalka-да ти кажа,че това че го правиш с 1 човек не е достатъчно оправдание за ранната възраст,в която си започнала сексуалният си живот.Прощавай,ама аз имах детство и на 15 не знаех почти нищо за сексът.не казвам,че е хубаво,но не се интересувах.Та аз на 15 не се бях целувала с момче и когато 1 ме помоли да го направя аз казах-не мога малка съм още и не съм готова.И говорим за целувка,а не за секс!!!!Аз съм за това децата да си имат детство-цял живот ще сте възрастни и ще ви се налага да поемате отговорности.По-хубаво от детството няма-безгрижие,веселие,забавлен ие.Изживейте го-ще съжеляате 1 ден!!!!1.Не искам да се оправдавам точно пред теб защо съм почнала да го правя на 15 и половина.2.За мен достатъчна причина е че обичам приятеля си,искам да съм с него,искам да изживея живота си с него.Аз мога да кажа за себе си,че не съм някоя глезла,която още на по 13-14 се е целувала с момче.3.И аз докато не срещнах него не се бях целувала и не бях имала гадже.4.И аз съм имала детсво.И за мен 15 е рано,но при много условия.5.Естествено,ако не бях срещнала любовта на живота си на 15(предполагам няма да си съгасна с моето твърдение,при положение,че ме мислиш за някоя дето е с момчета от 10-годишна,нямала детсво и т.н.,но няма да тръгна да те убеждавам в това),нямаше да го направя на 15-16, може би по-късно.Никога не бих искала първия ми път да е с момче,към което нямам чувства.Нямаше и да го направя.Сигурна съм в това.Приятелят ми никога не ме е карал да правя каквото и да било.Двамата стигнахме до взаимно съгласие да го направим на по 15 и половина.Това че някой го е направил на 18(не визирам теб),означава ли,че е по-зрял от мен да кажем,защото говоря от мое име.Може и да има такива,приемам,но това възраста не винаги е мярка за зрялостта.Естествено и при мен някой да дойде и да ми каже,че иска да го направим,няма да се съглася,защото не правя секс с всеки срещнат и още по-малко като съм на 15-16.Това,че бившата приятелка на гаджето ти не е знаела какво иска и предполагам не е имала толкова силни чувства като моите,означава ли че всички на по 16 не знаем какво искаме.Пубертета е възраст,в която малко или много ставаме вече възрастни,но това естествено не означава,че трябва да го правят на по 12-13,а дори и на 15 при някои обстоятелства.


