PDA

View Full Version : Dali



09-24-2006, 00:44
Mn haresvam edno momi4e tq e v moq klas ot 2 godini parvata godina se upoznavahme i prosto be6e super kam kraq na godinata po4ti po cql den sedqh me zaedno na edin 4in tq lije6e varhu mene i si govorihe za kakvo li ne posle doide lqtoto i se razdelihme za cqlo lqto kato si govorihme po skype ot vreme na vreme 6toto bqh na rabota i nqmah mn vreme i sega kogato zapo4na otnovo godinata pak se vidqhme i sis4ko e po4ti kato minalata godina no sme malko po u4ojdeni vsa6tnost az se opitvam pak da se spriqtelq s neq no sqka6 ne stava naprimer tq otiva na prozorcite zada govori s prqtelktie si az minavam ot tam i te me vikat pri tqh i strannoto e 4e kakto si govorim i edna ot neinite priqtelki izvednaj stana do men pregarna me i me hvana za raka kato me darje6e az vidqh 4e momi4eto koeto haresval zabelqza tova i se opitah da si mahna rakata leko da ne ubudq drugoto momi4e no ostataka ot denq tq prosto me otbqgva6e na drugiq den otivam i kakto varvq po koridora drugo momi4e idva do men pregra6ta me i me celuva :| to4no pred neq i tq sqka6 se qdosva na mene az ne iskam da se karam s nikoj no tva po4va da mi pisva a kogato sme 2mata se razbirame za si4ko prosto az q bazikam tq me bazika i si4ko si e super govorime si seriozno i tn oba4e tq mi be6e kazala minalata godina 4e mn q kefq dokato sedqhme na edna peika i 2 min sled tova mi kaza no samo kato priqtel
nz prosto 4udq se dali i tq izpitva ne6to ili prosto i e priqtno da si govorim
#-o milq daite nqkakvi predpolojeniq apak mene prosto me e sram da i predloja 6toto si4ko 6e se razvali ako i predloja nqma moim se pogledneme v o4ite ot togava ](*,)
daite savet

IKisseDAGirL
09-24-2006, 10:00
eхее ти си бил голям пич бе..щом ей така си те целуват разни момичета по коридорите.. ;-) :mrgreen:

най-добре говори с нея и я питай директно какво очаква от теб - дали всичко е на приятелска основа или пък има и още нещо
няма нужда да се тормозиш с въпроси,просто е време да си изясните всичко :wink: в противен случай рискуваш отношенията ви още да се влошат

DeSsY`
09-24-2006, 10:42
Обясни и какво е станало, за "приятелката" й, която е тръгнала да целува. А ако тази приятелка отново тръгне да ти налита, не се притеснявай, а просто я отблъсни и й кажи, че не ти е приятно и да те остави на мира. Също кажи на момичето колко много държиш на нея, какво означава тя за теб, Успех! :))

iiirish
09-24-2006, 13:29
момичето определено те харесва (или поне така съдя по твоите думи). недей пропилява шанса си за една толкова хубава връзка.
по твоя преценка реши как ще действаш, но според мен най-правилното (макар и рисковано) е да говориш директно с нея. кажи й за чувствата си! съмявам се тя да те отблъсне... ;)

mon4eto
09-24-2006, 16:01
Pogovorete i si izqsnete chuvstvata :lol:

TraPPed
09-24-2006, 16:05
Az mislq 4e 6tom priqtelkite i pravqt takiva ne6ta zna4i podozirat 4e tq ima nqkakvi simpatii kum teb,am deistvai kaji i kakvo 4uvstva6.

Angel_eyes
09-24-2006, 16:07
Охо..плейбой (не се обиждай) :mrgreen:



Емии харесва те...ама яко ревнува,личи по това което казваш (и после момичетата не сме били скици :mrgreen: )Явно се притеснява да ти признае,че те харесва,Но не само като приятел а като нещо повече.Всичко е в твоите ръце...подразбирам,че си харесвано момче,тъй че вземи поговори с нея но деликатно,без да и предлагаш а просто и сподели какво изпитваш за да не стане конфузно по-натам...Друго не се сещам какво да ти кажа освен Късмет :wink:

Krem4eto
09-26-2006, 13:31
Mn haresvam edno momi4e tq e v moq klas ot 2 godini parvata godina se upoznavahme i prosto be6e super kam kraq na godinata po4ti po cql den sedqh me zaedno na edin 4in tq lije6e varhu mene i si govorihe za kakvo li ne posle doide lqtoto i se razdelihme za cqlo lqto kato si govorihme po skype ot vreme na vreme 6toto bqh na rabota i nqmah mn vreme i sega kogato zapo4na otnovo godinata pak se vidqhme i sis4ko e po4ti kato minalata godina no sme malko po u4ojdeni vsa6tnost az se opitvam pak da se spriqtelq s neq no sqka6 ne stava naprimer tq otiva na prozorcite zada govori s prqtelktie si az minavam ot tam i te me vikat pri tqh i strannoto e 4e kakto si govorim i edna ot neinite priqtelki izvednaj stana do men pregarna me i me hvana za raka kato me darje6e az vidqh 4e momi4eto koeto haresval zabelqza tova i se opitah da si mahna rakata leko da ne ubudq drugoto momi4e no ostataka ot denq tq prosto me otbqgva6e na drugiq den otivam i kakto varvq po koridora drugo momi4e idva do men pregra6ta me i me celuva :| to4no pred neq i tq sqka6 se qdosva na mene az ne iskam da se karam s nikoj no tva po4va da mi pisva a kogato sme 2mata se razbirame za si4ko prosto az q bazikam tq me bazika i si4ko si e super govorime si seriozno i tn oba4e tq mi be6e kazala minalata godina 4e mn q kefq dokato sedqhme na edna peika i 2 min sled tova mi kaza no samo kato priqtel
nz prosto 4udq se dali i tq izpitva ne6to ili prosto i e priqtno da si govorim
#-o milq daite nqkakvi predpolojeniq apak mene prosto me e sram da i predloja 6toto si4ko 6e se razvali ako i predloja nqma moim se pogledneme v o4ite ot togava ](*,)
daite savet

Човече , ти не си ли се замислял,че когато ти е казала,че много я кефиш е очаквала и ти да и отвърнеш?!И като не си и казал нищо тя е допълнила,че само като приятел...Тя те харесва!По всичко,което казваш...И все пак живее се един живот,защо да не пробваш!Щом се разбирате , значи ще си поговорите,че дори и да скъсате ще сте си френдове!!!И все пак както решиш!!!