PDA

View Full Version : Не издържам вече



RoSsY88
09-24-2006, 08:50
казват,че времето лекува...е при мен не стана нещо такова...просто искам да споделя....страшно имам нужда да си излея болката макар от месеци да не съм писала в форума...е вече знам какво е любовта...да палчеш по цели нощи за нещо което вече даже не се сеща за теб,да обичаш някого,който никога няма да е твой,да прекарваш дните си в страдание,да изгубиш усмивката си и да се отдадеш само на най-добрите си приятели и на учението...Всички казват,че го обичам истински макар да мина прекалено мн време от както ме заряза и да искам да е щастлив дори и с друга.Сега му гледам ник-а в чата,че е мн влюбен...мн ме заболя,но важното е той да е добер...Не знам защо не мога да го забравя и такива проблеми си направих последната година,че стана мн гадно...Този,който обичам ме заряза преди година и няколко месце,бяхме заедно едва 5 месеца...можи би щяхме да сме мн повече ако не бях толкова малка и наще не ме пускаха по касно от 9 часа вечер навън бях на 16,страх ме беше да ги лажя пък и не даваха да имам гадже и така виждахме се рядко за час-два...Знаех,че мн ме обича,но уви приятелите му ме мразиха в чата...Май не ме одобряваха,докато не се запознаха с мен на живо...Гадно стана,започнаха даме свалят и двамата и зад гърба на най-добрия си приятел,а аз си мълчах,защото знаех че ако кажя на гаджето си,че ме свалят те ще изкарат мен виновна...Едния май се влюби в мен и до ден днешен ми се сваля макар тотално да съм го изрязала... и така те му наговориха хиляди глупости за мен,той повярва заряза ме и до нде днешен вярва на тях...Бях с много момчета с него(не за секс е просто кафета даже няамше и целувки).Да кажем,че живота ми беше ад...опитах няколко пъти да му обясня,но беше мн наранен и не ми повярва....от месеци нищо не съм опитвала да наоправя...стоя настрани и му се радвам....в редките случаи когато се засичаме по улицата си казвам "баси колко готин е станал"...Ся съм с ново гадже вече май 4-5 дена ходим,но всичко сякаш е на басик при нас и не вярвам н да издаржим щот на мен ми пречи на учението а вече съм кандидат студенка и няма на каде се спуквам от учене...Проблема ми е че още съм луда по бившия си и вместо с времето любовта ми към него да намалее или изчезне тя се усили...От 3 месецане съм го виждала...от различни градове сме(макар разтоянието между тях да е само 1 км)Не нзам какво да правя,как да го забравя,как да накарам сърцето ми да спре да плаче за него...Всички казват,че съм страхотен човек и рано или късно ще осазане грешката си...разбрах,че е съжалил,че ме е зарязал...Може би всичко дет искам на този живот е отново да съм снего,щот го опознах истински и знам,че е страхотен човек и наситина завиждам на тази щастливка в която е влюбен сега.На всичкото отгоре на-добрия ми приятел,който ми помогна по лека да преживея тази раздяла се влюби в мен,когато му отговорих на чуствата му(макар да е невъзможно нещо между нас щот е от Петрич,а аз от Велико Търново) той започна да се сваля с друга и мен ме заболя и преди няколко дена му казах да забрави за мен.Писна ми да си играят с мен и да ми вартят интриги мъжете...Ох извинявайте,че ви занимавам с глупости,но просто имах нужда да споделя с някого :smt010

miloto_girl_4e
09-24-2006, 09:09
Миличка, знаеш мнениено ми по въпроса, знаеш, че малко или много и при мен има момче, което обичам както ти обичаш твоят бивш...
Знаеш, че и аз се опитвам да го забравя, че излизам с други момчета, ходя с други(до секс не се е стигало, просто, защото правя секс, ако наистина обичам момчето), казвам ти го това, за да знаеш, че не си сама, че има и други момичета, които страдат като теб ... Едни го преживяват по-лесно и по-бързо намират половинка, която да ги допълва, други са по-чувствителни, преживяват го по-бавно, не им се случва да си намерят нормално момче, което да заобичат и това ги отчайва още повече, защото изпадат в заблудата, че БИВШИЯТ е единствен, да, така е, той е единствен и уникален, но определено не е най-добрият... миличка, това, което ти се случва, не те убива, а те прави по-силна, подготвя те за напред, приеми това не като наказание, а като опит, който трупаш, опит, който ще ти бъде от помощ за напред.. Да, обичала си го, да, била си щастлива с него 5 месеца, но време е да продължиш, време е да потърсиш истинската ти половинка, момчето, което не би си играло така с теб, не би се се влияело толкова от приятелите..
Успех, миличкаааа :!: :!: :!: :smt008 :smt008 :smt008

dumbo_s
09-24-2006, 09:11
Еми бях така с момиче единствено решение поне като момче си мисля,че е да отидеш на диско да се напиеш до препадак да се легнеш с момиче/момче в твоя случай.И малко ще видиш няма да ти е чак толкова гадно.Тва обаче го направих първатеа вечер. 8)

