PDA

View Full Version : kak otnovo......?



kiss{}F
09-24-2006, 12:00
imam malak problem i shte vi pomolq za nqkoi savet4eta :D naskoro si haresah edno mom4e.za moe shtastie i toi mi kaza 4e me haresva!po4nahme da se razbirame extra.toi po4na da namekva da izlezem,no az otbqgvah temata,zashtoto togava si imah gaje(s koeto ve4e ne hodim....zashtoto ne varveshe dobre).ta tova mom4e vseki den me pitashe da izlezem i az vse si namirah izvinenie.sega kogato ve4e nqmam gaje mnogo iskam da stane neshto s tova mom4e,no toi sqkash se e otkazal.pls kajete mi kak moga da go nakaram otnovo da ima interes kam men.iskam da razbere 4e imam simpatii kam nego....no ne iskam da mu go kazvam napravo :D mnogo shte sam vi blagodarna ako mi dadete nqkakvi dobri idei

Lola^6emeta
09-24-2006, 12:02
ами щом толкова мнооого пъти той те канил на среща
що не вземеш и ти да го поканиш сега
ще му подейства добре пък и ще му покажеш
че интереса ти към него все още съществува

reason
09-24-2006, 12:07
Покани го на среща...би трябвало да е достатъчно ясно.

DeSerT-RouZ
09-24-2006, 12:28
покани го на среща и му покажи че държиш да излезне с теб.като излезнете му разкажи целия проблем....как преди си имала гадже и затова не си искала да излизате...просто и ясно :::

iiirish
09-24-2006, 13:03
ами щом толкова мнооого пъти той те канил на среща
що не вземеш и ти да го поканиш сега
ще му подейства добре пък и ще му покажеш
че интереса ти към него все още съществува

съгласна съм! той не веднъж е правил първата крачка и с това е проявявал интереса си към теб! този път ти изпревари събитията и му предложи да излезете. това е достатъчно за да разбере, че имаш намерения към него

leko_otkachena
09-24-2006, 13:16
Покани го на среща...би трябвало да е достатъчно ясно. i az mislq taka

mon4eto
09-24-2006, 16:17
MI...spored men toi ti go vra6ta,za6toto kogato go e iskal ti ne si mu go dala a sega si pla6tai #-o sorrka za dumite oba4e az tva mislq...ako pak misli6 4e vse pak moje da izleze ne6to probvai i go pokani na sre6ta :::

TraPPed
09-24-2006, 16:22
Nameri si nqkakuv povod ili izmisli ne6to koeto toi haresva da pravi i otidete tam,mnoooooogo veroqtno e da te otreje ako ti go vry6ta.

neprimirim
09-25-2006, 10:13
ei kiss{}F az imam si6tia problem samo 4e obraten.Xaresax si edno momi4e i postoqnno q molex da izlezem.Otna4alo vinagi se suglasqva no kogato stane vreme da se ygovorim za denq i 4asa na sre6tata tq vseki put se izmukva6e s nqkvi pri4ini.Naskoro daje yspqx da q izluja da se ygovorim no tq ne doide na sre6tata.I sq nz kakva e pri4inata

ABSOLUTme
09-25-2006, 10:18
Покани го на среща...би трябвало да е достатъчно ясно.
мн правилно,а и не смятам,че по някакъв начин ще се изложиш:)бъди искрена и директна,щом знаеш какво искаш..това е..успех!

koalka
09-25-2006, 11:12
Ами говори ти с него и го покани да излезете.Той сигурно си мисли,че си още с гаджето си,но може и да не те харесва.От реакцията му ще разбереш.Но може и да не техаресва вече.

BeBencEto
09-25-2006, 12:48
prosto mu go kaji napravo....chuvstvata ne otlitat tolkova lesno.. a toi nqma da napravi poveche nishto...taka che drug izbor nqmash

Obitax
09-25-2006, 13:37
mi prosto tozi pat ti go pokani na sre6ta ..prosta rabota ma ne za prosti hora :wink:

No_LiMiTe^f
09-25-2006, 16:29
Просто му кажи "Абе ти нали все искаше да излезем?!Искаш ли още щото в петък съм свободна!"...примерно!Покани го ти и покажи че искаш да имаш нещо общо с него!:)