:-$ =D> =D> =D>

krem4et0
09-25-2006, 16:44
koalka-имах в предвид да са правили толкова секс докато направят 15,че да не могат да стоят мирно,а не че са почнали на 15.За мен 15 е рано.Снощи се разхождахме с гаджето по панаира в нашия град и гледаме разни на 13-14 се държат за ръка и се мляскат насред центъра.И знаете ли какво е-смешно.Та те още не са развити,имат детски физиономии,а вече кой съм аз!И 100% после те са отишли някъде да се ч*кат,докато ние големите хора се прибрахме,че от днес почвам лекции и трябваше да съм в леглото в 10.Та с гаджето си говорехме,че на тази възраст-под 18 е просто смешно.Той лично,когато е бил на 18 е имал приятелка на 16 и казва,че е малка и не е знаела какво иска.А какво остава за 14-15.За мен сексът се прави най-вече когато си отговорен и рял,за да изпиташ истинското удоволствие.А не 1 девойка да се чуди защо след 1 година секс не изпитва оргазъм,а някой "пич" да пита защо като види голо момиче свършва за секунди.Ами като си на 14-15-16 е така,скъпи деца.И скъпа ми,koalka-да ти кажа,че това че го правиш с 1 човек не е достатъчно оправдание за ранната възраст,в която си започнала сексуалният си живот.Прощавай,ама аз имах детство и на 15 не знаех почти нищо за сексът.не казвам,че е хубаво,но не се интересувах.Та аз на 15 не се бях целувала с момче и когато 1 ме помоли да го направя аз казах-не мога малка съм още и не съм готова.И говорим за целувка,а не за секс!!!!Аз съм за това децата да си имат детство-цял живот ще сте възрастни и ще ви се налага да поемате отговорности.По-хубаво от детството няма-безгрижие,веселие,забавлен ие.Изживейте го-ще съжеляате 1 ден!!!!1.Не искам да се оправдавам точно пред теб защо съм почнала да го правя на 15 и половина.2.За мен достатъчна причина е че обичам приятеля си,искам да съм с него,искам да изживея живота си с него.Аз мога да кажа за себе си,че не съм някоя глезла,която още на по 13-14 се е целувала с момче.3.И аз докато не срещнах него не се бях целувала и не бях имала гадже.4.И аз съм имала детсво.И за мен 15 е рано,но при много условия.5.Естествено,ако не бях срещнала любовта на живота си на 15(предполагам няма да си съгасна с моето твърдение,при положение,че ме мислиш за някоя дето е с момчета от 10-годишна,нямала детсво и т.н.,но няма да тръгна да те убеждавам в това),нямаше да го направя на 15-16, може би по-късно.Никога не бих искала първия ми път да е с момче,към което нямам чувства.Нямаше и да го направя.Сигурна съм в това.Приятелят ми никога не ме е карал да правя каквото и да било.Двамата стигнахме до взаимно съгласие да го направим на по 15 и половина.Това че някой го е направил на 18(не визирам теб),означава ли,че е по-зрял от мен да кажем,защото говоря от мое име.Може и да има такива,приемам,но това възраста не винаги е мярка за зрялостта.Естествено и при мен някой да дойде и да ми каже,че иска да го направим,няма да се съглася,защото не правя секс с всеки срещнат и още по-малко като съм на 15-16.Това,че бившата приятелка на гаджето ти не е знаела какво иска и предполагам не е имала толкова силни чувства като моите,означава ли че всички на по 16 не знаем какво искаме.Пубертета е възраст,в която малко или много ставаме вече възрастни,но това естествено не означава,че трябва да го правят на по 12-13,а дори и на 15 при някои обстоятелства.
Не се впрягай толкова-просто изказвам мнението си!Не може всички да мислим еднакво.Аз казвам,това което мисля по въпросът.

Theoatguy
09-25-2006, 16:55
to nz dali e to4no problem ama nz kak 6te vi prozvu4i kato vi kaja 4e sam na 18 godoni i sam o6te devstvena?i ima li ne6to sramno v tova 4e o6te ne sam go pravila poneje niakoi ot priatelite mi mi se podigravat.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Ехехехе... какво пък да е срамното ? Какви приятели са ти щом ти се подиграват ? Осъзнай се къде живееш ! И не е важно дали си девствена или не... Животът не е публичен дом, това не го забравяй. Може пък да си решила, първата стъпка да е, когато се ожениш...

