PDA

View Full Version : Една не лоша идея за реклама. Какво мислите?



Кеффффф
09-24-2006, 10:38
Какво ще кажете за следното обръщение към общината(рисувано де... Няма как да стане истинско, но ако е истинско ще е жестоко! :D ):
Значи дават едно детенце качено на паметника на свободата. И само пада много брутално и го дават как пада на забавен кадър и за фон звучи психясалата песничка от началото на KoЯn-Dead bodies everywhere. Настава пауза и се чува звук от чупене на врат, защото детето е паднало много лошо. :-D След малко то става с леко килнат врат и мята на хората дето са се събрали отпред да гледат ужасени и вика: "Добре съм! Споко!" И в тоя момент глутница освирепели, гладни кучета му скача да го яде. Когато си тръгват лапето се изправя малко трудно. От него капе кръв и са му изпокъсани дрехите но то се ухилва и пак мята: "Пак съм добре! Всичко е су-" И го храсва една мълния. И то такова опепелено замръзва. Когато се съвзема се оглежда, вижда пак тълпата и им мята: "Добре съ-" И го прегазва един валяк. Още преди да се е изправило се вясва един луд камикадзе с една базука и изтрелва към него нещо като умален вид на топлинна ракета. Тя минава на една педя от него и се изтрелва нагоре. Лапето става такова ухилено и плюе зъби наляво и надясно и вика: "Не ме уцели! :smt016" И в тоя момент: Бааааам и един самолет пада отгоре му (това е уцелил камикадзето с базуката :-D ). И лапето такова вече смазано едвам върви излиза през вратичката и се ухилва на тълпата: "Аз още съм добре!" и си тръгва доволно, че е оцеляло. И в тоя момент се спъва в една дупка и пада. И дават една локвичка кръв и лапето нали се гътнало. И излиза следния надпис: ЗАПЪЛВАЙТЕ ДУПКИТЕ ПО УЛИЦИТЕ! or else...

:smt005 :smt005 :smt005 Ще бъде жестока комедия! :-D

Fiola
09-24-2006, 10:56
:smt005 :smt005 :smt005 Жестоко! Кефи ме! Болните мозъци какви ли не работи раждат днеска! Това ще е много добро! Само остана и да го нарисуваш и шапка ти свалям!

Elektra_x
09-24-2006, 11:00
Хахаха тва ме разби :smt005 :smt005 :smt005 браво браво мн е яко =D>

linkin_park_fenka
09-24-2006, 11:02
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: тва е много яко карти \:D/

priti_kiti
09-24-2006, 11:07
ахахахахахахах :smt005 :smt005 :smt005
евалата,ей!! :lol:

LunaTriCk
09-24-2006, 12:21
тъпо е..

ужасно тъпо даже... :?

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-24-2006, 15:10
oo hahahhahahah na men puk mi be6e mnogo smeshno... :smt005 qko e i ideqta e dobra :::

Fiola
09-24-2006, 16:40
a[N]D[i]T[k]a]oo hahahhahahah na men puk mi be6e mnogo smeshno... :smt005 qko e i ideqta e dobra :::
О! Здр, Йони! Дам съгласна съм с тебе, че е яко! :)

bill_schrei
09-24-2006, 16:40
хах...супееер еее...браво =D> направо ме разби...ако стане и факт ще е най-яката реклама... :!:

10-01-2006, 14:59
[quote="Кеффффф"]Какво ще кажете за следното обръщение към общината(рисувано де... Няма как да стане истинско, но ако е истинско ще е жестоко! :D ):
Значи дават едно детенце качено на паметника на свободата. И само пада много брутално и го дават как пада на забавен кадър и за фон звучи психясалата песничка от началото на KoЯn-Dead bodies everywhere. Настава пауза и се чува звук от чупене на врат, защото детето е паднало много лошо. :-D След малко то става с леко килнат врат и мята на хората дето са се събрали отпред да гледат ужасени и вика: "Добре съм! Споко!" И в тоя момент глутница освирепели, гладни кучета му скача да го яде. Когато си тръгват лапето се изправя малко трудно. От него капе кръв и са му изпокъсани дрехите но то се ухилва и пак мята: "Пак съм добре! Всичко е су-" И го храсва една мълния. И то такова опепелено замръзва. Когато се съвзема се оглежда, вижда пак тълпата и им мята: "Добре съ-" И го прегазва един валяк. Още преди да се е изправило се вясва един луд камикадзе с една базука и изтрелва към него нещо като умален вид на топлинна ракета. Тя минава на една педя от него и се изтрелва нагоре. Лапето става такова ухилено и плюе зъби наляво и надясно и вика: "Не ме уцели! :smt016" И в тоя момент: Бааааам и един самолет пада отгоре му (това е уцелил камикадзето с базуката :-D ). И лапето такова вече смазано едвам върви излиза през вратичката и се ухилва на тълпата: "Аз още съм добре!" и си тръгва доволно, че е оцеляло. И в тоя момент се спъва в една дупка и пада. И дават една локвичка кръв и лапето нали се гътнало. И излиза следния надпис: ЗАПЪЛВАЙТЕ ДУПКИТЕ ПО УЛИЦИТЕ! or else...

:smt005 :smt005 :smt005 Ще бъде жестока комедия! :-D [/
quote]




Много ама много ТЪПО чак плоско ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

leko_otkachena
10-01-2006, 15:02
chak plosko vika off boje :smt019

10-01-2006, 15:08
Супер тъпо, пък и включва насилие над дете. Ако някой излъчи нещо такова в ефир трябва да умре просто...

leko_otkachena
10-01-2006, 15:11
Супер тъпо, пък и включва насилие над дете. Ако някой излъчи нещо такова в ефир трябва да умре просто... s tova sum suglasna obache da vika mnogo mnogo tupo chak plosko :smt005 aide molqti se :roll:

DoPye
10-01-2006, 15:37
Lol. Яко е, ама кой ша се фане да го рисува?! :D



тоя който пита :twisted: :twisted: :twisted:

ludo_mace
10-01-2006, 17:24
Хихих яко е, само детo ще ми е много интересно коя телевизия ще го излъчи... Я си представете, че го изгледа някое малко дете- пффф дано е с памперси по тва време... :smt005 :smt119 :smt005

MimityYy
10-01-2006, 17:37
mnogo dobra ideq ! mnogo 6antava ! haresva mi :)

0riginalSin
10-01-2006, 19:39
\:D/ многооо якоо ей

cvetityy
10-01-2006, 19:48
:smt005 :smt005 :smt005 Жестоко! Кефи ме! Болните мозъци какви ли не работи раждат днеска! Това ще е много добро! Само остана и да го нарисуваш и шапка ти свалям!

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005