Dr. Kazimbutt
09-24-2006, 09:48
С това самонавиване ще свършиш в лудницата. Спри да си втълпяваш, че го обичаш много и че никога няма да го забравиш. Трябва да направиш така, че с този човек да не се засичате повече, тоест не трябва ходиш по местата, където той се мотае. Ако се занимаваш с някакво изкуство, сега е идеалният момент да отделиш повече време за това. Същото и важи и за ученето. Редувай двете занимания и в един момент ще разбереш, че онзи човек се е превърнал в просто блед спомен, че си го забравила... Животът продължава, въпреки мизериите, които се случват. Затова се стегни и спри да се самосъжаляваш. Успех!

П.П. dumbo_s, твоята постъпка е идиотска.

tajnata_leidi
09-24-2006, 10:30
v4era bqh po sa6tiq na4in.toi me zarqza(vapreki 4e posle se sabrahme pak)dokato za pla4eh za nego i daje se bqh pisala v 4ata s edni stra6ni i nickove,napravo bqh gotova da se samoubiq,za6toto go obi4am i bih napravila vs za nego. vsi4kite mi priqtli kazvaha 4e ne e dinstven no za men e.az go obi4am mnogo a toi vqrva na nqkakvi izmisleni ne6ta deto sa mu gi kazalai pritqtelite mu(daje mi se struav 4e vapreki 4e se sabrahme toi sve o6te vqrva v tqh)kato si pomislih kak moji da stoq i da go gledam v 4ata vliuben v druga mi stana mn zle i se radvam 4e se saglasi ad se saberem i da opitame otnovo.
az vqrvam 4e i ti 6te uspee6,za6toto rano ili kasno 6te osaznae kakva golqma gre6ka e napravil.

09-24-2006, 10:33
мила,аз в момента съм поставена пред същия проблем-как да го забравя,или по-скоро как да престана да го обичам:)мен ме заряза не защото някой нещо му е говорил,а защото(както се оказа)е пълен страхливец.тъжна работа,все пак говорим за мъц на 20 години..все 1 де..мн време бяхме заедно,адски мн държа на него и го обичам,само че то насила хубост не става.оставих го да си троши главата и сега само гледам и се смея..лека полека нещата наистина почнаха да избледняват,само че аз имам 1 значително предимство пред теб - аз заминавам,тъй че няма да ми се налага да го вижам вс ден,или през ден,или през седмица....абе ясно ти е нали? :-D
доктор...къв беше там...момент да копи и пейст......Dr. Kazimbutt...а така,та той е мн прав човека-ограничавай си контактите с въпросното момче,пък и повярвай ми-сега като седнеш да учиш за избити хич и няма да се сещаш за него.
а и това,да отидеш в някоя дискотека,да се нальокаш и да праснеш някого после ще е най-голямата простотия,която можеш да направиш..нито ще му го върнеш по някакъв начин,нито ще се почувстваш по-добре...най-хуу вземи ч бутилка и се наквасете с някоя приятелка у вас,изплачи си всичко и на др денще видиш,че ще ти е олекнало.успех! :-D

ABSOLUTme
09-24-2006, 10:35
гостът горе с дебилния пост бях аз :-D

Nightmare
09-24-2006, 10:56
На всеки чoвек му се налага да забравя някого в даден момент от живота. И това е неизбежно. Няма как да се предпазим от любовта и от болката. Те са част от ежедневието. Просто трябва да ги игнорираме, да ги оставим да избледнеят с времето. Колко време е нужно никой не може да каже. Понякога месеци, понякога години. Но винаги остава една поука от случилото се, която да служи да утешение.

Sunny_stz
09-24-2006, 12:40
Миличка, знаеш мнениено ми по въпроса, знаеш, че малко или много и при мен има момче, което обичам както ти обичаш твоят бивш...
Знаеш, че и аз се опитвам да го забравя, че излизам с други момчета, ходя с други(до секс не се е стигало, просто, защото правя секс, ако наистина обичам момчето), казвам ти го това, за да знаеш, че не си сама, че има и други момичета, които страдат като теб ... Едни го преживяват по-лесно и по-бързо намират половинка, която да ги допълва, други са по-чувствителни, преживяват го по-бавно, не им се случва да си намерят нормално момче, което да заобичат и това ги отчайва още повече, защото изпадат в заблудата, че БИВШИЯТ е единствен, да, така е, той е единствен и уникален, но определено не е най-добрият... миличка, това, което ти се случва, не те убива, а те прави по-силна, подготвя те за напред, приеми това не като наказание, а като опит, който трупаш, опит, който ще ти бъде от помощ за напред.. Да, обичала си го, да, била си щастлива с него 5 месеца, но време е да продължиш, време е да потърсиш истинската ти половинка, момчето, което не би си играло така с теб, не би се се влияело толкова от приятелите..
Успех, миличкаааа :!: :!: :!: :smt008 :smt008 :smt008