Да не ти пука какво ти говорят ... :smt016 :smt016

koalka
09-25-2006, 18:19
koalka-имах в предвид да са правили толкова секс докато направят 15,че да не могат да стоят мирно,а не че са почнали на 15.За мен 15 е рано.Снощи се разхождахме с гаджето по панаира в нашия град и гледаме разни на 13-14 се държат за ръка и се мляскат насред центъра.И знаете ли какво е-смешно.Та те още не са развити,имат детски физиономии,а вече кой съм аз!И 100% после те са отишли някъде да се ч*кат,докато ние големите хора се прибрахме,че от днес почвам лекции и трябваше да съм в леглото в 10.Та с гаджето си говорехме,че на тази възраст-под 18 е просто смешно.Той лично,когато е бил на 18 е имал приятелка на 16 и казва,че е малка и не е знаела какво иска.А какво остава за 14-15.За мен сексът се прави най-вече когато си отговорен и рял,за да изпиташ истинското удоволствие.А не 1 девойка да се чуди защо след 1 година секс не изпитва оргазъм,а някой "пич" да пита защо като види голо момиче свършва за секунди.Ами като си на 14-15-16 е така,скъпи деца.И скъпа ми,koalka-да ти кажа,че това че го правиш с 1 човек не е достатъчно оправдание за ранната възраст,в която си започнала сексуалният си живот.Прощавай,ама аз имах детство и на 15 не знаех почти нищо за сексът.не казвам,че е хубаво,но не се интересувах.Та аз на 15 не се бях целувала с момче и когато 1 ме помоли да го направя аз казах-не мога малка съм още и не съм готова.И говорим за целувка,а не за секс!!!!Аз съм за това децата да си имат детство-цял живот ще сте възрастни и ще ви се налага да поемате отговорности.По-хубаво от детството няма-безгрижие,веселие,забавлен ие.Изживейте го-ще съжеляате 1 ден!!!!1.Не искам да се оправдавам точно пред теб защо съм почнала да го правя на 15 и половина.2.За мен достатъчна причина е че обичам приятеля си,искам да съм с него,искам да изживея живота си с него.Аз мога да кажа за себе си,че не съм някоя глезла,която още на по 13-14 се е целувала с момче.3.И аз докато не срещнах него не се бях целувала и не бях имала гадже.4.И аз съм имала детсво.И за мен 15 е рано,но при много условия.5.Естествено,ако не бях срещнала любовта на живота си на 15(предполагам няма да си съгасна с моето твърдение,при положение,че ме мислиш за някоя дето е с момчета от 10-годишна,нямала детсво и т.н.,но няма да тръгна да те убеждавам в това),нямаше да го направя на 15-16, може би по-късно.Никога не бих искала първия ми път да е с момче,към което нямам чувства.Нямаше и да го направя.Сигурна съм в това.Приятелят ми никога не ме е карал да правя каквото и да било.Двамата стигнахме до взаимно съгласие да го направим на по 15 и половина.Това че някой го е направил на 18(не визирам теб),означава ли,че е по-зрял от мен да кажем,защото говоря от мое име.Може и да има такива,приемам,но това възраста не винаги е мярка за зрялостта.Естествено и при мен някой да дойде и да ми каже,че иска да го направим,няма да се съглася,защото не правя секс с всеки срещнат и още по-малко като съм на 15-16.Това,че бившата приятелка на гаджето ти не е знаела какво иска и предполагам не е имала толкова силни чувства като моите,означава ли че всички на по 16 не знаем какво искаме.Пубертета е възраст,в която малко или много ставаме вече възрастни,но това естествено не означава,че трябва да го правят на по 12-13,а дори и на 15 при някои обстоятелства.
Не се впрягай толкова-просто изказвам мнението си!Не може всички да мислим еднакво.Аз казвам,това което мисля по въпросът.Не се впрягам.Просто не съм съгласна с теб,защото слагаш всички под общ знаменател.Ако си на 15 не си зрял и точка...това е тъпо.Това,че си на 20 и може би си зряла,не означава,че като си на 15 не може дамислиш като 20-годишен.И не всички на по 20 са зрели хора.И това на колко си го нпаравила не показва толкова много зрелостта ти.Е,не сега датръгнеш от 12.Но аз не съжалявам,че съм го направила с любовта на живота си.

koalka
09-25-2006, 18:26
А и между другото незнам кой се впрегна и написа 50 реда пост.

