PDA

View Full Version : Момичета, колко пъти сте удряли момче? Има ли потърпевши?



WILD__BOY
09-24-2006, 09:49
Момичета, колко пъти сте удряли момче? Споделете интересни случеи и какво най-често ви провокира.
Има ли потърпевши от нападения на момичета? С какво ги подразнихте толкова, че ви удариха?

Темата ми е провокира от http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=56547

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

CrazyWitch
09-24-2006, 10:16
Плюс това има и правописни грешки...

Бе не критикувай ми направо отговаряй.

Еми последния път.. приятеля ми като беше в нас както си лежахме .. аз го удрям (на бзк) и той си го връща (понеже аз съм .. дива и все го удрям.. пък и какво съм виновна, че не му действат рефлексите).
Ем .. така на връщанка взехме, че се потупахме.. После и двамата се оплагваме от главобол :)
Ем ... така де. Иначе не съм удряла момче с ... ярост, бяс.
Всичките ми удари са били някак.. на майтап макар да боли. :roll: 8-[
Много пъти ми се е цупил за това, ама то направо си ми идва от вътре да еВа.

SweeT_PussycaT
09-24-2006, 10:47
да имам мн такива аз често удрям момчета веднъж един мой съученик ме изнерви и така го ударих по врата че пръстите и дланта ми се отбелязаха когато бях на около 6-7 имах 1 съседче с което много се дразнех и реших да го сплаша с едно гумено топче :D само дето топчето се удари в носа му и потече кръв :D като цяло имам много такива случки и винаги пада голям смях поне за мен и околните :-) по принцип ги удрям като ме дразнят

Бръмче
09-24-2006, 10:56
И аз съм удряла съученик, даже двама...
Първия път беше в 3 клас и в такава ярост бях изпаднала, че трябваше да ме хванат. После той се разрева и каза на учителката, която пък реши че си е заслужил тупаника :roll:
Втория път - вече малко по-голяма, едно момче ми каза че съм курва и го зашлевих, след което той ми посегна и другите момчета от класа го набиха... :::

krem4et0
09-24-2006, 11:13
Едно време много се биехме със сучевиците ми(бившите).Просто се дракахме за всичко и си разменяхме чанта в гърба,ритник по прасецът или юмрук в коремът.не съм посягала на момче от 3 години някъде.Изключвам само,ако гаджето ме ядоса,че му вдигам заплашително ръка.Не го удрям!!!!

ProstoAz
09-24-2006, 11:14
Не помня да съм удряла момче...
Освен брат ми разбира се, но това са си семейни скандали. :lol:

priti_kiti
09-24-2006, 11:24
хаха Боже,редовно си налагам моите момчета-олигофрени..

miminia
09-24-2006, 11:32
Ot purvi klas se zapo4na. Mom4etata mn se zaka4aha i postoqno gi bieh gorkite!A momi4eta :lol: lele bila sum se sus suo4eni4kite mi kato se hvaneme za kosite i gledai kvo stava i shamari sme si bili!Preedi nqkolko dena odarih nqkolko mom4eta ot moq klas stoto mn me draznat samo mi lazat po nervite!A neshto po seriozno ne e imalo osven shamari i ritnici.

IdontGiveaFuck
09-24-2006, 11:34
Найтчу....успех си пожелавам :smt005 :D

Аз съм удряла момче,след като той ме удари....И направо изключих и му скочих :smt005

Boot*
09-24-2006, 11:34
хаха Боже,редовно си налагам моите момчета-олигофрени..
+1

Райдъре, жалко, че само с желанието си остава. Мекекек. Всички момчета трябва да получат един здрав бой и да се дадат в жертва на моето у(о?!)сърършенстване в бойните изкуства. :mrgreen:

/wan`a`doo/
09-24-2006, 11:39
Ами два пъти сме си разменяли с момчета тупалки :lol: Мен разбира се ме болеше повече, ама бях много бясна. Един път съм удряла няколко шамара подред на най-добрия ми приятел и той накрая ми вика, ако още един път ме удариш еди кво-си... нещо ме заплаши и аз се отказах. И най-наскоро на един идиот му вкарах няколко ритника, а той не смееше да ми отговори, защото беше предупреден и ми взе шапката :lol: А, и един път почнах да налагам с чукове баща ми, защото пак бях едски бясна, а той ми се изсмя :lol:

sladoled
09-24-2006, 11:48
Все едно по какъв повод, но да удариш някого си е агресивно поведение. То повече подхожда на мъжете, във връзка с ловните им инстинкти и набавянето на храна, защитата на дома и семейството и др. заложени от природата мъжки функции.Но жена да бие мъж :smt011 :smt011 :smt011Доста е рисковано, защото ако посегнеш на мъж, той "отключва" по-горе изредените от мен заложени инстинкти и края става трудно предвидим.
В повечето случаи на насилие от страна на мъжете върху жени е провокиране на споменатите инстинкти.Разбира се, изключвам психическите отклонения. :smt018

white_chik
09-24-2006, 11:48
Удрям момче всеки ден,защото в класа ми има един субект,който ме изкарва извън равновесие и въпреки това ми е приятел,но го удрям е така на шега.Иначе никога не съм удряла момче,защото примерно ми е изневерил или нещо такова :-k

AliceSw
09-24-2006, 11:53
ами те пове4ето мъже си имат нужда от превъзпитание, добре 4е фр не ми се ядосват кат ги удрям 4е ......... :-D
а за провокоция най-4есто 4увам - ти си моми4е даже и да ме удари6 не мои6 кат хората или моми4етата не могат да праят пого :evil:

/wan`a`doo/
09-24-2006, 11:54
Доста е рисковано, защото ако посегнеш на мъж, той "отключва" по-горе изредените от мен заложени инстинкти и края става трудно предвидим.
Даааам...аз не съм предвиждала разбития ми нос :lol:

moonbeam
09-24-2006, 12:01
mislq 4e be6e v 7 klas,edin ot klasa me iznervi i pomnq,4e be6e zimata bqh s edni tejki kubinki i taka go ritnah v ustata,4e mu izhvur4a zuba, 8-[ :-D ina4e skoro ne pomnq da sum pravila takiva ne6ta O:)

ELiTyYy
09-24-2006, 13:01
хаха Боже,редовно си налагам моите момчета-олигофрени..
Много ясно че ще ги бием като са прости!! :smt021 :smt065 :smt064 :smt075 :smt072

i'm so excited!
09-24-2006, 13:28
мен пък редовно някакви момичета ме млатят...
шамари, тупаници, шутове с кубинките в болни места...

необоснована агресия предизвикана от моите принципи, че никога няма да ударя момиче... :cry:


ЖЕНИТЕ СА ЗЛИ!!! нон-стоп тормоз :smt010
:oops: emi...

midian
09-24-2006, 13:55
mislq 4e be6e v 7 klas,edin ot klasa me iznervi i pomnq,4e be6e zimata bqh s edni tejki kubinki i taka go ritnah v ustata,4e mu izhvur4a zuba, 8-[ :-D ina4e skoro ne pomnq da sum pravila takiva ne6ta O:)Уау :shock: С кубинка през устата...тоз тряа много да те е ядосал.
Аз обикновено като ме изнервят ритам по краката или бия шамари или с юмрук в гърба,един път съм удряла юмрук в лицето.

Swinkenhoffer
09-24-2006, 13:59
само веднъж съм удряла момче сериозно... беше някъв досадник и след време ми писна, та го зашлевих. после за малко да ме блъсне тролей :lol:

всичко се връщааа... :::

Th3WildAng3l
09-24-2006, 14:19
Ами да .. случвало се е. Веднъж ударих едно момче, защото каза че съм лесна или нещо такова. После се скъса да ми се извинява.
С един съученик се зарибявахме .. и не знам точно какво стана, но накрая седяхме един срещу друг и си удряхме леки шамарчета.

