PDA

View Full Version : проблем



cskamoni4ka
09-24-2006, 17:09
ЗНачи примерно като разглеждам форума,или като отвора някоя така по-дълга страничка и като давам надолу или нагоре някво ми прескача така на монитора се 1 забива постоянно и въобще всичко ми зарежда някво по бавно некво мудно такова.Първо ми изписа там за някъв software и го инсталирах но сега е пак същото,само че нищо не ми изписва.Някой ако може да хелпне плс ..

09-24-2006, 17:28
kakuv software ti e iskalo?

The.Hard.Way
09-24-2006, 18:08
Това едва ли се случва само в този site, по-добре се консултирай с компютърен техник и се поинтересувай от елементите на твоята машина. Успех :wink:

Bisollini
09-25-2006, 00:03
Nqma da se u4uda ako mi kaje6 4e ima6 nqkfa Zbygqsala Video Karta

Forslor
09-25-2006, 19:31
ЗНачи примерно като разглеждам форума,или като отвора някоя така по-дълга страничка и като давам надолу или нагоре някво ми прескача така на монитора се 1 забива постоянно и въобще всичко ми зарежда някво по бавно некво мудно такова.Първо ми изписа там за някъв software и го инсталирах но сега е пак същото,само че нищо не ми изписва.Някой ако може да хелпне плс ..
Taka както гледам може да си инсталнала някакво - я шпионче ,я троянче.
Пробвай със друг browser да видиш дали пак прави същото.,,,, и какъв е този "там някакъв софтуер" който си инсталирала. :?