PDA

View Full Version : FLOOD



bill_schrei
09-24-2006, 18:01
така понеже забелязах че във темите се пишат много неща не по темите особено в Тоkio Hotel...направих тая тема...тука ще си обсъждаме филми...музики и всичко друго не по темите :lol:

П.С.моля не я заключвайте понеже заради такива като мене и фр от темичката Tokio Hoel се карате и заключвате ненужно други теми...оставете ни да се накефим и да не ви прайм проблеми :wink:

П.С 2: приятен флууд :mrgreen:

Elektra_x
09-24-2006, 18:07
Аз харесвам Токио Хотел :D
айде коментирайте ся :-D :-D :-D

CrazyWitch
09-24-2006, 18:09
така понеже забелязах че във темите се пишат много неща не по темите особено в Тоkio Hotel...направих тая тема...тука ще си обсъждаме филми...музики и всичко друго не по темите :lol:

П.С.моля не я заключвайте понеже заради такива като мене и фр от темичката Tokio Hoel се карате и заключвате ненужно други теми...оставете ни да се накефим и да не ви прайм проблеми :wink:

П.С 2: приятен флууд :mrgreen:

То във форума Фън, фън и пак фън - има една подобна темичка : "Лудница" :-) :-D

Mo6nooo
09-24-2006, 18:22
Чух новият албум на:

Amon Amarth - With Oden On Our Side и горе долу ми хареса
оценка: 3,5/5

Blackmore's Noght - Village Lanterne - хубав албум.
оценка: 3,5/5

Crematory - Klagebilder - разочарован съм от този албум
оценка: 2,5/5

Def Leppard - Yeah - доста добър албум
оценка: 4/5

Evanescence - The Open Door - Това нещо не става за слушане. Преди бяха с пъти по-добри.
Оценка: 1,5/5

Еvergrey - Monday Morning Apocalypse - доста добър албум. Много често го слушшам.
оценка: 4/5

Iron Maiden - A Matter of Life and Death - горе долу ми хареса
оценка: 3,5/5

Leaves' Eyes - Vinland Saga - горе-долу добър албум
оценка: 3,5/5

Lunatica - The Edge Of Infinity - страхотен албум. Чух една песен вчера по интернет и си изтеглих албума и съм доста доволен.
оценка: 4/5

Muse - Black Holes And Revelations - също страхотен албум
оценка: 4,5/5

Oomph! - Glaubeliebetod - добър албум
3,5/5

Rise Against - The Sufferer And The Witness - страхотен албум
оценка: 4,5/5

The Bouncing Souls - The Gold Record доволен съм.
оценка: 4/5

The Twilight Singers - Powder Burns - много добър албум
оценка: 4/5



Това беше обзорът ми на албумите от последната година. За финал ще добавя, че напоследък слушам страшно много Testament.

bill_schrei
09-24-2006, 19:34
знам че има тема"лудница" ама не е същото...там всеки си говори кфото си иска...а тука мисля да спорим :mrgreen: и да коментираме де ...хубави албуми btw