PDA

View Full Version : Правят ли ви проблем, че излизате?



09-24-2006, 19:04
От известно време ми правят проблем, че излизам всяка вечер. Говоря за стоене до към 12 часа. Вярно, цяло лято не съм се спирал - море, балкан, ексурзии и т.н. и не съм стоял ни 1 вечер вкъщи, но когато съм си вкъщи си говоря с тях и всичко си обсъждаме. Не мога да разбера какъв е проблема да излизаш вечер или цял ден да се забавляваш с приятели, отколкото да си седиш вкъщи пред РС-то ?! Родителите ви правят ли проблем ?

648541
09-24-2006, 19:21
mi moite ne mi pravat problemi za izlizane pitat me samo kude sum i koga 6te si doida ili nai-mn da mi se obadqt 1 put i tva a ako sum si v kvartala puk hi4 seedno me nqma ama te sa si i spokoini de 6toto celiq kv se poznavame i nqma nikakvi problemi ;-)

niGGa
09-24-2006, 19:26
Не, не ми правят.

SinisterDoll
09-24-2006, 20:01
Проблеми ли,ми не не ми правят. :-k
Просто като излизам казвам къде ще съм и кога ще се прибера,а ако и това не стане имам телефон,обаждат ми се и така.. Но все пак гледам да се ограничавам като се прибирам навреме :smt016

HeDa
09-24-2006, 20:05
От известно време ми правят проблем, че излизам всяка вечер. Говоря за стоене до към 12 часа. Вярно, цяло лято не съм се спирал - море, балкан, ексурзии и т.н. и не съм стоял ни 1 вечер вкъщи, но когато съм си вкъщи си говоря с тях и всичко си обсъждаме. Не мога да разбера какъв е проблема да излизаш вечер или цял ден да се забавляваш с приятели, отколкото да си седиш вкъщи пред РС-то ?! Родителите ви правят ли проблем ?
Да точно така.. мама постоянно ми казва "Цял ден не си се прибирала" добре де като се прибера както ще правя у нас?! Много интересна жена..

648541
09-24-2006, 20:07
От известно време ми правят проблем, че излизам всяка вечер. Говоря за стоене до към 12 часа. Вярно, цяло лято не съм се спирал - море, балкан, ексурзии и т.н. и не съм стоял ни 1 вечер вкъщи, но когато съм си вкъщи си говоря с тях и всичко си обсъждаме. Не мога да разбера какъв е проблема да излизаш вечер или цял ден да се забавляваш с приятели, отколкото да си седиш вкъщи пред РС-то ?! Родителите ви правят ли проблем ?
Да точно така.. мама постоянно ми казва "Цял ден не си се прибирала" добре де като се прибера както ще правя у нас?! Много интересна жена..

hahaha mn sa sme6ni kato go kajat tva...kato bqh po malka maika mi mi kazva6e aide we izlez malko stiga si si sedqla vku6ti a sega kato ne se pribiram mi se kazvat gore spomenatite repliki :lol: :lol:

CrazyWitch
09-24-2006, 20:09
Еми до сега не са ми правили проблем .. Отивам във Варна да спя у приятеля си или да изляза на дискотека.. (карай, че от половин година сигурно не съм излизала на диско) или да отида на някое купонче. Не знам какво, ще е ако излизам всяка вечер. Предполагам, че няколко намека и това ще е. Татко ми е намеквал когато няколко вечери не спя у нас... (все се случва или да спя у приятел и след това в приятеля ми и т.н) "Абе ти няма ли да спиш вече тука".
И това е :)

09-24-2006, 20:21
От известно време ми правят проблем, че излизам всяка вечер. Говоря за стоене до към 12 часа. Вярно, цяло лято не съм се спирал - море, балкан, ексурзии и т.н. и не съм стоял ни 1 вечер вкъщи, но когато съм си вкъщи си говоря с тях и всичко си обсъждаме. Не мога да разбера какъв е проблема да излизаш вечер или цял ден да се забавляваш с приятели, отколкото да си седиш вкъщи пред РС-то ?! Родителите ви правят ли проблем ?
Да точно така.. мама постоянно ми казва "Цял ден не си се прибирала" добре де като се прибера както ще правя у нас?! Много интересна жена..

