PDA

View Full Version : Върнах се!



Алминатора
09-25-2006, 11:40
Здравейте!Аз отново съм тук да ви досаждам със смислените си постове от рода на "За бога българи пишете на кирилица!" и тъй като съм голям спамер и досадник реших да се върна към този форум с пълна сила.
Малцина от вас ме помнят,даже бих казал само 1,но това е без значение.Пускам тази тема в "Секс" защото тя е най четена :).Ако я пусна другаде вие ще ми се разсърдите и едва ли ще я прочетете.Все пак всички вие (ах перверзници такива :Р )посещавате тази тема много или прекалено много.Такива които не влизат тук няма.Няма и да има.
Тааа да преминем към съществената част.Какво виждам още отначало когато влезна във форума?
"Бременна ли съм";"Бременна ли съм";"Бременна ли е" и други такива.Естествено тези теми имат и подобаващите отогвори от рода на "иди на гинеколог".И тъй като по горе казах че съм голям досадник напълно съм решил да анализирам и да оплюя това държание отстрана на моите връстници тийнове.Да започнем с

Бременна ли съм?

Момичета,момичета.Защо не си затваряте крачетата или не използвате презервативчета(или така наречени "кондоми") и не спрете да задавате тъпи върпоси.Затова са измислени презервативите.И за това са т.нар. Важни Теми-за да има кой да ги чете.Ако вашите мозъчета побираха факта че има нещо което предпазва от преждевременнто родителствуване сега нямаше да сте на това дередже.Ще ви помоля всеки път преди да решите да правите секс да отидете до аптеката и да кажете:

Лельо дай презерватив
Вместо:
Лельо дай тест за бременност
Но вие очевидно сте прекалено малоумни,мързеливи или пък може би заети да изприпкате до аптеката и да си купите "кондомче".Запомнете:
Секс-Кондом=Бебе
няма начин да ви го обясня по простичко.Ама вие сте тъпи кво да се прави.Сега вие ще ми кажете "аааа тоя ни нарича тъпи нема да му слушаме глупостите дето приказва"-е да ама то е за ваше добро.Вие си решавате.
Но стига съм дискутирал напълно изпаданли хлапачки които не могат да четат и да преминем към отговорите.
Иди на гинеколог
Защо?Иначе нямаше да питам тук!
Така е.С отогвора си "Иди на гинеколог" така компетентните 15 гоишни "каки" изразяват пълния си опит със секса и предпазването от забременяване.
Затова-от днес нататък предлагам да не се отговаря в такива теми за бременност.Има си Важни Теми най горе.Който мисли че е бременна(или бременен,свят голям,хора всякакви) да си купи тестче или да внимава.
Това е.А сега вече можете да ме хулите.

OtherDimension
09-25-2006, 12:09
ne kazvash nishto novo , ne se misli za mnogo originalen i ne se izkarvai nai-umniq ot vsichki tuk ... vuv vsqka edna tema horata kazvat che e po-dobre s prezervativ
qvno naistian dulgo si otsustval

Алминатора
09-25-2006, 12:22
ne kazvash nishto novo , ne se misli za mnogo originalen i ne se izkarvai nai-umniq ot vsichki tuk ... vuv vsqka edna tema horata kazvat che e po-dobre s prezervativ
qvno naistian dulgo si otsustval
Няма да коментирам колко си тъп/а и това че определено не си схванал/а смисъла на това което съм казал.

OtherDimension
09-25-2006, 12:27
tva che si spamer / flooder / noober / lamer ne ti dava pravo da kazvash koi e tup i koi ne
qsno li e ?

Алминатора
09-25-2006, 12:35
tva che si spamer / flooder / noober / lamer ne ti dava pravo da kazvash koi e tup i koi ne
qsno li e ?
Оле боже мили.Спамер/флуудер/нообер/ламер както ти се изрази не съм.Използвах непонятна думичка за теб-самоирония
А ако трябва да иронизирам теб сигурно целия форум ще падне на земята от смях.
П.П.Тъп/а си.Разбра ли?

gosteninut
09-25-2006, 12:37
Ееее братле, тъкмо ти се зарадвах на уравновесеността...и ти изпростя.....сам каза, че ще те хулят...защо обиждаш?

Алминатора
09-25-2006, 12:39
Ееее братле, тъкмо ти се зарадвах на уравновесеността...и ти изпростя.....сам каза, че ще те хулят...защо обиждаш?
Аз че съм уравновесен,уравновесен съм но просто някои хора като решат да се правят на такива каквито не им отива(в случая умни-фиксирам оння падауан) просто излизам извън релси :wink:

OtherDimension
09-25-2006, 12:44
Ееее братле, тъкмо ти се зарадвах на уравновесеността...и ти изпростя.....сам каза, че ще те хулят...защо обиждаш?
Аз че съм уравновесен,уравновесен съм но просто някои хора като решат да се правят на такива каквито не им отива(в случая умни-фиксирам оння падауан) просто излизам извън релси :wink:

i kato izleznesh ot relsi kakvo ?!
lele kolko si strashen Alminatore..tctc
foruma edva li shte padne ot smqh da ti kaja , nai-mnogo ti da gi razsmeesh gangster takuv
nali sam kaza che si dosadnik , za kvo plachesh sega ?
palqcho

p.S. ti si tup ok ?

