PDA

View Full Version : Тениски по поръчка?



skate_warrior
09-24-2006, 18:55
Някой да знае къде в София правят тениски по поръчка и горе-долу какви са цените? :roll:

kudravoto
09-24-2006, 18:57
ami v О4З pravqt!

NoseBleeD
09-24-2006, 18:57
ако имаш предвид със щампи и др такива ппростотии teniski.be

CrazyWitch
09-24-2006, 18:58
Не сум от София, но знам някой друг сайт за тениски по-поръчка :

www.teniski.be

www.teniski.bg

The.Hard.Way
09-24-2006, 18:59
Току що имаше пусната такава тема.

http://www.orange-bg.com - на -1 етаж предлагат такива услуги

skate_warrior
09-24-2006, 18:59
брей.. много бързи отговори :) Мерси на всички :)

Mimka_sweet
09-24-2006, 19:23
Awe hora tai i tai sme zagovorili za teniski da znaete kade ima teniski na The rasmus?6toto po metal shopovete i v "Na tamno" ima vsqkakvi vazmojni samo ne i na The rasmus :smt011

niGGa
09-24-2006, 19:29
teniski.be - най-добрите! Дават даже гаранция! Ако ти падне или се отлепи някоя буква, отиваш и ти правят нова.

Jamalska
09-24-2006, 19:34
http://portokal.net Тука можеш да си поръчаш тениска с твоя си щампа

Amayo
09-24-2006, 19:39
teniski.be - най-добрите! Дават даже гаранция! Ако ти падне или се отлепи някоя буква, отиваш и ти правят нова.
Тва е супер тъпо, тва са просто лепенки върху плат. Истинските тениски ги правят некъде около илиенци мога да ви свъра с човека, на нас ни излезаха 7 лева ама не с лепенка ми с щампа дето не можеш с флекс да я свалиш.

skate_warrior
09-24-2006, 19:39
На мен не ми трябва с лепенка, а с щампа :)

niGGa
09-24-2006, 19:54
teniski.be - най-добрите! Дават даже гаранция! Ако ти падне или се отлепи някоя буква, отиваш и ти правят нова.
Тва е супер тъпо, тва са просто лепенки върху плат. Истинските тениски ги правят некъде около илиенци мога да ви свъра с човека, на нас ни излезаха 7 лева ама не с лепенка ми с щампа дето не можеш с флекс да я свалиш.
Колко си прост/проста!Не говоря за ваденка, а за щампа.Не говори като не знаеш.И колко са истински тениските ти, като са 7 лева? Турбо гъзар с перка на гъза..

Amayo
09-24-2006, 19:57
teniski.be - най-добрите! Дават даже гаранция! Ако ти падне или се отлепи някоя буква, отиваш и ти правят нова.
Тва е супер тъпо, тва са просто лепенки върху плат. Истинските тениски ги правят некъде около илиенци мога да ви свъра с човека, на нас ни излезаха 7 лева ама не с лепенка ми с щампа дето не можеш с флекс да я свалиш.
Колко си прост/проста!Не говоря за ваденка, а за щампа.Не говори като не знаеш.И колко са истински тениските ти, като са 7 лева? Турбо гъзар с перка на гъза..
Ми тва къдет ми го описаха "ако ти падне една буква..." имам една тениска дет е правена с такова и не просто че падат ми направо си го отлепваш като тиксо. А другата няма нищо общо, и не съм турбо гъзар става въпрос за рекламни тениски за нашия клуб.

DetE-Idi0t
09-24-2006, 22:19
http://portokal.net Тука можеш да си поръчаш тениска с твоя си щампа
НЕ СИ ПОРЪЧВАЙТЕ ТЕНИСКИ ОТ ТОЗИ СКАПАН САЙТ!!! Мързи ме в момента да правя снимки на тениската ми от този сайт... Щампата и тениската избеляха... Не струват! Абсулютно набутване си е!

bulgarche
09-25-2006, 07:36
Какво точно те интересува? Има един сайт..портокал нещо си там. Правят щампи. 15 лева. Обаждането ти е един лев, при доставката плащаш 14. Забравих подробности, но имам мейл от тях когато ги питах за разни неща. Ако те устройва...

malko mace
10-02-2006, 13:01
Po-lesno chte ti e da si porachach chrez i-net!Porazrovi se malko-ima kup takiva saytove,na men postoianno mi izlizat i mnogo se draznia! :smt012