Jamalska
09-24-2006, 14:41
Еми принципно се налагам честичко с който дойде...Ей тъй за некфи дребни ебавки и конментари ама си боли...;)
Последния път когато ударих момче със злоба беше на едно парти.Той редовно ме ядосва и тогава просто не издържах и го ударих с юмрук в гърба без да съобразя,че скоро си беше чупил ключица...
Иначе в 7кл имах един съученик дет ми приличаше на гей и си го налагах редовно...веднъж за малко да му счупя главата в една врата,той се разрева...по-скоро от срам и реши,че ще ми го връща...ама нещо не се получи...

playful_baby
09-24-2006, 14:43
mmm mnogo pati mi se e slu4valo da udrqm mom4e no v pove4eto slu4ai e na 6ega i te ne se oplakvat! :lol: no kogato me iznervqt mnogo :smt021 :smt005

GLeZoRanA
09-24-2006, 15:55
Хех до 10ти клас много често ми се случваше (сега съм 11ти и вече не ми се налага :mrgreen: ) да бия момчетата .. Потърпевши винаги има :) . В 9ти клас си спомням имахме час по психология и локига и един кретен седеше зад мене и нещо не дръпна за косата и само ме тормозеше през целия час и аз накрая пощурях (че нали съм малко диваче) станах и го преобърнах от стола и той си фрасна леко главата в другия стол от тогава не смее да ме закачи :mrgreen: Друг път като видя някой да тормози някоя саученичка, има една от моя клас дето я пазех много че опищяваше цялото даскало(леле каква загуба на време ,тряяше да я оставя)та и заради нея съм удряла момчета... Бе причина ако искам винаги мога да си намеря :) стига да имам желание :) е вече нямам :) но ако видя момче да удари момиче леле горко му :) (зависи вече кое е момичето де :lol: ) Даже ми викаха побойничка по едно време :( щото не си поплювах .. и не ме инт дали съм в час или не :( Е поне вече се укротих и не съм чак такова дете :)

Eleonora
09-24-2006, 16:47
Да, често ми се случва.Особено със съучениците ми.Примерно оня ден ударих в кенефа еднин съученик, защото искаше да ме ебне :lol: Такъф шемар му забих, че чак се чу ПЛАСС :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-24-2006, 16:50
mm tova lqto udarih shamar na gadjeto na edna poznata.. i toi me ritna :lol: sled tova ... gledahme se na kruv prosto ne mojehme da se traem ina4e v daskalo nqkak leko da udarq nqkoi(na shega) i nashte mom4eta ne otvrushtat pone nqmam spomen nqkoi ot tqh da me e dokosval 8-[

drawers
09-24-2006, 16:52
Хаха, непрекъснато си бия гаджето... и май не само него...

fti4ka
09-24-2006, 18:08
наскоро ударих гаджето на приятелката ми и той ме оскуба.. дееби у педерастчето...

fake
09-24-2006, 19:16
Примерно оня ден ударих в кенефа еднин съученик, защото искаше да ме ебне :lol:
:smt017 ](*,) ](*,) не ти е лесно...


по темата..случвало се е, аз съм някфа бойна по принцип и само си търся белята... с последното ми гадже като късахме, го замерях със захарчета(в лицето с всичка сила) и го спънах(мноо злобно щеше да падне..)...и в детската градина пребих един щото си изсипа наядената торта в мойта чиния...иначе ако нещо стане и виждам, че няма да имам особен успех с боя - ритам в топките и бягам :smt017 знам, че е гадно и всички мъже мноу ми се възмущават, ама ебати-някой да тръгне да ме изнасилва примерно и аз кфо да седя и да гледам ли

Jessika_MG
09-24-2006, 19:18
От каде да знам, не ги броя. Май наскоро никой не съм налагала :roll:

girl_from_your_dreams
09-24-2006, 20:34
Ми не съм ги броила ама по принцип не ги бия :Р

ErinEverly
09-24-2006, 21:03
Единия път имаше един гей, който се праише на много интересен и се получи ритник в коляното.

