PDA

View Full Version : Moderated: Защо ми закъснява? Може ли да съм бременна?



09-24-2006, 13:36
Pravihme sex s gadjeto mi(tove be6e predidi 29 dni nqkude), prezervativut se skusa i az do 30 min. vzeh Postinor Dyo.Sled 1 sedmica si napravih test-be6e otricatelen.No mi zakusnqva nekude 4-5 dni.Na purviq den ot zakusnenieto si napravih o6te edin test Sure Check-i toi be6e otricatelen.Ta vuprocut mi e za6oto moje da mi zakusnqva, kolko vreme e normalno da zakusnee, i dali sum bremanna?Molq vi daite suvet mn sum pritesnena!!! ](*,) ](*,) ](*,)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

09-24-2006, 13:39
A i zabravih da vi kaja nai-lo6oto e 4e nqmam simptomi da mi doide(ne me boli korema, krusta i t.n.) i predi 2-3 dni mi te4e silna ovulaciq.

Nqkoi vunshen
09-24-2006, 13:41
Може да си забременяла и постинора да си е свършил работата и от там да идват нещата.
При всички случай НЕ си бременна според мен щом тестовета са показали отрицателни.
На мой приателки покрай нерви и стрес им се е случвало изобщо да не им дойде за един месец.
Ако още се чудиш бягай за още един тест и ако и той е отрицателен просто стига се нерви!

SwEeTSsSnake
09-24-2006, 13:49
Наистина може да е от стрес, по-добре се успокой и ще видиш,че всичко ще се оправи :wink:

VORTEX
09-24-2006, 13:50
zakasnenieto se dulji veroqtno na postinora-oburkal ti e malko hormonite 6te ti doide skoro spoko! 6tom kato i dvata testa sa bili otricatelni zna4i ne si bremenna! ako vse pak ne ti doide i go nqma dosta vreme idi na lekar!

No_LiMiTe^f
09-24-2006, 14:44
Няма нужда от притеснения!След постинор,тестове отрицателни....просто се успокой,нормално е от стреса,ефекта на постинор и т.н. да не ти идва на време!Или ще те пропусне този месец или изчакай още малко и ще ти дойде!Така или иначе ако още не си сигурна...вземи още един тест!

neeeeeeee
09-24-2006, 15:16
mila ne se pritesnqvai...moje da ti zakusnee i s polovin godina...naistina ima takiva slu4ai...ako predi6niq put ti e teklo pove4e, sega moje da ti zakusnee dosta...no 6tom dva testa sa pokazali otricatelno i si pila hap4e vuzmojnosta da si bremenna e pod 20%

krem4et0
09-24-2006, 15:54
Мили мишленца-вероятността тестът да лъже е 1%,а ако и двата теста са отрицателни е супер невероятно да си бременна.
Момичето не може да е заременяло и после д е подействал Постинорът,зщото тя не може да забременее за 30 минути,а това става за няколко дни до седмица.Не се тревоже,скъпа.Щом си се притеснила е нормално-успокой се,пий 1 вода и чакай-ще ти дойде до няколко дни.

Nqkoi vunshen
09-24-2006, 16:29
Мили мишленца-вероятността тестът да лъже е 1%,а ако и двата теста са отрицателни е супер невероятно да си бременна.
Момичето не може да е заременяло и после д е подействал Постинорът,зщото тя не може да забременее за 30 минути,а това става за няколко дни до седмица.Не се тревоже,скъпа.Щом си се притеснила е нормално-успокой се,пий 1 вода и чакай-ще ти дойде до няколко дни.

Извинявай ама ти през редовете ли четеш?
Кой е казал, че всичко става за 30 минути? Предполагам, че си фармацевт миличка и знаеш много добре колко време и как действа постинора. Представяш ли си колко е силен тоя постинор щом изрично казват, че не е препоръчително повторно взимане в рамките на един менструален цикъл!!!

krem4et0
09-26-2006, 09:49
Ама май ти си този,който не чете като хората.Къде съм написала да взема постинор профилактично,казах,че не може до 30 минути да е бременна и после Постинор да предизвика аборт,като написа 1 потребител преди мен и изобщо не съм написала,това което ти казваш,че съм!

The^SweeTesT^Thing
09-26-2006, 15:11
Ot Postinora e....Kogato go pih ne mi zakasnq oba4e na sledva6tiq mesec mi s okolo sedmica.spoko ne si bremenna.