krem4et0
09-26-2006, 08:53
Ами не са зрели на 15-извинявай.За мен са деца.Мястото им е на двора-да скачат на въже да си играят с кукли или на магазинерки,да правят кукленски манджи и да си учат уроците.На 15 е 8-ми клас.Каква зрялост за бога! 8-ми клас!!!! Знам,че сега е модно и 90% от децата под 17-18 го правят,защото ще ме помислят за задръстен/а,защото всички го правят или защото ще ме изолират от групата.Много малко са тези,които го правят осъзнато,с разбиране към сексът,с уважение към партньорът и с необходимата отговорност! Голяма част от тези деца не си познават органите,не знаят нищо за контрацепцията или венерическите болести.И аз на 15 знаех това,което беше в учебникът за 8-ми клас,а то не е кой знае колко много-е,като за начало е добре де.Но колко от тези деца учат днес? Виждам го-всеки казва-а няма да ме изпитат,шляе се по улиците,ходи на пишлеме парти и се мляска със съученичките си.Да,годините не определят зрялостта-съгласна съм,но не можеш да твърдиш,че масата е зряла на 15.Разбира се има изключения,които само потвърждават правилото.Не те нападам лично,но не мисля че е работа на 15 годишно да се търкаля в леглото с някой-по добре да си рита топката там,да си преоблича куклата и да забрави за сега за половите си органи!Най-малкото на 25 вече ще му е втръснало до болка от сексът!!!!!

tX
09-26-2006, 09:18
2.За мен достатъчна причина е че обичам приятеля си,искам да съм с него,искам да изживея живота си с него.Аз мога да кажа за себе си,че не съм някоя глезла,която още на по 13-14 се е целувала с момче.
Така ще говориш след време и за следващия и за по-следващия и за по-по-следващия... :|

skate_warrior
09-26-2006, 09:24
2.За мен достатъчна причина е че обичам приятеля си,искам да съм с него,искам да изживея живота си с него.Аз мога да кажа за себе си,че не съм някоя глезла,която още на по 13-14 се е целувала с момче.
Така ще говориш след време и за следващия и за по-следващия и за по-по-следващия... :|дам :roll:

unstopabble
09-26-2006, 11:41
АХАХАХАХАХ ТОЛКОЗ ЛИ СИ ГРОЗНА МА ОФЦА

koalka
09-26-2006, 12:21
2.За мен достатъчна причина е че обичам приятеля си,искам да съм с него,искам да изживея живота си с него.Аз мога да кажа за себе си,че не съм някоя глезла,която още на по 13-14 се е целувала с момче.
Така ще говориш след време и за следващия и за по-следващия и за по-по-следващия... :|Ок,както решиш.Аз знам истината за себе си.И откъде знаеш?Познаваш ли ме?

koalka
09-26-2006, 12:25
Ами не са зрели на 15-извинявай.За мен са деца.Мястото им е на двора-да скачат на въже да си играят с кукли или на магазинерки,да правят кукленски манджи и да си учат уроците.На 15 е 8-ми клас.Каква зрялост за бога! 8-ми клас!!!! Знам,че сега е модно и 90% от децата под 17-18 го правят,защото ще ме помислят за задръстен/а,защото всички го правят или защото ще ме изолират от групата.Много малко са тези,които го правят осъзнато,с разбиране към сексът,с уважение към партньорът и с необходимата отговорност! Голяма част от тези деца не си познават органите,не знаят нищо за контрацепцията или венерическите болести.И аз на 15 знаех това,което беше в учебникът за 8-ми клас,а то не е кой знае колко много-е,като за начало е добре де.Но колко от тези деца учат днес? Виждам го-всеки казва-а няма да ме изпитат,шляе се по улиците,ходи на пишлеме парти и се мляска със съученичките си.Да,годините не определят зрялостта-съгласна съм,но не можеш да твърдиш,че масата е зряла на 15.Разбира се има изключения,които само потвърждават правилото.Не те нападам лично,но не мисля че е работа на 15 годишно да се търкаля в леглото с някой-по добре да си рита топката там,да си преоблича куклата и да забрави за сега за половите си органи!Най-малкото на 25 вече ще му е втръснало до болка от сексът!!!!!На кукли се играе в детската градина,но няма значение.Да,може и някои да не са зряли,но аз за себе си мога да кажа,че съм по-зряла от тези хора,които имаш в предвид,без да се имам занещо повече от тях.Не знам за кой имаш в предвид да се търкаля в леглото с НЯКОЙ,надявам се не мен,по простата причина,че не МОЖЕШ да знаеш как стоят нещата при нас с приятеля ми-15-годишните деца,како!Секса не може да ти втръсне до болка,ако го правиш с любимия човек."Да си преоблича куклата" :lol: :lol:

doky
09-26-2006, 12:37
Ами не са зрели на 15-извинявай.За мен са деца.Мястото им е на двора-да скачат на въже да си играят с кукли или на магазинерки,да правят кукленски манджи и да си учат уроците.На 15 е 8-ми клас.Каква зрялост за бога! 8-ми клас!!!! Знам,че сега е модно и 90% от децата под 17-18 го правят,защото ще ме помислят за задръстен/а,защото всички го правят или защото ще ме изолират от групата.Много малко са тези,които го правят осъзнато,с разбиране към сексът,с уважение към партньорът и с необходимата отговорност! Голяма част от тези деца не си познават органите,не знаят нищо за контрацепцията или венерическите болести.И аз на 15 знаех това,което беше в учебникът за 8-ми клас,а то не е кой знае колко много-е,като за начало е добре де.Но колко от тези деца учат днес? Виждам го-всеки казва-а няма да ме изпитат,шляе се по улиците,ходи на пишлеме парти и се мляска със съученичките си.Да,годините не определят зрялостта-съгласна съм,но не можеш да твърдиш,че масата е зряла на 15.Разбира се има изключения,които само потвърждават правилото.Не те нападам лично,но не мисля че е работа на 15 годишно да се търкаля в леглото с някой-по добре да си рита топката там,да си преоблича куклата и да забрави за сега за половите си органи!Най-малкото на 25 вече ще му е втръснало до болка от сексът!!!!!

Виж ся,тва че ти си супер задръстена,нямаш си работа и затова пишеш по форумите,не значи,че всички са таквиа,раиш?Не избивай тук комплексите си,ти самата казваш,че си го направила за пръв път на 20,но ен мога да разбера кво лошо има някой като го правят на 15 примерно,ако ти го беше направила на 15 сега нямаше да говориш така,ясна си ми.Просто спри да критикуваш момичето за тва което ти казва,щото те оборва по всеки параграф,а ти едиснтвено се хабиш да пишеш поеми без капка смисъл,затова по-добре замълчи,щото полза от постовете ти определено няма

Amayo
09-26-2006, 13:13
:twisted: Кремчето май го нахраниха...
Та по темата, Уаялд бой зададе един доста уместен въпрос който поради незнайни причини беше целенасочено пренебрегнат. ЗАЩО?

Зависи защо си девствена - заради липса на кандидати или защото ти си решила така?

^DaRk_LaDy^
09-26-2006, 18:55
Според мен определена възраст за правене на секс няма , така че не е срамно. Всеки избира сам момента , когато да го направи. :wink:

doky
09-26-2006, 20:46
Според мен определена възраст за правене на секс няма , така че не е срамно. Всеки избира сам момента , когато да го направи. :wink:

кофтито е,че има момичета,които не го правят заради себе си,а защото си дигат рейтинга сред приятелките по този начин,жалка история :?

П.С.-Amayo :wink:

^DaRk_LaDy^
09-26-2006, 21:05
Това ,което doky написа наистина е вярно. Има момичета , които го правят заради мнението на останалите , но това не зависи от тяхната възраст , а по скоро от зрялостта им , а съгласете се всеки организъм е индивидуален и различен. При всеки пубертета , съзряването настъпват в различен момент , така че не обвинявайте хората , които са го направили по - малки. В крайна сметка вие не можете да ги упреквате , най-малкото заради факта , че не ги познавате.Ето едно момиче на 18 пуска тема "Срамно ли е да си девствен на 18" еми сами си направете сметка за нейната зрялост , въпреки годините й. Не защото не е правила секс , а заради факта , че се интерисува от мнението на непознатите хора от форума и какво ако сега и кажем да, срамно е (което не е така) тя ще отиде да го направи ли?