Най-много пъти съм удряла едно момче от нашия клас. Хич не ме кефеше и си ядеше боя доста честичко. Но мина една година и премина периода на опознаване :lol:

Иначе доста се бия, но с една приятелКа. Незнам дали се брои. Просто сме доста брутални - то не са зъби, не са нокти, не са ритници, но тва щото се обичаме :lol:

648541
09-24-2006, 21:35
mn puti sum udralq mom4e osobenno v 7 klas si smazvah za6toto gi be6e udaril hormona i samo me opipvaha ama gi mlateh kato za svetovno a edin go bqh ritnala s ostri obuvki v kraka...nz kvi sa bili posledstviqta....sinka sigurno :roll: :lol:

/wan`a`doo/
09-24-2006, 21:40
Доста е рисковано, защото ако посегнеш на мъж, той "отключва" по-горе изредените от мен заложени инстинкти и края става трудно предвидим.
Даааам...аз не съм предвиждала разбития ми нос :lol:

да удари момиче и да му разбие носа??? :shock:
Еми аз не си бях и помисляла за такова нещо, ама всякви ги има :smt017 :lol:

sherry
09-24-2006, 22:05
Удряла съм леко приятеля си, когато сме се шегували, когато сме се били на базик... Тогав аи плесница му зашлевявам, но много си меря силата, не бих си позволила да го нараня, бих се чувствала ужасно после...Много пъти сме се карали, чувствала съм се ужасно, искало ми се е да го ударя, но не съм го правила, пак защото го обичам и въпреки всичко, не искам да го боли...Но може и да го направя някой ден, ако много ме нарани, може и да спра да се контролирам. Иначе съм против тея удари...но случва се да си изтървеш нервите..

IKisseDAGirL
09-25-2006, 12:51
случвало се е доста често, обаче само на шега 8)
за някъв по-сериозен шамар, който да съм нанесла, не се сещам :P

drawers
09-25-2006, 18:00
Днес набих около 20 шамара. Да не забравяме, че излизам след малко, така че още толкова...

Nen0RmalniK
09-27-2006, 10:22
az na edna i razbrah parolata v skype i vleznah i po4nah da i ebavam userite posle i dropih kanala v mIRC i iztrih profila v sladur kakto i edin sait v dir.bg .. i posle kato izlqzoh navan 5-6 neini priqtelki me zagoniha da me biqt ... ama ne mojeha :D

GLeZoRanA
09-27-2006, 12:00
смали си аватара бе хаха о това има голяма връзка с темата :)

brain_stew
09-27-2006, 12:55
Ааааххх!Потъвам в спомени!Когато бях млада и невинна много обичах да се закачам с батковците!Те си мислеха че щом съм 11 годишн келеш не мога да ги набия...но всички се залъгваха! :twisted: Не мога да се похваля че съм бияч някъв тука, ама умея да боравя с ръцете и краката!Много обичам да се бия с татко!С него като почнем да се биеме не е истина какво става у нас.Майка много обича да ни наблюдава...
Много обичам да ритам някого с кубинките!Просто за кеф...Но момче ядоса ли ме, може и да си го отнесе, макар че напоследък се въздържам...може би помъдрявам. :lol: Но не знам защо не обичам да се бия с момичета!Особено с едно наречено scissorhand! 8-[

one_touch
09-27-2006, 14:08
mi kato malko dosta sym se bila i to predimno s mom4eta.nali znaete 4e po princip kato malki te ni sa vragove dokato ne pootrasnem i ne gi vyzpriemem kato sexualni obekti i te nas :) . predimno za super prostotii sa stavali boi6tata.vednyj daje si spomnqm 4e stana za6toto go bqh spynala :::

