PDA

View Full Version : Мъж с грим :Р



Akon
09-24-2006, 12:10
има едно момче от моя клас ползва грим няма толкова пъпки ама си слага грим и е супер смешен .. като някоя жена е
Та искам да видя момичетата какво мислите за тая работа ?
ако момчето има пъпки да употребявав ли грим или да си седи така както е ?

(изрично казвам че НЕ СТАВА ДУМА ЗА МЕН)

OPEL
09-24-2006, 12:18
Само травеститите и водещите за разни предавания, както и актиорите. Аз лично не!!!

Lola^6emeta
09-24-2006, 12:26
ами не е нужно да се гримирате
взимате си един крем против ане и толкова
ама да е ефикасен деее да не е някой боклук от 2 лева щото
има вероятност от тия още повече
до пъпчасаш

DeSsY`
09-24-2006, 12:28
С какво се гримира? :shock:

Swinkenhoffer
09-24-2006, 12:48
як мъж (с по-нежни черти) + черна очна линия / сенки + черен лак = :smt007

другото бие на олигофренизъм.

Joey Tempest
09-24-2006, 12:57
як мъж (с по-нежни черти) + черна очна линия / сенки + черен лак = :smt007

Айде саа... Робърт Смит!!! :mrgreen: :mrgreen: :D

Какво общо имат пъпките и гримът? Може би имаш предвид фон дьо тен? Момичетата яко използват, но ако пъпките на момчето са големи и прекалено дразнещи, а има среща или нещо от сорта, може да си слага от време на време. А иначе черните лакове, очна линия и сенки - само за сцената. Ако пичът е музикант, може да си слага, но само за там. Аз лично съм излизал на сцена известен брой пъти, но не съм си слагал такива работи, а нямам и намерение. Да не съм Кърк Хамет. :D :D :D

vesitu
09-24-2006, 13:24
Аммм а той като мъж ли се възприема или като жена??? :lol:

IdiOtKa
09-24-2006, 13:32
геййййййййййййй !

reason
09-24-2006, 14:08
Като ми кажат "мъж с грим"и винаги се сещам за невероятните Tokoi Hotel :lol:

Joey Tempest
09-24-2006, 14:31
Tokoi Hotel :lol:
Tokio!!!

Ама тва не са мъже. Дори момчета не са.
Мъчат се да се правят на осемдесетарчета с този имидж. Но не им подхожда, а ги прави още по-смешни.

Я виж на Дий Снайдер и компания обаче колко добре им седи грим.
http://www.rockfanshop.com/Danny/TGp/arles_gallery/images/002-Twisted%20Sister_RFS.jpg

А на Блеки Лоулес и компания.
http://rack6.free.evro.net/w45p/Pics/redcrossband%5b1%5d.jpg

Това естествено е само за сцената и фотосесиите.
Представяте ли си някой фен да се направи така и да тръгне да се бутка по трамваите с този имидж. :D

09-24-2006, 14:58
ами не е нужно да се гримирате
взимате си един крем против ане и толкова
ама да е ефикасен деее да не е някой боклук от 2 лева щото
има вероятност от тия още повече
до пъпчасаш

крем бирена мая му е майката премахва всякакви пъпки при продулжителна употреба :-)

09-24-2006, 15:00
С какво се гримира? :shock:

незнам ама става на петна такова май е фон дьо тен


як мъж (с по-нежни черти) + черна очна линия / сенки + черен лак = :smt007

другото бие на олигофренизъм.

като тоя от подписа ти .. ;)

Akon
09-24-2006, 15:03
крем бирена мая му е майката премахва всякакви пъпки при продулжителна употреба :-)[/quote]

сорка няма такова нещо "Крем бирена мая" само бирена мая е


ПП Ще зема да си направя ник вече ..

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-24-2006, 15:36
mm tova mi e malko ligavo.. i gnusno.. abe izobshto nqma normalen muj koito da se grimira taka 4e ... mislq 4e tiq deto go pravqt sa ... geiove :)

Swinkenhoffer
09-24-2006, 16:08
як мъж (с по-нежни черти) + черна очна линия / сенки + черен лак = :smt007

Айде саа... Робърт Смит!!! :mrgreen: :mrgreen: :D


:mrgreen: готин си бе на младини.. и сега не е лош някак.
ама повече ме къдри туй http://x6d.xanga.com/8deb4261d643144633352/b30173871.jpg

Кърк Хамет имаше един як период, когато беше с къса коса и грим... сексйе :-)

Bonbonenata
09-24-2006, 17:11
Ако пъпките са наистина ужасни, може да използва фон-дьо тен, коректор, нещо такова... Но грим. Дайте да не прекаляваме :lol: Познавам един човек, който събира в себе си ВСЯКО определени за „фиешън“. :roll: Когато го видях, щях да припадна. Имаше повече фон-дьо тен от поп-фолк изпълнителка, даже пудра, лещи (в смисъл цветни, за гъзария), блестящ гланц и още, и още. Това за мен НЕ е мъж [-X

Joey Tempest
09-24-2006, 17:18
як мъж (с по-нежни черти) + черна очна линия / сенки + черен лак = :smt007

Айде саа... Робърт Смит!!! :mrgreen: :mrgreen: :D


:mrgreen: готин си бе на младини.. и сега не е лош някак.

