PDA

View Full Version : Проблем заради мастурбацията



09-24-2006, 13:08
Значи аз съм момиче на 15 и мастурбирам редовно от 9 годишна. Заради честата мастурбация обаче или зради нещо друго вътрешните ми срамни устни са по-големи и отпуснати, а външните не могат да ги скрият. Искам да отида на генеколог, защото никога не съм ходила, а ще е добре поне един профилактичен преглед да си направя. Все пак имам мастурбация от 2 години и не съм ходила никога. Обаче ме е срам. Човека си разбира от работата, ще разбере защо са ми такива срамните устни и ще каже на наще така и така и те ще си развалят предтсавата за прилежното и добро момиченце. Ще загубят доверието си към мен... Оф просто не мога. Какво да направя?! И още един въпрос... Може ли да се оправи това, защото си мсиля, че заради този проблем по-късно и приятеля ми няма да ме хареса гола. Някак ще му е странно. Иначе тялото си ми е нормално, дори много добро. Само да го нямаше това! Какво да правя?! :( :cry:

09-24-2006, 13:12
az imam absolutno su6tiq problem:(i umiram ot sram:(i sega nz kak da postupq...no pri men samo ednata malka sraman ustna e po golqma ...drugata e normalna...tova mislq ,4e dori e po-gadno ot tvoq problem :oops: ako nqkoi moje da dade suvet ili pone da preporu4a ginekolog...6te sum blagodarna :cry:

09-24-2006, 13:16
vij ima jeni s po-golemi sramni ustni,edva li e ot masturbaciqta.i genekologa nqma da obsujda sramnite ti ustni s va6te.mnogo se sumnqvam.tova ne zavisi ot teb.a ako priqtelq ti te obi4a nqma da mu napravi golqmo vpe4atlenie tova,za6toto toi 6te e zaradi teb,a ne zaradi sramnite ti ustni,nali?taka,4e spokoino.nqma6 problem,i tova nqma kak da se promeni.haresvai se takava,kakvato si.

09-24-2006, 13:20
az imam absolutno su6tiq problem:(i umiram ot sram:(i sega nz kak da postupq...no pri men samo ednata malka sraman ustna e po golqma ...drugata e normalna...tova mislq ,4e dori e po-gadno ot tvoq problem :oops: ako nqkoi moje da dade suvet ili pone da preporu4a ginekolog...6te sum blagodarna :cry:
i az sum kato teb.pone ne si edinstvena.zna4i e normalno.vsqka jena e razli4na.az sum hodila na ginekolog i o4akvah toi mnogo da se u4udi i tova,no ni6to ne mi kaza a i az ne sum spomenavala,4e se pritesnqvam ot tova.taka,4e si e normalno.osven s plasti4na operaciq ne moje da se smalqt,a takiva ne se pravqt v bg. :?

neutravlad
09-24-2006, 13:21
Големината на устните няма нищо общо с мастурбацията. Все едно като се целуваш много да ти стане по голяма устата :)
На някое момче надали ще му направи някакво особено впечатление! Ако пък ти каже нещо, че не му харесват кажи му... (тук има псувни :mrgreen: )
Човек е такъв, какъвто е, не какъвто другите искат да е!!!
П.П. Не вярвам да мастурбираш от 9 годишна

VORTEX
09-24-2006, 13:25
da vi imam i problemite! tova izob6to ne e nikakuv problem! vsqka jena e razli4na i na mom4eto izob6to nqma da mu puka kak vi izglejdat sramnite ustni daje 6te se nakefqt 4e sa po golemi i 6te si igraqt s tqh koeto si e mnogo gotino! taka 4e spoko dami tova e va6eto predimstvo pred drugite!!!

Nqkoi vunshen
09-24-2006, 13:53
Това е в следствие на развитието на половите ви органи а не от мастурбиране.
Всяка вагина си е различна по форма, устните са различни. Това ви е заложено генетично, а не е в следствие на някакви интервенций (освен ако те не са били жестоки и болезнени)

И не сте прави по някой път по големите устни са по секси когато леко се показват!

No_LiMiTe^f
09-24-2006, 14:37
Според мен е напълно нормално!Не може всички да са перфектни!Но дори и да отидеш на генеколог той няма да каже на вашите!Просто отиваш и тва е...няма да тръгне да ги идирва и да каже "дъщеря ви мастурбира"!Но наистина няма нужда да се впрягаш толкова...и генеколога едва ли ще ти помогне!Но ако искаш отиди ако единственото нещо нещо което те спира е родителите ти да не разберат!

teen™girl™
09-24-2006, 16:21
Значи аз съм момиче на 15 и мастурбирам редовно от 9 годишна. Заради честата мастурбация обаче или зради нещо друго вътрешните ми срамни устни са по-големи и отпуснати, а външните не могат да ги скрият. Искам да отида на генеколог, защото никога не съм ходила, а ще е добре поне един профилактичен преглед да си направя. Все пак имам мастурбация от 2 години и не съм ходила никога. Обаче ме е срам. Човека си разбира от работата, ще разбере защо са ми такива срамните устни и ще каже на наще така и така и те ще си развалят предтсавата за прилежното и добро момиченце. Ще загубят доверието си към мен... Оф просто не мога. Какво да направя?! И още един въпрос... Може ли да се оправи това, защото си мсиля, че заради този проблем по-късно и приятеля ми няма да ме хареса гола. Някак ще му е странно. Иначе тялото си ми е нормално, дори много добро. Само да го нямаше това! Какво да правя?! :( :cry:
abe to s vremeto vs 6te se opravi ti ima6 o6te da rastej i da se razviva6 prosto spri a go pravi6 tolkova 4esto ili ne6to podobno :)

