PDA

View Full Version : Пърхот, и то от месеци :(



ratbox
09-23-2006, 23:08
Здравейте на всички! Тормози ме един проблем. Имам пърхот от няколко месеца. Ето и малко инфо за мене: на 14 години съм и както си става ясно - в пубертета съм. Искам да попитам как мога да се отърва от пърхота и този пърхот от къде се взе, от пубертета ли? Моля да ми отговорите на въпросите. Благодаря ви много. :)

GLeZoRanA
09-23-2006, 23:15
Vichi Синият си вземи

The`G_i_r_l
09-23-2006, 23:27
Има един шампоан - катранен...с доста неприятна миризма е ,но помага...преди и аз имах пърхут и си го бях купила.Използвах го когато не бях на у-ще и след него си изплаквах косата с друг шампоан :mrgreen:

09-23-2006, 23:47
blagodarq i dano pomogne, che mnogo skonfuzno mi stava kato mi padne malko pyrhot po drehata. :|

BLOOD_SUCKER
09-24-2006, 09:54
izklu4itelno izpitana recepta e izpolzvaneto na SEBORAL ILI SEBORAL FORTE.kupi si edin ot dvata losiona na cena mejdu 1;50 - 2 lv. vtriva se v korenite na kosata vseki put sled kato si izmie glavata i posle ne se izplakva...mnogo e efikasno...probvai.to e to4no protiv mazen purhut

fgdfgfd
09-24-2006, 15:06
izklu4itelno izpitana recepta e izpolzvaneto na SEBORAL ILI SEBORAL FORTE.kupi si edin ot dvata losiona na cena mejdu 1;50 - 2 lv. vtriva se v korenite na kosata vseki put sled kato si izmie glavata i posle ne se izplakva...mnogo e efikasno...probvai.to e to4no protiv mazen purhut

az pyk moga da ti kaja 4e seborala e pylna izmislica, na men ne mi pomogna

siXt_senSe
09-24-2006, 15:26
Може повечко пари да дадеш,ама Низорал помага.Може да минеш дори на по-тънко.Вземаш си хапченца Низорал и ди стриваш в неутрален бебешки шампоан(най-добре Джонсънс Бейби)Щом свърши си купи друг шампоан и после като тябва пак повтори с Низорала(хапченца или шампоанчето)

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-24-2006, 15:35
Може повечко пари да дадеш,ама Низорал помага.Може да минеш дори на по-тънко.Вземаш си хапченца Низорал и ди стриваш в неутрален бебешки шампоан(най-добре Джонсънс Бейби)Щом свърши си купи друг шампоан и после като тябва пак повтори с Низорала(хапченца или шампоанчето)

az ssum go polzvala naistina pomaga..