PDA

View Full Version : мензис



09-24-2006, 18:17
значи в началото на април тази година аз бях на 16 и все още нямах менструация и затова отидох на гинеколог.там ме прегледаха и казаха,че всичко си е наред и ми дадоха някакви хапчета да пия няколко дни и след това ми дойде.казаха ми ако след първия път не ми дойде пак да отида още веднъж,но след това ми идва още 2 пъти и не съм ходила пак.април беше първия път,а в началото и края на май бяха втория и третия.от тогава не ми е идвало пак.това са почти 4 месеца и се чудя колко да изчакам още,за да отида отново или няма проблем?вие как мислите?знам,че в началото цикъла е много нередовен и може да пропусне даже 2-3 месеца,но вече почвам да се чудя защо не ми идва толкова много време. :-k

09-24-2006, 19:15
Na men sled kato mi doide za parvi pat posle mi presko4i 6 meseca,a sega sled kato sa minali 2 godini ot parvata mi menstruaciq ne mi be6e idvalo 2 meseca.Hodih na lekar i mi izpisaha sa6to hap4eta.No ne e hubavo da se predizvikva s takiva hap4eta,taka 4e ne se pritesnqvai,6te ti doide,v na4aloto e nujno vreme da se normalizira.Uspeh :)