Infatuated Inside
09-26-2006, 21:10
Единственото срамно в случая е да си мислиш, че е срамно. :Р
Похвално е, всъщност.

Amayo
09-26-2006, 21:28
:twisted: Кремчето май го нахраниха...
Та по темата, Уаялд бой зададе един доста уместен въпрос който поради незнайни причини беше целенасочено пренебрегнат. ЗАЩО?

Зависи защо си девствена - заради липса на кандидати или защото ти си решила така?
:roll:

SiMiLi_
09-26-2006, 21:29
mm ne e sramno est ! seki kogato e gotov

яяя
09-27-2006, 08:15
Не е срамно, похвално е. Аз съм момче на 17, почти 18, 12 клас съм и съм девствен и честно да ти кажа, не се виждам да го направя преди да стана студент, т.е. 18-19-20 годишен. Не че не съм имал възможност, ама някак си си се чувствам още дете \:D/ Така че, доунт уъри, би хепи :smt008

krem4et0
09-27-2006, 08:20
Ами не са зрели на 15-извинявай.За мен са деца.Мястото им е на двора-да скачат на въже да си играят с кукли или на магазинерки,да правят кукленски манджи и да си учат уроците.На 15 е 8-ми клас.Каква зрялост за бога! 8-ми клас!!!! Знам,че сега е модно и 90% от децата под 17-18 го правят,защото ще ме помислят за задръстен/а,защото всички го правят или защото ще ме изолират от групата.Много малко са тези,които го правят осъзнато,с разбиране към сексът,с уважение към партньорът и с необходимата отговорност! Голяма част от тези деца не си познават органите,не знаят нищо за контрацепцията или венерическите болести.И аз на 15 знаех това,което беше в учебникът за 8-ми клас,а то не е кой знае колко много-е,като за начало е добре де.Но колко от тези деца учат днес? Виждам го-всеки казва-а няма да ме изпитат,шляе се по улиците,ходи на пишлеме парти и се мляска със съученичките си.Да,годините не определят зрялостта-съгласна съм,но не можеш да твърдиш,че масата е зряла на 15.Разбира се има изключения,които само потвърждават правилото.Не те нападам лично,но не мисля че е работа на 15 годишно да се търкаля в леглото с някой-по добре да си рита топката там,да си преоблича куклата и да забрави за сега за половите си органи!Най-малкото на 25 вече ще му е втръснало до болка от сексът!!!!!На кукли се играе в детската градина,но няма значение.Да,може и някои да не са зряли,но аз за себе си мога да кажа,че съм по-зряла от тези хора,които имаш в предвид,без да се имам занещо повече от тях.Не знам за кой имаш в предвид да се търкаля в леглото с НЯКОЙ,надявам се не мен,по простата причина,че не МОЖЕШ да знаеш как стоят нещата при нас с приятеля ми-15-годишните деца,како!Секса не може да ти втръсне до болка,ако го правиш с любимия човек."Да си преоблича куклата" :lol: :lol:
Ти изобщо четеш ли?Аз не говоря зе теб конкретно,защото не те познавам като човек и н мога да твърдя каква си и колко си зряла.Аз казах,че масата на 15 не са зрели,супер големи идиотчета са и че правят секс,защото така е модерно.Казах,че има изключения-приеми,че ти си такова.И с кукли се играе до тогава,докато ти е приятно.По мое време играехме до 15-16 и да ти кажа и сега ми се прави,та чакам с нетърпение да имам племеничка,че да си играем двете :lol: .Знам,че сега не е така,но просто казвам,че от това губите вие,защото детството не се връща.На 21 ще ви се иска да сте деца,но това няма как да стане.Защо бързате без някой да ви кара,защо се товарите с отговорности,за които реално не сте готови.Пак ще почнеш сигурно с твоите-аз бях готова и прочие.ти така смяташ сега.но знай,че когато си в планината не можеш да оцениш величието й.Като се отдалечиш разбираш колко е прекрасна.Така и след 2-3 години да речем ще разбереш,че детството е най-хубавия период в животът и ти не си си го изживял до край.То и аз на 15 исках да порасна,а сега искам да съм на 15!

