PDA

View Full Version : zadunena ulica



09-24-2006, 20:34
hora imam mn golqma nujda ot suvet!!Mn sum si padnala po edno mom4e koeto e s 4godini po golqmo(t.e. az sum na 16-toi na 20)Segaaaaaaaaa...kato cqlo tova ne e problem ama toi e mn razli4en..ima razli4ni interesi...i vse pak qko sum hlutnala...a ne znam kak da mu do pokaja bez da mi se usmihne snizhoditelno i da kaje 4e sum o6te malka...moje da zvu4i sme6no no da toi me misli za malka.E mn si govorime-za kakvo li ne...i se razbirame 4udesno,no az iskam pove4e.
E tova e ot men pls ako imate nqkuv opit v takiva situacii ili nqkvi razumni predlojeniq- spodelete,za6toto az imam 4uvstvoto 4e sum v zadunena ulica ](*,) :( ](*,)

Obitax
09-24-2006, 20:35
sry 4e ti go kazvam ma ne si golqma opredeleno

summer_04
09-24-2006, 20:38
emi sled kato nqmate mng ob6ti interesi i mom4eto e na 20 vse pak,de da znam sumnqva me 4e ne6to 6te stane!:(sry

priti_kiti
09-24-2006, 20:38
еми значи просто човека те мисли за малка и не иска да тръгва с теб.. толкова ли е сложно..

Angel_eyes
09-24-2006, 20:42
Хаха..нямаш си и на идея колко ми е познато :lol: Имах такъв случай само дет лицето беше на 21.. И така яко ме издразни,чее му доказах,че мисли грешно.Покажи,че си повече от това което той мисли,докажи му,че си зряло момиче ако разбира се си (без да се обиждаш) това е..Не е трудно,действай :wink:

LP_girl_14
09-24-2006, 21:11
Не е задължително да имаш същите интереси като човек акойто харсеваш за да се получи нещо между вас.Достатъчно е да можете да общувате,да ви е приятно когато сте заедно,да я има тръпката.А може би той не те е опознал достатъчно,може би те мисли за малка заради поведението ти,не заради годините,може пък да се влияе от мнението на други хора...Варианти много!ОПитай се да му покажеш каква си в действителност,опитай се да го спечелиш!НО ако пък той теодреже и ти покаже че няма интерес към теб,по-добре се откажи защото явно различията между вас са много и той няма интерес към теб

sherry
09-24-2006, 21:56
Ми не е толкова голяма разликата в годините, явно е искал да каже, че мисленето ти е такова. Не знам как стоят нещата, но ако не изпитва чувства към теб, недей да се опитваш да го спечелиш...Ако проблемите между вас, са само годините и различните интереси, бихте могли да се справите. Все пак любовта е над всичко, нали? Какво лошо има да пробвате?

Shogi
09-24-2006, 22:25
sry 4e ti go kazvam ma ne si golqma opredeleno
Определено...и все пак си противоречиш... "Имаме различни интереси" , ама иначе "Си говорим много и за различни неща" ?! Хах...Странно как може да харесваш някой с когото ти самата твърдиш че си различна. Тва твойто ми прилича на едно елементарно физическо привличане, което е типично за възрастта ти. Ударил те е хормона душа..

ABSOLUTme
09-25-2006, 10:13
еми значи просто човека те мисли за малка и не иска да тръгва с теб.. толкова ли е сложно..

ами да ти кажа,аз се движа само с хора по-големи от мен,на по 19-20години.аз самата съм на 18 и тва е така,шото съм тръгнала мн рано на даскало и цялото ми обкръжение е такова. :lol:
се 1 де,казвам ти го с определена цел..значи вс мъжко около мен,което се зарибява с 'някво дребно'(не се обиждай,те така си говорят) на 15-16г. го прави с цел да я бодне и нищо повече.гадно е,знам,ама просто нещата стоят по този начин..трябва да си мн уникална и заинтригуваща,за да впечатлиш момче на 20г..и няма да ти стигне просто да му докажеш колко си 'пораснала за годините си'..тва е!

koalka
09-25-2006, 11:17
По-добре да ти каже,че си малка,отколкото да бъде с теб,да те използва като секс играчка и дате зареже,както правят доста големи момчетанапо 20 с по-малки момичета.Това е добре,че е различен,но ти няма как насила да го накараш да трй.ъгнете и т.н.Щом не иска...какво можеш да направиш?

BeBencEto
09-25-2006, 12:23
еми значи просто човека те мисли за малка и не иска да тръгва с теб.. толкова ли е сложно..
ne sum suglasna mnogo mnogo s tova...
az bqh v nqkva takava situaciq...znachi i na mene mi kazvaha che sum malka ala bala i nakraq kato pitah kato,kakva me haresva mi beshe otgovoreno za gadje...samo deto az si imah samo priqtelski chuvstva..se taq...ta tova e mujkoto naduhvane...edin vid da te nakara da se borish za nego....tui che deistvai!