Алминатора
09-25-2006, 12:51
Ееее братле, тъкмо ти се зарадвах на уравновесеността...и ти изпростя.....сам каза, че ще те хулят...защо обиждаш?
Аз че съм уравновесен,уравновесен съм но просто някои хора като решат да се правят на такива каквито не им отива(в случая умни-фиксирам оння падауан) просто излизам извън релси :wink:

i kato izleznesh ot relsi kakvo ?!
lele kolko si strashen Alminatore..tctc
foruma edva li shte padne ot smqh da ti kaja , nai-mnogo ti da gi razsmeesh gangster takuv
nali sam kaza che si dosadnik , za kvo plachesh sega ?
palqcho

p.S. ti si tup ok ?
Гледам и чета и разбирам на какво ниво са средностатистическите български тийнове.Така да започвам ли?
1-во Ти ли си късоглед,аз ли съм зле или аватара ти заема ОГРОМНА площ от моето видмимо пространстово?
2-ро От кога латиницата стана основен начин на писане от страна на Българските поколения?
'3-то каквото и да кажа ти не го разбираш.Което ме навежда на мисълта че си ужасно тъпо дете.Има едно нещо което се нарича Книга.Вземи провети малко Книги и тогава говори.
П.П. Откъдето и да го погледнеш коефициента ми на интелигентност(или наричан още IQ)е 117.5 така че съм сигурен че съм по умен от теб.
И все пак-тъй като това е може би най ламерският форум в България(латиица,правописн и грешки,цифри и най вече големи аватари WTF?) затова може би още пишеш.
Освен това може би греша,може би не но аз съм много по отдавна в тоя форум от теб.А сега ако обичаш замълчи че ме дразниш със своята дебилщина и тъпотия.

OtherDimension
09-25-2006, 12:59
1vo - iskam da te svetna priatelio che ne profila na daden user opredelq kakuv chovek e .(pogledni svoq avatar - oblojka na PC igra !!! Boje Gospodi nqma li da porasnesh ?)
2ro - sudeiki po predishniq ti post si naizustil tochno 2-3 izrecheniq , otnovo se povtarqsh za pisaneto na latinica . tolkova li si ogranichen - izmisli neshto novo? (pisha na latinica zashtoto imam problem s PC-to mi - ne che te zasqga)
3to - ne vijdam kakva e vruzkata s cheteneto na knigi ?!? :shock: no vse pak sum chel knigi , kakvito ti shte chetesh na 40
4to - ne se pravi na golqm bulgarin i ulegnal chovek , shtom hulish pisaneto na latinica a izpolzvash izrazi kato WTF , jaluk si :wink:

P.S. az moga da kaja che koeficienta mi e 200 , dokaji che ne e taka ?!?
tvoq edva li e tolkova kolkoto pishesh , sudeiki po detskiq ti avatar i neveroqtno originalniq ti nick-name .. zashto napravo ne beshe izbral ^LO6_S_BMW^ ???

V zakluchenie : edva li si mi na godinite i akula che da me sudish .. procheti vnimatelno tochkite , idi izigrai nqkoq video igra i se uspokoi :)

Алминатора
09-25-2006, 13:13
1vo - iskam da te svetna priatelio che ne profila na daden user opredelq kakuv chovek e .(pogledni svoq avatar - oblojka na PC igra !!! Boje Gospodi nqma li da porasnesh ?)
2ro - sudeiki po predishniq ti post si naizustil tochno 2-3 izrecheniq , otnovo se povtarqsh za pisaneto na latinica . tolkova li si ogranichen - izmisli neshto novo? (pisha na latinica zashtoto imam problem s PC-to mi - ne che te zasqga)
3to - ne vijdam kakva e vruzkata s cheteneto na knigi ?!? :shock: no vse pak sum chel knigi , kakvito ti shte chetesh na 40
4to - ne se pravi na golqm bulgarin i ulegnal chovek , shtom hulish pisaneto na latinica a izpolzvash izrazi kato WTF , jaluk si :wink:

P.S. az moga da kaja che koeficienta mi e 200 , dokaji che ne e taka ?!?
tvoq edva li e tolkova kolkoto pishesh , sudeiki po detskiq ti avatar i neveroqtno originalniq ti nick-name .. zashto napravo ne beshe izbral ^LO6_S_BMW^ ???