krem4et0
09-27-2006, 08:24
Ами не са зрели на 15-извинявай.За мен са деца.Мястото им е на двора-да скачат на въже да си играят с кукли или на магазинерки,да правят кукленски манджи и да си учат уроците.На 15 е 8-ми клас.Каква зрялост за бога! 8-ми клас!!!! Знам,че сега е модно и 90% от децата под 17-18 го правят,защото ще ме помислят за задръстен/а,защото всички го правят или защото ще ме изолират от групата.Много малко са тези,които го правят осъзнато,с разбиране към сексът,с уважение към партньорът и с необходимата отговорност! Голяма част от тези деца не си познават органите,не знаят нищо за контрацепцията или венерическите болести.И аз на 15 знаех това,което беше в учебникът за 8-ми клас,а то не е кой знае колко много-е,като за начало е добре де.Но колко от тези деца учат днес? Виждам го-всеки казва-а няма да ме изпитат,шляе се по улиците,ходи на пишлеме парти и се мляска със съученичките си.Да,годините не определят зрялостта-съгласна съм,но не можеш да твърдиш,че масата е зряла на 15.Разбира се има изключения,които само потвърждават правилото.Не те нападам лично,но не мисля че е работа на 15 годишно да се търкаля в леглото с някой-по добре да си рита топката там,да си преоблича куклата и да забрави за сега за половите си органи!Най-малкото на 25 вече ще му е втръснало до болка от сексът!!!!!

Виж ся,тва че ти си супер задръстена,нямаш си работа и затова пишеш по форумите,не значи,че всички са таквиа,раиш?Не избивай тук комплексите си,ти самата казваш,че си го направила за пръв път на 20,но ен мога да разбера кво лошо има някой като го правят на 15 примерно,ако ти го беше направила на 15 сега нямаше да говориш така,ясна си ми.Просто спри да критикуваш момичето за тва което ти казва,щото те оборва по всеки параграф,а ти едиснтвено се хабиш да пишеш поеми без капка смисъл,затова по-добре замълчи,щото полза от постовете ти определено няма
По кой параграф ме е оборила-всеки говори от собствената си камбанария.Явно постовете ми са големи и не ги четеш задълбочено-айде още 1 път се опитай-дано този път разбереш какво съм искала да кажа.А да и на 15-16 можех да првя секс-н ми липсваха кандидати,а и тялото ми имаше нужди,ама аз имах акъл и морални принципи.Неща,които очевидно ти липсват.

Nen0RmalniK
09-27-2006, 08:36
mne spored men nqma nishto sramno.. moje bi prosto ne si namerila 4oveka s koito iska6 da go napravi6 za 1 vi pat.. pak ima i po golqmi ot teb koito ne sa go pravili ;)

Amurana
09-27-2006, 08:52
vaob6te ne se pritesnqvai za tova kakto kazah i po nagore vajnoto e da si sigurna kogato go napravi6 nqma smisal da barza6 i naistina po sramno 6te e moje bi ako si go napravila na 13 taka 4e spoko :)