no0k1e
09-25-2006, 00:43
Значи аз съм момиче на 15 и мастурбирам редовно от 9 годишна. Заради честата мастурбация обаче или зради нещо друго вътрешните ми срамни устни са по-големи и отпуснати, а външните не могат да ги скрият. Искам да отида на генеколог, защото никога не съм ходила, а ще е добре поне един профилактичен преглед да си направя. Все пак имам мастурбация от 2 години и не съм ходила никога. Обаче ме е срам. Човека си разбира от работата, ще разбере защо са ми такива срамните устни и ще каже на наще така и така и те ще си развалят предтсавата за прилежното и добро момиченце. Ще загубят доверието си към мен... Оф просто не мога. Какво да направя?! И още един въпрос... Може ли да се оправи това, защото си мсиля, че заради този проблем по-късно и приятеля ми няма да ме хареса гола. Някак ще му е странно. Иначе тялото си ми е нормално, дори много добро. Само да го нямаше това! Какво да правя?! :( :cry:

ahahahahahaha
ahahaha
dai da ti vidq tqloto i shte ti kaja dali she te haresa

The_Terminator
09-25-2006, 04:25
Мини и през мен щети кажа дали е хубаво тялото или не

RAWRRR
09-25-2006, 06:39
Мастурбираш на 9 ?!
Куклите ли те възбуждат..ебаси? :mrgreen:
Какво прави Кен на малките момиченца.... :roll:
Пфуууууу

х
09-25-2006, 06:46
absolutno normalno! nqma ni6to za pritesnenie!

osven tova ginekolozite, nikoga ne klukarstvat! da si 4uvala za lekarska kl;etva!??? [-X

Bummer
09-26-2006, 22:31
Мастурбираш на 9 ?!
Куклите ли те възбуждат..ебаси? :mrgreen:
Какво прави Кен на малките момиченца.... :roll:
Пфуууууу
Ееее, голем кеф :evil: !Аз лъскам бастуна от 8 годишен и к'фо - жив и здрав до ден днешен !

bulgarche
09-27-2006, 05:49
1. Май има някои термини които не са ти наясно.
2. Притесняваш се за глупости.
3. Поне веднъж е добре да се ходи на лекар (гинеколог/уролог)

angel4e_s_krila
09-27-2006, 17:01
Все пак имам мастурбация от 2 години и не съм ходила
ХАГАхагхАхАхАхахАХаХА имам мастурбация :smt005 :smt005 :smt005 и мастурбираш от 9 годишна #-o 8-[ #-o просто незнам, май си девствена още и няма смисъл да ходиш на гинеколог само защото ИМАШ мастурбация :smt005

Azis4o
09-27-2006, 17:30
Значи аз съм момиче на 15 и мастурбирам редовно от 9 годишна. Заради честата мастурбация обаче или зради нещо друго вътрешните ми срамни устни са по-големи и отпуснати, а външните не могат да ги скрият. Искам да отида на генеколог, защото никога не съм ходила, а ще е добре поне един профилактичен преглед да си направя. Все пак имам мастурбация от 2 години и не съм ходила никога. Обаче ме е срам. Човека си разбира от работата, ще разбере защо са ми такива срамните устни и ще каже на наще така и така и те ще си развалят предтсавата за прилежното и добро момиченце. Ще загубят доверието си към мен... Оф просто не мога. Какво да направя?! И още един въпрос... Може ли да се оправи това, защото си мсиля, че заради този проблем по-късно и приятеля ми няма да ме хареса гола. Някак ще му е странно. Иначе тялото си ми е нормално, дори много добро. Само да го нямаше това! Какво да правя?! :( :cry:



Ееее то така не става ! Дай тука някаква снимчица да видим положението :P Па и някое клипче как мастурбираш мож да дадеш можи там да ти е грешката :D

Azis4o
09-27-2006, 17:35
Значи аз съм момиче на 15 и мастурбирам редовно от 9 годишна. Заради честата мастурбация обаче или зради нещо друго вътрешните ми срамни устни са по-големи и отпуснати, а външните не могат да ги скрият. Искам да отида на генеколог, защото никога не съм ходила, а ще е добре поне един профилактичен преглед да си направя. Все пак имам мастурбация от 2 години и не съм ходила никога. Обаче ме е срам. Човека си разбира от работата, ще разбере защо са ми такива срамните устни и ще каже на наще така и така и те ще си развалят предтсавата за прилежното и добро момиченце. Ще загубят доверието си към мен... Оф просто не мога. Какво да направя?! И още един въпрос... Може ли да се оправи това, защото си мсиля, че заради този проблем по-късно и приятеля ми няма да ме хареса гола. Някак ще му е странно. Иначе тялото си ми е нормално, дори много добро. Само да го нямаше това! Какво да правя?! :( :cry:



Ееее то така не става ! Дай тука някаква снимчица да видим положението :P Па и някое клипче как мастурбираш мож да дадеш можи там да ти е грешката :D

SOBT
09-27-2006, 22:46
Moq biv6a priqtelka ima6e tak1v problem ne se pritesnqvai :-D Izob6to ne obry6tah vnimanie na tova