V zakluchenie : edva li si mi na godinite i akula che da me sudish .. procheti vnimatelno tochkite , idi izigrai nqkoq video igra i se uspokoi :)
Обложка на РС игра?Ами добре де сега ще я сменя.Освен това няма нищо лошо в това човек да играе РС игри.И баща ми играе РС игри въпреки че е на 39.Това детинско ли е?О.К. Сега ще видиш че ще си сложа огромен аватар като твоя да видим дали ще е приятно на юзерите.

Алминатора
09-25-2006, 13:15
Във правилника на форума е изрично казано че аватара не трябва да надвишава размер 80х80 но след като другите го правят и аз ще го правя.Изчакай да ми видиш подписа.

Алминатора
09-25-2006, 13:17
Qko li e sega a?При теб принципа е СЪЩИЯТ!

OtherDimension
09-25-2006, 13:17
ti matematika uchil li si ?
az moga i wallpaper da si sloja , avatara mi ne e po-golqm ot 87 % ot ostanalite ... na tochkite nishto ne mi otgovori , nqma i kakva da kajesh nali ?
a tva da puskash cqla tema che si se bil vurnal e leka proqva na kompleksarshtina

aide batiovoto 4ao ot men i priaten den
drug put ne se zahvashtai s kogoto ne trqbva..

Алминатора
09-25-2006, 13:19
ti matematika uchil li si ?
az moga i wallpaper da si sloja , avatara mi ne e po-golqm ot 87 % ot ostanalite ... na tochkite nishto ne mi otgovori , nqma i kakva da kajesh nali ?
a tva da puskash cqla tema che si se bil vurnal e leka proqva na kompleksarshtina

aide batiovoto 4ao ot men i priaten den
drug put ne se zahvashtai s kogoto ne trqbva..
Абе ай тъпо умственозисотанало педерасче тъпо не ми се прави да много отворено!Още от пръвият ти пост разбрах че си изключително тъп.

OtherDimension
09-25-2006, 13:22
pederashche ?
xaxa slushai piklio takuv .. pisnalo mi e ot skapani pubertetcheta kato tebe
kazah ti hodi da si igraesh na terminatora i ne vlziai v tozi forum , oshte poveche v "Sex"

ti si izkluchitelen primer na dneshnata mladej - malko kompleksirano lape , koeto se chudi kak da se zaqde
chovek s sto i kolko si koeficient nqma da stigne do "pederasche"

xaaxaxaxa lelele jaluk si , razbirash li - jaluk !!
i vsichko koito ti prochetat post-ovete shte go razberat

4ao kazah , nqmam vreme da se zanimavam s dechkovci kato teb

Алминатора
09-25-2006, 13:24
^^LO6_S BMV?Защо мислиш че тоя ник ми харесва?И защо трябва да е пиша така както на тебе ти харесва или пък защо трябва да се пиша така както СЕ ПИШАТ ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ?Аз съм индивидуален в случая не съм т.е.-ОРИГИНАЛЕН съм.Комплексар съм задето пускам такава тема?О боже господи за какво имам аз да си избивам комплекси?Не ти си прекалено тъп за да използваш такива "чужди" думички.ТИХО СЕГА ЧЕ СИ ТЪП И МЕ ДРАЗНИШ И СИ НАМАЛИ АВАТАРА!

Алминатора
09-25-2006, 13:25
pederashche ?
xaxa slushai piklio takuv .. pisnalo mi e ot skapani pubertetcheta kato tebe
kazah ti hodi da si igraesh na terminatora i ne vlziai v tozi forum , oshte poveche v "Sex"

ti si izkluchitelen primer na dneshnata mladej - malko kompleksirano lape , koeto se chudi kak da se zaqde
chovek s sto i kolko si koeficient nqma da stigne do "pederasche"

xaaxaxaxa lelele jaluk si , razbirash li - jaluk !!
i vsichko koito ti prochetat post-ovete shte go razberat

4ao kazah , nqmam vreme da se zanimavam s dechkovci kato teb
Днешната младеж си ти.Опа извинявай ти дори не си навършил още 7.
Терминатор?Абе я млък бе пикьо ти си толкова тъп че тука с всичките ми френдове сме се събрали и се чудим на акъла ти какво по дяволите прави толкова тъпо лапе в раздел Секс.

Алминатора
09-25-2006, 13:31
ne kazvash nishto novo , ne se misli za mnogo originalen i ne se izkarvai nai-umniq ot vsichki tuk ... vuv vsqka edna tema horata kazvat che e po-dobre s prezervativ
qvno naistian dulgo si otsustval
Грррррррр хората казват да се ходи с презерватив но аз го казвам по съвсем друг начин и със съвсен друга цел.АРЕ БАЙ И ПОЗДРАВИ НУУБ ШИБАН ПРОСТ!

The_Terminator
09-25-2006, 13:54
Извинявайте за пречката но несе карайте или тука несе карайте тазитема ще бъде заклучена иначе !!!