GLeZoRanA
09-27-2006, 10:30
Ами не са зрели на 15-извинявай.За мен са деца.Мястото им е на двора-да скачат на въже да си играят с кукли или на магазинерки,да правят кукленски манджи и да си учат уроците.На 15 е 8-ми клас.Каква зрялост за бога! 8-ми клас!!!! Знам,че сега е модно и 90% от децата под 17-18 го правят,защото ще ме помислят за задръстен/а,защото всички го правят или защото ще ме изолират от групата.Много малко са тези,които го правят осъзнато,с разбиране към сексът,с уважение към партньорът и с необходимата отговорност! Голяма част от тези деца не си познават органите,не знаят нищо за контрацепцията или венерическите болести.И аз на 15 знаех това,което беше в учебникът за 8-ми клас,а то не е кой знае колко много-е,като за начало е добре де.Но колко от тези деца учат днес? Виждам го-всеки казва-а няма да ме изпитат,шляе се по улиците,ходи на пишлеме парти и се мляска със съученичките си.Да,годините не определят зрялостта-съгласна съм,но не можеш да твърдиш,че масата е зряла на 15.Разбира се има изключения,които само потвърждават правилото.Не те нападам лично,но не мисля че е работа на 15 годишно да се търкаля в леглото с някой-по добре да си рита топката там,да си преоблича куклата и да забрави за сега за половите си органи!Най-малкото на 25 вече ще му е втръснало до болка от сексът!!!!!

Виж ся,тва че ти си супер задръстена,нямаш си работа и затова пишеш по форумите,не значи,че всички са таквиа,раиш?Не избивай тук комплексите си,ти самата казваш,че си го направила за пръв път на 20,но ен мога да разбера кво лошо има някой като го правят на 15 примерно,ако ти го беше направила на 15 сега нямаше да говориш така,ясна си ми.Просто спри да критикуваш момичето за тва което ти казва,щото те оборва по всеки параграф,а ти едиснтвено се хабиш да пишеш поеми без капка смисъл,затова по-добре замълчи,щото полза от постовете ти определено няма
По кой параграф ме е оборила-всеки говори от собствената си камбанария.Явно постовете ми са големи и не ги четеш задълбочено-айде още 1 път се опитай-дано този път разбереш какво съм искала да кажа.А да и на 15-16 можех да првя секс-н ми липсваха кандидати,а и тялото ми имаше нужди,ама аз имах акъл и морални принципи.Неща,които очевидно ти липсват. Фрррррррррр Ти нещо много се изхвърли бе момиче я се осъзнай моля ти се.... :shock:

AmeLia
10-04-2006, 01:02
...poneje niakoi ot priatelite mi mi se podigravat.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

да ти сЕра на приятелите.. кхахах на тях пък кво им влиза в работата?!? най-лесно е да те изчука някой, тва да ти е кусура..

shalqlqlqlq
10-04-2006, 01:32
Алелел, колко сте смотани, та чак не се сдържах и започнах да пиша ::: Тази на 15 правила курабийки :-D щот се чувствала зряла, абе дрисло..... :smt006 Тук една жена си "трови" нервите (визирам "krem4et0") да ви набие малко акъл, ам то да беше к*р да ви го набие човек, но акъл не става [-X Имаше и някаква глезорана ли си каква си, ти пък къде се намаше, че не мога да се сетя :smt017

P.S. Мацката, дет прави от 15 и половина секс, да ти кажа, че и аз на 15 и половина си мислех, че съм зрял, и със сигурност съм бил поне 5 пъти по-зрял и трезво мислещ от теб, но сега като се сетя какъв съм бил, чак ми става смешно, че съм мислил, за зрял, така че още нищо не си видяла, и тез работи, че искаш да си само с 1 цял живот, и колко много си го обичала и за това си му бутнала... не ми ги разправяй на мен и слушай каката, дет толкова детски ти обясняваше и пак не я разбра, понеже си много зряла :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

samotna
10-04-2006, 13:00
az podkrepqm gornoto mnenie,ostavete po golemite da vi dadat malko akul

VORTEX
10-04-2006, 13:10
nqma ni6to sramno 4e o6te si devstvena tova e samo v tvoq polza! taka 4e ne se pritesnqvai

Komshiikata
10-04-2006, 13:59
Няма нищо срамно,даже е хубаво щот се по-малко момичета на тази възраст са девствени !!!

Gaming
10-04-2006, 14:09
Не е ценно да не си девствена, ценно е да си. Веднъж като вече не си, не можеш да си я върнеш.

Никое момче не си мечтае да си легне с "тая оборотната, дето я е минал половината квартал". А виж, за девствена - мераклии много.