Бахти пича е. Но гримът му не ме кефи толкова, колкото мъртвия паяк на главата му, в смисъл прическата. :D

Алексито няма да го коментираме. :D Но и той е пич отвсякъде. :D И неговата прическа е готина. Някой знае ли номера на боята му за коса? :-D :-D
Иначе вади страшни сола. Невероятно сценично присъствие. Яд ме е, че Юниверсум не го докараха в Каварна, както бяха обещали. :evil: Чакаме го догодина.

Swinkenhoffer
09-24-2006, 17:54
як мъж (с по-нежни черти) + черна очна линия / сенки + черен лак = :smt007

Айде саа... Робърт Смит!!! :mrgreen: :mrgreen: :D


:mrgreen: готин си бе на младини.. и сега не е лош някак.

Бахти пича е. Но гримът му не ме кефи толкова, колкото мъртвия паяк на главата му, в смисъл прическата. :D

Алексито няма да го коментираме. :D Но и той е пич отвсякъде. :D И неговата прическа е готина. Някой знае ли номера на боята му за коса? :-D :-D
Иначе вади страшни сола. Невероятно сценично присъствие. Яд ме е, че Юниверсум не го докараха в Каварна, както бяха обещали. :evil: Чакаме го догодина.

Лайхо има 5 косъма на главата, а когато разбрах, че се боядисва - паднах о.О ама е турбо готин, маа му :)
ако Бодъм дойдат - аз се фърлям през първия джам. има ли някакви шансове за другата година, ама тоя път наистина? :-s

Kimberly
09-24-2006, 18:11
Според мен е по-добре да си стои така както е,имам предвид да не използва грим,защото мисля,че това е "гейско". :smt011 :smt016

Joey Tempest
09-24-2006, 20:41
як мъж (с по-нежни черти) + черна очна линия / сенки + черен лак = :smt007

Айде саа... Робърт Смит!!! :mrgreen: :mrgreen: :D


:mrgreen: готин си бе на младини.. и сега не е лош някак.

Бахти пича е. Но гримът му не ме кефи толкова, колкото мъртвия паяк на главата му, в смисъл прическата. :D

Алексито няма да го коментираме. :D Но и той е пич отвсякъде. :D И неговата прическа е готина. Някой знае ли номера на боята му за коса? :-D :-D
Иначе вади страшни сола. Невероятно сценично присъствие. Яд ме е, че Юниверсум не го докараха в Каварна, както бяха обещали. :evil: Чакаме го догодина.

ако Бодъм дойдат - аз се фърлям през първия джам. има ли някакви шансове за другата година, ама тоя път наистина? :-s

Ами то за Металика също се говори за догодина, ама като гледам Юнивърсъм как са я подкарали, може догодина въобще да ги няма като промотър.
Но все пак е още рано да се говори. Все някой сериозен промотър ще ги докара Бодъм. :D Ииии тогава ще има размазвацияяяяя!!!! \:D/ \:D/ :D :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted:

Пепи Пекторалиса
09-24-2006, 21:43
Ако се прикрива белег или пъпка може. Но просто ако има нужда. Това е нормално. Аз не бих искал да видя момиче с пъпка, както вероятно и момичетата не обичат да гледат пъпките на момчетата.

Akon
09-25-2006, 14:51
як мъж (с по-нежни черти) + черна очна линия / сенки + черен лак = :smt007

Айде саа... Робърт Смит!!! :mrgreen: :mrgreen: :D


:mrgreen: готин си бе на младини.. и сега не е лош някак.

Бахти пича е. Но гримът му не ме кефи толкова, колкото мъртвия паяк на главата му, в смисъл прическата. :D

Алексито няма да го коментираме. :D Но и той е пич отвсякъде. :D И неговата прическа е готина. Някой знае ли номера на боята му за коса? :-D :-D
Иначе вади страшни сола. Невероятно сценично присъствие. Яд ме е, че Юниверсум не го докараха в Каварна, както бяха обещали. :evil: Чакаме го догодина.

ако Бодъм дойдат - аз се фърлям през първия джам. има ли някакви шансове за другата година, ама тоя път наистина? :-s

Ами то за Металика също се говори за догодина, ама като гледам Юнивърсъм как са я подкарали, може догодина въобще да ги няма като промотър.
Но все пак е още рано да се говори. Все някой сериозен промотър ще ги докара Бодъм. :D Ииии тогава ще има размазвацияяяяя!!!! \:D/ \:D/ :D :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted:

abe ne stava dyma za metal :x

GLeZoRanA
09-25-2006, 14:56
Ау в моя клас има един дето с него винаги има огледалце няма втори :) като има пъпка и полудява ние момичетата не се вманиачаваме толкова в една пъпка колкото той веднъж си даже и fon dui ten i vsichki mnogo mu se smqhme...to ne sa balsam4eta za ustni to ne e chudo :)