Съгласна съм с това мнение ;)

iiirish
09-24-2006, 12:56
не е било честно приятеля ти да вярва на странични хора. вярно, че те са били негови приятели, но те не са част от личния му живот, в който си присъствала ти. логично е щом веднъж е повярвал, да не иска да те слуша! може би наистина изпитваш нещо истинско и силно към този човек, но хора като него, които приемат за вярно страничното мнение, а не това на човека до тях, не заслужават да ги обичаш по този начин.
смятам, че проблема ти е това, че непрекъснато мислиш за него. но не защото не можеш да го забравиш, а защото не искаш! постарай се да намериш в друг това, което си искала. направи някое момче щастливо, за да бъдеш щастлива и ти :)

leko_otkachena
09-24-2006, 13:11
На всеки чoвек му се налага да забравя някого в даден момент от живота. И това е неизбежно. Няма как да се предпазим от любовта и от болката. Те са част от ежедневието. Просто трябва да ги игнорираме, да ги оставим да избледнеят с времето. Колко време е нужно никой не може да каже. Понякога месеци, понякога години. Но винаги остава една поука от случилото се, която да служи да утешение. taka e vinagi shte ima chove za kogoto da stradash kogoto si obichala ili shte obichash i as se razdelih s moq priqtel s koito hodime 4 godini i mnogo go obichah no veche 2 godini izminaha v men ima malko bolka no se borq i mislq che shte uspeq da q otstranq!!Povqrvai mi toi shte sujalqva che te e zarqzal

cS_LaMeRkA
09-24-2006, 15:02
Миличка, знаеш мнениено ми по въпроса, знаеш, че малко или много и при мен има момче, което обичам както ти обичаш твоят бивш...
Знаеш, че и аз се опитвам да го забравя, че излизам с други момчета, ходя с други(до секс не се е стигало, просто, защото правя секс, ако наистина обичам момчето), казвам ти го това, за да знаеш, че не си сама, че има и други момичета, които страдат като теб ... Едни го преживяват по-лесно и по-бързо намират половинка, която да ги допълва, други са по-чувствителни, преживяват го по-бавно, не им се случва да си намерят нормално момче, което да заобичат и това ги отчайва още повече, защото изпадат в заблудата, че БИВШИЯТ е единствен, да, така е, той е единствен и уникален, но определено не е най-добрият... миличка, това, което ти се случва, не те убива, а те прави по-силна, подготвя те за напред, приеми това не като наказание, а като опит, който трупаш, опит, който ще ти бъде от помощ за напред.. Да, обичала си го, да, била си щастлива с него 5 месеца, но време е да продължиш, време е да потърсиш истинската ти половинка, момчето, което не би си играло така с теб, не би се се влияело толкова от приятелите..
Успех, миличкаааа :!: :!: :!: :smt008 :smt008 :smt008

:smt023

sherry
09-24-2006, 15:27
Мислех,че си от Лц. Както и да е. Чела съм и други твои постове, в които си споделяла за това момче. Разбира, че наистина мнгоо те боли и още изпитваш чувства към него... Но трябва да си дадеш нов шанс, самата ти трябва да осъзнаеш, че той е минало. Не се е получило, той не трябваше да вярва на другите...Остави го да живее живота си и ти направи същото. Достатъчно добър и умен човек си, сигурна съм, че ще срещнеш друг мъж, който да те накара да се чувстваш пак обичана...И ще си пак щастлива. Имай повечко търпение, сама се опитай да го забравиш, та ти сега казваш, че другите момчета са ти като на базик...Дай шанс на някой друг да се докосне до сърцето ти, самата ти правиш така,че не си позволяваш да се влюбиш отново! С теб съм, стискам ти палци и искрено ти желая всичко да се оправи и да си много,много щастлива!

teen™girl™
09-24-2006, 16:47
mili4ka spokoino az sam prejivqvala su6toto ne6to i moga samo da ti kaja, 4e prosto tova e edin period , koito 6te otmine i 6te sujalqva6 za izgubenoto vreme i kakto sam kazvala i predi- 6tom e stanalo taka ,zna4i taka e trqbvalo :-) \:D/

Safira
09-24-2006, 18:37
Просто обърни гръб на това, което си в момента - едно страдащо и отчаяно момиче(не съвсем, просто обобщавам). Има толкова различни неща...приятели, забавление, хобита...абе за каквото се сетиш.
Знам, че боли, но не си заслужава да боли точно за нещо минало..което не трябва да има значение сега. Има други хора и различни чувства, опитай се да опознаеш тях.
Успех и ... не се отдавай на сълзите. По добре ги пролей когато ще има полза.

CrazyWitch
09-24-2006, 18:46
Мисля, че не трябва да се връщаш назад..., но като ти чета поста си викам :"Мамка му дай му линка с темата ти"