PDA

View Full Version : Искам съвет за съвет



Аничка
09-24-2006, 15:06
Molq vi kajete mi kak da nakaram priqtelkata si da se pogriji malko za vun6niq si vid!!!Molq vi!Iskam da se promeni malko.Tq e izcqlo obzeta ot obu4enieto si i ima mnogo malko vreme v koeto da se poddurja.Poradi postoqnnata i zaetost neiniqt vun6en vid(liceto-mazna koja,koqto mai ne po4istva s ni6to,smenq si drehite vednuj sedmi4no)e malko neglije.Kak da q nakaram da si oburne vnimanie??? ](*,) :? :shock:

09-24-2006, 15:17
ami kaji i go napravo,4ovek moje da e zaet,no za6to triabva da e marlya4

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-24-2006, 15:32
vij sega .. na neq tova moje da i e priqtno... ti kakvo si tikash nosa tam? :lol: a i za neq li shte se jenish 4e iskash da i smenqsh vunshniq vid.. kato tolkova durjish kaji i go nqma drug variant

09-24-2006, 16:26
tova ne e ot lipsa na vreme,a ot lo6i higieni4ni navici.kaji i go kakto namei6 za dobre,no gledai da ne q ubidi6.

Bonbonenata
09-24-2006, 17:06
Toва за дрехите може да е и от финансова гледна точка. :-k Не всеки може, да си позволи 2632867988927 дрехи. Ами просто е. Опитвай се по някакъв начин да го намекваш, НАМЕКВАШ. Можеш да й подариш някоя дрешка, някое гримче, нещо за лицето... И така. Но според мен точно това не трябва да се казвав директно [-X Само ще я обидиш.

OPEL
09-24-2006, 17:26
Ако искаш да ти кажа истината... предпочитам момичето да е без грим, от колкото с тонове. И не мисля че е твоя работа. Тя казва ли ти какво да правиш. Понякога в пубертета самата кожа се омазнява, и да е от това. И мисля че ако наистина е харесваш, то ще е харесваш и без грим, ще е харесваш дори и цялата да е в лайна. Явно ти не е харесваш.

09-26-2006, 19:39
Molq vi kajete mi kak da nakaram priqtelkata si da se pogriji malko za vun6niq si vid!!!Molq vi!Iskam da se promeni malko.Tq e izcqlo obzeta ot obu4enieto si i ima mnogo malko vreme v koeto da se poddurja.Poradi postoqnnata i zaetost neiniqt vun6en vid(liceto-mazna koja,koqto mai ne po4istva s ni6to,smenq si drehite vednuj sedmi4no)e malko neglije.Kak da q nakaram da si oburne vnimanie??? ](*,) :? :shock:


A i vijte kvo,tuka nqkoi sa si pomislili 4e sum mom4e i govorq za gajeto si.Oba4e sa se izlagali.Az sam momi4e i iskam nai-dobrata mi priqtelaka da e malko po poddurjana!!!Emi tva e! :P :twisted: :roll: :wink: Vse pak sme zaedno po cql den. :o :-D

reason
09-27-2006, 11:18
Еми освен да й го кажеш не виждам друг начин.Всъщнст можеш да й го намекваш,някой път и пусни няква забележка...

ninsy
09-27-2006, 11:44
щом ти е най-добра приятелка,предполагам може да и споделиш сичко и няма да ти се расърди ако кажеш това коието мислиш!