In4iTu_
09-27-2006, 15:41
О, да много често ми се случва...Последният случай, за който си спомням е когато ударих един приятел. Лежахме си ние на леглото, аз си слушам музика на телефона му, той нещо ми каза, аз помислих, че ме е напсувал и го ударих много здраво в корема после всички ми се караха, че съм го набила без причина... :mrgreen:

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-27-2006, 16:31
sega kato se zamislq .. temata ne trqbva li da e "mom4eta kolko puti ste udrqli momi4e..." :smt017 :smt016

Sarabi
09-27-2006, 20:18
Ами до сега съм удряла май само 5-6 момчета,ама това беше отдавна,когато не знаех,че те са по-слабия пол :lol: Сега не бия момчета.
Иначе онова беше когато съм била 2-3 клас и ми се отваряха някакви "печени" от моя клас :lol: И естествено,че имаше потърпевши.Аз като хвана да бия някой не го оставям докато не ми се разреве в краката :twisted:

titin4eto
09-28-2006, 12:45
Ние с брат ми много се биехме (като бяхме малки)... но това са семейни скандали. Иначе съм ударила само едно момче, което ме спъна. Ма ей така!!! С него въоще не се познаваме; седя си аз кротко и си говоря и изведнъж онова лапе се плъзга по земята и ме събаря! Направо озверях и му бих един силен шамар... Исках още да го шамаросам, ма то избяга. Иначе не се бия с момчета, защото ме е страх да не им направя нещо-като се разгневя не си знам силите :lol:

midnight...
09-28-2006, 13:56
само аз ли не съм удряла момчета :lol: брееех абе аз съм супер спокоен човек и много трудно някой би ме ядосал в степен такава, че да фрасна въпросния индивид :mrgreen:

BeBencEto
09-28-2006, 15:03
o ami...redovno si gi bieh momchetata v stariq klas...ama to po skoro beshe na shega....nikoga ne sa me izkarvali ot ravnovesie...a inache gledam da boravq s dumichki :mrgreen:

thirteen
09-30-2006, 09:51
О при мен всичко се започна от много малка!Като бях на 4 умъртвих един зъб на брат ми с лакът!
В първи клас спънах едно момче и си спука главата!
В същата година едно момче ме замери с триъгълник в главата и аз за първи път ударих с тукат в живота си,след което му текна кръв от носа.
Е такива работи.Сега нямам нищо общо с тогава :lol: , ама си скачам като ме дразнят!Или на шега още си хапя,драскам...
Иначе бях мила първокласничка,няма спор :mrgreen:

Dharma
09-30-2006, 10:38
heh kato bqh po-malka dosta se posdurpvhme s mom4etata ot klasa :lol: principno sum mnogo diva...
Oh kak mojah da zabravq... minalata godina s 1 suy4enik taka qko se sdurpahme 4e miliq mi toi zabravi na koi svqt e... poneje be6e mnogo debel i super agresiven dosta trudno se spravih s nego, ama noktite i 6amarite pomognaha dosta. Ponqkoga tova e na4ina da im vduhne6 respekt... :smt019

10-02-2006, 21:41
S nokti i 6amari 6te mi vdahne6 respek na kukovo lqto, kakto i na poive4eto mom4eta. Po-dobre ne se ebavaite s na6iq pol za6toto tova e vse edno da darpa6 dqvola za opa6kata...

guAMaHT
10-03-2006, 10:15
преди 2-3 години един мои съученик ме ядоса понеже си бъркаше в носа и си вадеше суполите и ми ги тикаше пред очите щото знаеше ,че съм мн гнуслива и ще повърна у му забих пергела в ръката на дланта и после ме водиха при педагогическия ама иначе той са опрай само една малко дупка му беше станала :smt011