PDA

View Full Version : това краят ли е?



stelitu
09-25-2006, 09:54
имам следния проблем:ходя с едно страхотно момче вече 1 година и 6 месеца.обичам го страшно много.и сега сащината:в моя клас има едно друго момче което ме харесва вече около 2 години.преди време бях започнала да го харесвам,но си мислех че всичко е временно,защото е нещо ново и някак странно и примамливо непознато.тогава дойде лятната ваканция и всичко с гаджето ми се оправи.......и сега отново съм на даскало.отново харесвам това момче,тои също вече го показва явно.казах на гаджето си за него,но не му казах че и аз го харесвам малко.той ме помоли да се пазя от него и така той щял да ме забрави.въпроса е там какво да правя аз.с гаджето от няколко седмици всичко е някак еднакво и еднотипно.мъча се да разноубразя връзката ни.кажете ми какво да правя?да претапя ли чувствата си към съученика си или......
Благодаря ви предварително за съветите!
ПП:моля ви не ме упреквайте мн съм объркана

BeCool_nNice
09-25-2006, 10:00
Претъпчи ги , няма да сбъркаш най-добрия ми приятел беше в почти същата ситуация и не сбърка като не заряза свойта!

ABSOLUTme
09-25-2006, 10:02
единствения съвет,който мога да ти дам,е следния - НИКОГА,АМА ПРИ НИКВИ ПОЛОЖЕНИЯ НЕ СЕ ЗАБЪРКВАЙ С НЯКОГО ОТ КЛАСА!!от личен опит ти казвам,аз 3г.(сумарно :lol: )ходих със съученик(и то от класа,а не от даскало).първо-колкото и силни характери да сте и да не ви пука от другите,се ще се намери някой,който да се меси,да пуска интриги и т.н.
второ-като се карате,няма да ти описвам какво шоу е..компаниите се разцепват,всеки взима страна..абе тъпотия.
3то-ако се скарате помежду си или не дай си боже скъсате,и той е от тъпите парчета(както в моя случай :lol: ),почва да показва най-отвратителните си страни..и ти ше седиш и ще се удиш де е отишло поне уважението между вас...абе като цяло такава връзка не си е работа,ама тва е мое мнение!!
и последно-нз как се опитваш да разноУбразиш връзката ви,ама приятелят ти явно държи на теб..замисли се,е не се държи собственически,ами просто те моли да стоиш далеч от съученика ти..това трябва да ти покаже какво доверие ти има,а ти се замисли-струва ли си просто заради тръпката да пожертваш всичко хубаво между вас?

Nightmare
09-25-2006, 10:11
Според мен е глупаво заради моментно увлечение да оставяш приятеля си, с който не си от малко време. Не си сигорна дали ще се получи нещо с това момче, а и все пак е от класа ти, което според мен е проблем. По добре изчakaй още малко време да видиш как ще се развият нещатата с приятеля ти и какво ще чувстваш към саученика ти. Не прибързвай.

koalka
09-25-2006, 11:22
Какво разбираш под еднотипно и скучно?Нали се обичате?Връзката става еднотипна,когато чувствата са охладнели.Според мен няма смисъл да продължаваш с гаджето си,при положение че се двоумиш с кой да си.Не мога да приема,че го обичаш и вм същото време си раздвоена.Така поне аз мисля.Реши сама какво да правиш.Най-добре си изясни чувствата и това с кой искаш да бъдеш и бъди с него.

BeBencEto
09-25-2006, 11:58
spored men e glupavo dori da pitash...estestveno che trqbva da si ostanesh s tvoeto momche...godina i shest meseca li iskash da zabravish,zaradi nqkoi kum koito izpitvash prosto simpatiii...

Angel_eyes
09-25-2006, 14:24
Ми аз ще ти кажа своето мнение...Значи година и шест месеца са много време.Предполага се,че връзката ви се гради на взаимно доверие,разбирателсвто и любов...Мисля,че (лично мое мнение) това което изпитваш към съученика си е едно увлечение...видяла си нещо ново изпитала си тръпка като в началото на връзката с приятеля ти...Но не се поддавай на моментната тръпка и да оставиш заради това човека когото обичаш,би било много глупаво :wink: Трябва да споделиш за това на приятеля си,големи хора сте...Незнам ти решаваш...но внимавай да не сбъркаш :?

siXt_senSe
09-25-2006, 15:01
Мисля че и сама осъзнаваш колко много неща ще се променят ако скъсаш с гаджето и е безмислено да ти ги изяснявам и аз.Явно връзката ви е в труден момент,знаеш че не винаги всичко е и ще бъде розово.Мисля че може би донякъде това те тласка към нова авантюра,не толкова симпатиите ти към другото момче.Ситуацията със скучната връзка ми е до болка позната,но понякога и въпреки любовта се получава така.Само се замисли няма ли да ти липсва любовта му и дали въобще ще откриеш такава в другите очи,защото не я ли намериш може и да няма връщане назад

ssiimmoonna
09-25-2006, 18:57
ami vij sa kakvo e mnoeto mnenie:sled kato hodite ot tolkova mn vreme (godina i 6est meseca) s gajeto ti e mn gadno i bezmisleno da se zaplesne6(tova e to4nata duma) po nqkakuv koito te haresva.po-dobre si stoi pri gajeto-qsno e 4e te obi4a i 4e iska da ste zaedno pri polojenie 4e e do tebe a mi e mn interesno kato si mu go kazala tova za mom4eto toi kakvo e napravil kak e reagiral?!NO PAK TI KAZVAM STOI SI PRO TVOETO SI ZA DA NE PATI6 OT 4UJDOTO

OPEL
09-25-2006, 19:05
Отдай се на чувствата си! Няма по добър начин. От "пубер", не се иска да мисли, а да действа и отдава на емоцията си. Не разочровай хората! И да не ти пука че е от класа ти!

Lost_Kiss
09-25-2006, 19:12
Pomisli si samo kakwo 6te e bez priqtelq ti...ti si sviknala s nego ve4e godina i powe4e i izvednaj se razdelite predstavi si towa,kakwo 6te e bez nego...Spored mene nqma da izdarji6 ako tolkowa mn go obi4a6....Ako tragne6 s say4enika si ne se znae dali toi 6te te obi4a taka kakto priqelq ti i 6te misli6 samo za nego...
Abe neznam dali me razbra no iskah da kaja da si ostane6 s priqtelq ti ne zavisimo ot towa kolko e ednoobrazno,Ti go obi4a6 i toi tebe....Bili provalila liubovta si zaredi kratko prevli4ane????

zoben_pitbul
09-25-2006, 20:15
Еми по-добре не лъжи приятеля си-остани с него примерно още една-две(но не повече,защото това време със сигурност ще ти стигне да оцениш ситуацията).Ако за това време нещата си останат същите,чувствата ти към приятеля ти не се възвърнат и тази тръпка към съученика ти си остане просто скъсай с него и виж какво евентуално може да стане с другото момче.Пък ако осъзнаеш,че обичаш гаджето ти-оставаш си с него и си доволна,че не си направила грешка.