hahaha mn sa sme6ni kato go kajat tva...kato bqh po malka maika mi mi kazva6e aide we izlez malko stiga si si sedqla vku6ti a sega kato ne se pribiram mi se kazvat gore spomenatite repliki :lol: :lol:

За абсолиутно същото говоря ! Преди ми викат ' айде стига седя вкъщи излез малко '. Някой път и ми забраняваха да гледам ТВ щот съм седял вкъщи. А сега, не могат да ме спрат да не излизам. Просто не обичам да седя вкъщи вечер..нз побърквам се..странни хора..

GLeZoRanA
09-24-2006, 20:41
Аз пък досега не съм имала такива проблеми . И наще не ми създават проблем даже да се прибера в 4 сутринта :) или да не се прибирам с дни :) е стига вече да знаят къде съм де :) Родители са тревожат се :)

Obitax
09-24-2006, 20:58
ne mi pravqt problem stiga da znaqt kade i sam i da ne se pribiram piqn ili na drusan

aliq
09-24-2006, 21:29
zavisi ponqkoga pravqt ponqkoga ne

Joey Tempest
09-24-2006, 21:48
Ами госте, братле, на колко си?
Ако си на 14-15 е нормално да се притесняват за теб и да ти правят проблем, че стоиш толкова до късно навън. Все пак си е опасно, независимо дали си в голям град като София или малко провинциално градче... Така че споко. :)

maybelline
09-25-2006, 14:49
Нашите въобще не знаят къде и кога ходя и се интересуват,в случай че ще закъснея и ще се върна след свечеряване.Но аз никога не им искам разрешение да изляза(дори да искам,те винаги ще дадат),защото в крайна сметка е идиотско да се кисне вкъщи,ако има какво да се прави навън.

priti_kiti
09-25-2006, 16:20
Проблеми ли,ми не не ми правят. :-k
Просто като излизам казвам къде ще съм и кога ще се прибера,а ако и това не стане имам телефон,обаждат ми се и така.. Но все пак гледам да се ограничавам като се прибирам навреме :smt016

MoHuTo
09-25-2006, 17:21
off kasmetlii ste vie az ko da kaja kat sam s nekav tap ve4eren 4as 10.00 :x naprao poludqvam..mn e typo tva mn me drazni basi...ama ko da se prai malka sam bila o6te(a sam na 15 :x )

SuPeRSlaDkA
09-25-2006, 17:35
От известно време ми правят проблем, че излизам всяка вечер. Говоря за стоене до към 12 часа. Вярно, цяло лято не съм се спирал - море, балкан, ексурзии и т.н. и не съм стоял ни 1 вечер вкъщи, но когато съм си вкъщи си говоря с тях и всичко си обсъждаме. Не мога да разбера какъв е проблема да излизаш вечер или цял ден да се забавляваш с приятели, отколкото да си седиш вкъщи пред РС-то ?! Родителите ви правят ли проблем ?
Да точно така.. мама постоянно ми казва "Цял ден не си се прибирала" добре де като се прибера както ще правя у нас?! Много интересна жена..много си права 8)

6emet4e
09-27-2006, 08:20
оу педовна реплика"кво скиташ по цял ден напред-назад","по цял ден си навънка"....и най-интересното е като кажат примерно"по цял ден си навънка" и след 5 мин."ае стани малко от тоя комп,по цял ден само на него стоиш" :shock:

Sensual
09-27-2006, 11:40
Аз нямам подобни проблеми с родителите ми... Първо не съм умрял да ходя на дискотека всяка вечер, второ показвал съм не един и два пъти че съм достатъчно голям за да ми имат доверие... Мисля че ако родителите ти са сигурни в теб, те никога няма да те ограничават... т.е. ще те оставят сам да си определиш граници... вечерен час съм имал до 4ти клас... и то само защото родителите ми работеха вечер (в хотел-ресторант, което предполага смени от 16:00 до 4-5 сутринта... или до 8 ) и трябваше да гледам по малкия ми брат... след това съм стоял навън колкото ми е приятно... което съответно не беше всяка вечер до 3-4... ами в малко по нормални за мен и за тях граници, но никога не са били наложени от тях. Мисля че съм късметлия... човек не избира родителите си... както и те нас :roll: , но моите са доста съвременни и никога не съм имал проблеми с тях... Случвало се е да ги помоля да спят у роднини за да направя купон вкъщи и после майка ми е чистила редом с мен... мисля че полагам усилия както и те и затова на основата на компромиси и разговори всичко върви... говорете с родителите си. това мога да ви кажа... =D>

Enfoego
09-28-2006, 15:35
Смеят ли?! :twisted: :twisted: :twisted:

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-03-2006, 20:16
pravqt mi ... samo maika mi i to samo kogato ne sum si iz4istila staqta ili ne sum hvurlila bokluka... a ne 4e q slu6am de.. ama.. :)

iiirish
10-03-2006, 23:15
От известно време ми правят проблем, че излизам всяка вечер. Говоря за стоене до към 12 часа. Вярно, цяло лято не съм се спирал - море, балкан, ексурзии и т.н. и не съм стоял ни 1 вечер вкъщи, но когато съм си вкъщи си говоря с тях и всичко си обсъждаме. Не мога да разбера какъв е проблема да излизаш вечер или цял ден да се забавляваш с приятели, отколкото да си седиш вкъщи пред РС-то ?! Родителите ви правят ли проблем ?

ами да ти кажа честно да правят ми понякога. изтъкват ми причини от сорта на "човек не може вече да те види в къщи", "ти тук ли живееш или при ... " и т.н и т.н. до ента степен ;) но напоследък (да чукам на дърво) гледам, че не са правили подобни изказвания, като се има напредвид, че вече и на училище ходя, а тая година ще кандидатстваме :-D

OPEL
10-04-2006, 05:39
ДА!!! И то доста често. Ако незнай къде ще бъда, кога ще излизам и кога ще се прибера, кога ще уча, какво ще правя, с кой ще бъда, защо ще ходя, не ме пуска да отида. А честно казано не изгарям от желание да и казвам...

jeditte
10-05-2006, 09:41
...

CuCuHKaAa{}
11-26-2006, 19:02
Никога не са ми правили проблем и не ми правят и сега.=)

KykYBabY
12-06-2006, 19:58
оууу ама разбира се...тва е проблем номер 1 при мен..."Цял ден не си се прибирала...Ся каде тръгна...Стига с тея кафета...Кога ще почнеш да се прибираш преди мен..." Свиква се 8)

meri88
12-07-2006, 06:20
От известно време ми правят проблем, че излизам всяка вечер. Говоря за стоене до към 12 часа. Вярно, цяло лято не съм се спирал - море, балкан, ексурзии и т.н. и не съм стоял ни 1 вечер вкъщи, но когато съм си вкъщи си говоря с тях и всичко си обсъждаме. Не мога да разбера какъв е проблема да излизаш вечер или цял ден да се забавляваш с приятели, отколкото да си седиш вкъщи пред РС-то ?! Родителите ви правят ли проблем ?

ами да ти кажа честно да правят ми понякога. изтъкват ми причини от сорта на "човек не може вече да те види в къщи", "ти тук ли живееш или при ... " и т.н и т.н. до ента степен ;) но напоследък (да чукам на дърво) гледам, че не са правили подобни изказвания, като се има напредвид, че вече и на училище ходя, а тая година ще кандидатстваме :-D

da i pri mene e taka...ne mojeme da te vidim v ka6ti...nali 6e kandidatstva6 tazi godina ...blq blq.Ma pak si u4a de.. :smt016

LaPeNcEto0o
12-07-2006, 09:05
mm nqkoi pyt da nqkoi pyt ne