PDA

View Full Version : photoshop book



botman
09-23-2006, 21:23
slu4aino da znaete link za knigi na photoshop na bg ezik ? molq kajete spesno mi trebvat!!!

Bisollini
09-24-2006, 01:42
Za kakfo ti e Taq Kniga . Nqma6 nujda ot neq

Bisollini
09-24-2006, 01:43
www.uroci.net :lol:

botman
09-24-2006, 13:03
Za kakfo ti e Taq Kniga . Nqma6 nujda ot neqmi ako iskas saberi vsi4ki opcii na photoshop-a na nqkoi pdf format i gi prati ! a kvo sa kajes po vaprosa?

WILD__BOY
09-24-2006, 19:30
Za kakfo ti e Taq Kniga . Nqma6 nujda ot neq

Имаш нужда от хубави книги, за да научиш Photoshop. Uroci.net SUX! Ефтини трикове и нищо повече.

Автора, можеш ли да работиш с торенти?

Bisollini
09-24-2006, 22:43
Za kakfo ti e Taq Kniga . Nqma6 nujda ot neq

Имаш нужда от хубави книги, за да научиш Photoshop. Uroci.net SUX! Ефтини трикове и нищо повече.

Автора, можеш ли да работиш с торенти?Pokrai teq Uroci ako si malko po akul Moje i da razbere6 da pravi6 i drugi ne6ta

WILD__BOY
09-25-2006, 07:57
Za kakfo ti e Taq Kniga . Nqma6 nujda ot neq

Имаш нужда от хубави книги, за да научиш Photoshop. Uroci.net SUX! Ефтини трикове и нищо повече.

Автора, можеш ли да работиш с торенти?Pokrai teq Uroci ako si malko po akul Moje i da razbere6 da pravi6 i drugi ne6ta

Разбира се, че може. Въпроса е, че в истинка скнига за каквото и да е било няма да те учат на разни трикове, а как и за какво да ползваш каквото учиш. Как да го използвш оптимално добре и така...

botman
09-25-2006, 14:48
Za kakfo ti e Taq Kniga . Nqma6 nujda ot neq

Имаш нужда от хубави книги, за да научиш Photoshop. Uroci.net SUX! Ефтини трикове и нищо повече.

Автора, можеш ли да работиш с торенти?estestveno ama nali knigite da sa na BG ezik 4e ne mi se prevejda :-D

Forslor
09-25-2006, 18:38
КЛИКАЙ ТУКА (http://youtube.com/results?search_query=photoshop&search=Search)
Ама колкото искате и каквито поискате ВИЗУАЛНО представени уроци.[/url]

Operator
09-26-2006, 08:37
Ami tova e nay dobroto v BG

http://www.photoshop-bg.com/

WILD__BOY
09-26-2006, 19:56
Za kakfo ti e Taq Kniga . Nqma6 nujda ot neq

Имаш нужда от хубави книги, за да научиш Photoshop. Uroci.net SUX! Ефтини трикове и нищо повече.

Автора, можеш ли да работиш с торенти?estestveno ama nali knigite da sa na BG ezik 4e ne mi se prevejda :-D

На български книги в нета не съм виждал, но скивай тука:
http://torrents.linkos.bg/details.php?id=21790 (само първата книга ти трябва)

goxt
10-08-2006, 19:59
WILD__BOY: mega hiper smeshen si. Pich, a i nishto ne ti dava praboto da kritikuvash ili da kazvash che nechiq rabota ne strauva kato samiq ti ne si na nivo. Kakto se kazva v starite pogovorki ... gledai purvo sebe si i ostavi horata sami da precenqvat koi i kolko struva.

WILD__BOY
10-08-2006, 20:27
WILD__BOY: mega hiper smeshen si. Pich, a i nishto ne ti dava praboto da kritikuvash ili da kazvash che nechiq rabota ne strauva kato samiq ti ne si na nivo. Kakto se kazva v starite pogovorki ... gledai purvo sebe si i ostavi horata sami da precenqvat koi i kolko struva.

Я да ти чуя аргументите!